• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

prawo jazdy w egu - gdzie polecacie ??

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 16:16
    jaka szkoła nauki jazdy najlepsza w Elblągu, albo jaką polecacie ???
    Edytor zaawansowany
    • Gość: misiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.07, 19:55
      Wszedzie tylko nie JOLTEX. Takie jest moje zdanie
      • Gość: kursantka IP: *.opera-mini.net 20.09.11, 23:00
        Zgadzam się !!! WSZĘDZIE TYLKO NIE JOL- TEX ktoś się powinien tym zająć. Jeśli nie macie co zrobic z kasą to idźcie tam- w tym miejscu na pewno znajdą sposób żeby was oskubać i zabrać dodatkowy czas, jazda polega na jeżdżeniu z jednego końca miasta na drugi, rondo na końcu Grunwaldzkiej i Ogólna- stała trasa. Maskę i światła robiliśmy na dodatkowych wykupionych godzinach- a było ich troszkę, nie było jazdy poza miastem ani w nocy a na prośbę nauczenia parkowania równoległego padła odpowiedź- jak zdasz to wykup dodatkową godzinę to cię nauczę, bo tego nie ma na egzaminie. Polecam szkołę FRAMAR- niedaleko word!!! tam wszystko tłumaczą i uczą tak długo jak trzeba- ćwiczą aż do znudzenia, aż noga boli od sprzęgła na placu :)POLECAM FRAMAR !!! nie pożałujesz!!!
        • Gość: ? IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.09.11, 23:34
          Czy tylko noga boli od sprzęgła?Nigdy nie zapomnę lekcji z tym chamem.
          • Gość: miron IP: *.play-internet.pl 16.08.12, 12:43
            Lider potwierdzam dobra szkoła polecam
        • Gość: justynka IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.09.11, 20:44
          Wykłady ciekawe i prowadzone z humorem - duzo mi dały. Jazdy prowadzone profesjonalnie szczególnie z Panem Mirkiem ( przy okazji pozdrawiam). Zdałam za pierwszym razem a zaczynałam kurs zielona. Kochany Joltexie tak dalej trzymajcie!!!
        • Gość: mike IP: *.elblag.vectranet.pl 19.10.13, 10:34
          Na pewno nie polecam w OSK OSCAR. Wszelkie pomoce naukowe jakie oferuja to tak na prawde zeszyt w kratke za 1zł no i oczywiscie ksiazke za symboliczna doplata 50zl. Jesli chodzi o przyjazd po kursanta to tu juz jest problem. Po pytaniu czy mozna poprosic o poczatek jazdy z pod domu lub skonczyc pod domem instruktor robi oczy jak lemur oznajmiajac ze nic z tego. Czyli poczatek i koniec jazdy z dworca (dodatkowe koszta dojazdu) no chyba ze odliczy nam nasz czas jazdy wowczas sie laskawie zlituje. Ten osrodek to jakas kpina. Mam nadzieje ze to pomoze w wyborze OSK pozdrawiam a ten stanowczo odradzam!!!!
      • Gość: justynka IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.09.11, 20:40
        Każdy ma swoje zdanie. Ja uważam , że tylko w Joltex. Pełna profeska , dobra cena i super obsługa. Właśnie zdałam za PIERWSZYM razem!!!!
      • Gość: qwerty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.12, 12:52
        Wszędzie tylko nie "najki". Olewają wykłady, że o przygotowaniu medycznym nie wspomnę. Umawiają jazdy jak im pasuje, a nie tobie, do tego informują o jeździe 2 godziny przed jazdą smsem... A jak Ty odwołasz kilka godzin przed to awantura. Zdałem za pierwszym razem ale to raczej zasługa mojego instruktora (ktory de facto sam narzekał na najki) i tego ze sam siedzialem i robilem testy bo z teori nie wynioslem nic...
        • Gość: wkur..... IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.07.12, 18:21
          potwierdzam. najki to dramat
        • Gość: niezadowolona IP: *.play-internet.pl 16.08.12, 12:35
          Najki okropna szkoła wykady beznadziejne jazda nieprzyjemna naciągają na dodatkowe godziny
          a szefostwo zarozumjałe
      • Gość: byle nie najki IP: *.205.124.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.08.12, 19:07
        wszędzie byle nie NAJKI, chyba, że lubisz jak traktują Cię jak gnoja...
        • Gość: kursant IP: *.play-internet.pl 16.08.12, 12:31
          najki to dramat potwierdzam omijajcie tą szkołę jazdy z daleka
      • Gość: kociczka IP: *.adsl.inetia.pl 10.12.13, 09:42
        Wszedzie tylko nie Super Elka elzbieta chomik ta instruktorka przechodzi sama siebie werbuje kursantow a pozniej namawia na kredyty wystawiajac lewe zaswiadczenia obiecujac zlote gory a nastepnie ich nie splaca oszustka zdawalnosc b. niska na kursie przewaznie rozwiazuje krzyzowki i malo sie interesuje odradzam
        • Gość: evi IP: *.play-internet.pl 27.01.14, 14:55
          zgadzam się z kociczka.... [b]ODRADZAM SUPER ELKĘ!!!!!!!!!ta kobieta przekracza wszelkie granice ona powinna za kratami siedzieć!!! wyłudza od kursantów kredyty wystawia lewe zaświadczenia nie spłaca rat,zawsze ma wymówki,prawa jazdy też nie można zrobić i nawet nie można odzyskać pieniędzy wpłaconych na kurs!!! UWAŻAJCIE na nią.... za to polecam MAREK ŁADA super uczy na wykładach super uczy w praktyce,wszystko wytłumaczy pomoże super klimat;)zdawalność wśród mojej rodziny i znajomych od1do2razu;)POLECAM;)
          • Gość: brr IP: *.play-internet.pl 31.03.14, 17:36
            Nie rozumiem, kursanci zgadzają się brać kredyty dla innych????
            • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 14.04.14, 08:57
              No niestety ta pani zamiast uczyc to przekonuje jal maja dlaniej brac kredyty obiecujac przytym zlote gory a pozniej ucieka od wszystkiego tal wiem to nienormalne ale taka jest prawda
          • Gość: WREDNA IP: *.braniewo.vectranet.pl 15.07.14, 09:34
            ODRADZAM KONTAKTY Z PANIĄ ELŻBIETĄ CHOMIK, JAKO JEJ PRZYSZŁY KURSANT NA PRAWO JAZDY,CZY UBEZPIECZENIE U NIEJ CZEGOKOLWIEK!!!! FAŁSZYWA PANI,KTÓRA WYŁUDZA POŻYCZKI OD LUDZI,DAJĄC IM LEWE ZAŚWIADCZENIA O ZATRUDNIENIU I ZAŁATWIAJĄC KREDYT U ZNAJOMEJ KOLEŻANKI W PKO I PÓŹNIEJ GO NIE SPŁACAJĄC!!!! NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE SPŁACA KREDYTÓW!!!
          • Gość: Misiek IP: *.malbork.mm.pl 30.03.15, 16:53
            Szukamy ludzi,którzy zostali oszukani przez Elżbietę Ch.! Odezwijcie się!
            • Gość: Kasia IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.15, 20:07
              W jaki sposób zostaliście oszukani?
        • Gość: kursant IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.15, 16:40
          Ja też niestety uczyłem się na prawko u pani E. Ch. ale jak jeszcze pracowała w LOK-u. Sam nie raz widziałem jak naciągała kursantów na drobne pożyczki, kiedy ktoś się upomniał to się odgrażała, że się zemści. Ja niejednokrotnie usłyszałem takie pytanie:" Słucha,j możesz mi pożyczyć 100 zł bo nie mam za co kupić jedzenia dzieciom?" Oczywiście mówiłem że nie mam pieniędzy bo rodzice mi nie dają. Natychmiast następowała cisza... po chwili padało kolejne pytanie to może 50 zł, jutro ci oddam. Chyba się to wszystko wydało w końcu bo ta pani już nie pracuje w LOK i czasami widzę ją na zakupach swoim firmowym autem Super Elka czy coś takiego. Czasem zdarza mi się ukryć, żeby się nie spotkać z nią bo okropnie jest natrętna. Padają zaraz jakieś propozycje ubezpieczenia i pożyczenia jej jakiejkolwiek kwoty pieniędzy. Najgorsze jest to że wyłudzone pieniądze wydaje na niekonieczne rzeczy bez których można się obejść. Wróży to jej wielkim bankructwem bądź jak ktoś wspomniał więzieniem- sama przez lata zarobiła na taki los. BARDZO ODRADZAM SUPER ELKA !!!
          • Gość: Żaba IP: *.malbork.mm.pl 28.03.15, 07:38
            Szukam ludzi, którzy zostali oszukani przezElżbietęCh.! Jak się z Tobą skontaktować!
    • Gość: Olo22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.08, 17:27
      I nigdy w życiu w "Elzam"
      • Gość: JARO IP: *.elb.vectranet.pl 15.02.09, 22:20
        Ja tam jestem zadowolony z "Elzamu". Kurs zrobilem w 6 tygodni i
        zdalem za 1 razem. Jezdzilem z p. Zenonem Kaminskim - super
        instruktor - polecam kazdemu.
      • Gość: radek IP: *.play-internet.pl 16.08.12, 13:10
        Wszędzie tylko nie ADAM ochyda ryja drze
      • Gość: kursant IP: *.play-internet.pl 16.08.12, 13:24
        Dramat Dramat odradzam ADAMA
    • Gość: Olo22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.08, 17:29
      Nigdy w "Elzam"
      • Gość: antyJoltex IP: *.elb.vectranet.pl 21.01.08, 17:35
        Cos z tym joltexem jest nie tak, bo sam po 2dwoch nieudanych probach
        zmuszony bylem do zmiany szkoly jazdy.
        • Gość: OLA IP: *.opera-mini.net 20.09.11, 23:03
          nie dziwię się !!! beznadziejna szkoła !!!
          POLECAM FRAMAR :):):)
          • Gość: ? IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.09.11, 20:45
            U Framara na pewno atrakcji nie zabraknie. Tylko ubieraj spodnie bo kolana masz obmacane.
        • Gość: daria IP: *.play-internet.pl 16.08.12, 12:40
          polecam LIDER super szkoła
          • Gość: lider IP: 178.235.33.* 17.02.15, 20:07
            kto prowadził wykłady w liderze ?
            może Sylwek ?
    • Gość: kursant IP: *.centertel.pl 14.12.08, 17:29
      ja polecam OSK Wadecki na ratuszowej
      • Gość: mieszkaniec IP: *.elb.vectranet.pl 14.12.08, 21:52
        Teraz u nich sie uczysz czy skonczyłes. Ja juz skonczylem zacząłem u nich
        (Wadecki) w Kwietniu. A zdalem egzamin za drugim razem 23 Lipca
      • 01.04.11, 20:08
        polecam ośrodek WODECKI super uczą, instruktor taż rewelacyjny zdałam za pierwszym razem a myślałam że w moim przypadku to nierealne. Nauczą jezdzić każdego gorąco polecam!!!!!!!!!!!!
      • Gość: passionplace1 IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.11, 10:03
        Również ich polecam! Zdałem za 1 razem!!

---
        Gdzie kupić najtaniej Najlepsza porównywarka w internecie. wyposażenie łazienek | projekty domów| radzymin | domy łódź | doniczki | działki radzymin
      • Gość: Marcel IP: *.205.92.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.03.14, 21:07
        Polecam WADEMECUM, chłopaki fajnie uczą, fajna atmosfera, głośno mówią ale dobrze uczą. Gorąco polecam bez obaw.
        • Gość: edi IP: *.play-internet.pl 20.07.15, 14:32
          Polecam Wadeckich!!!!
    • 14.12.08, 19:35
      Andrzej Kujawa na Browarnej.
      • Gość: mieszkaniec IP: *.elb.vectranet.pl 14.12.08, 21:49
        Ja tez polecam przez duze P OSK Wadecki. Instruktor super, instruktorka jeszcze
        lepsza:D. Wykładowca tez fajnie prowadzi teorie. Po prostu miła atmosfera. Ja
        zdałem za drugim razem, za pierwszym była moja glupia wina przez ktora nie zdalem:D
        • Gość: mieszkaniec IP: *.elb.vectranet.pl 14.12.08, 21:50
          Ja wiem czy Kujawa jest taki dobry, u niego na teorii jest duzo ludzi, na jazdy
          czeka sie dlugo, slyszalem taki przypadek ze kursant jezdzil u nich ok pol roku,
          nie bylo po prostu czasu. Wiec nie wiem czy tak fajnie tam jest
        • Gość: żona kursanta IP: *.centertel.pl 27.12.08, 22:32
          dla kolegi instruktorka jeszcze lepsza była :D bo pewnie coś z poza
          nauki jazdy mu udzieliła, zreszta taka tez ta pani przez małe p ma
          sławe.....co do pozostałych instruktorów z OSK WADECKi duzy plus!!!!
          • Gość: mieszkaniec IP: *.elb.vectranet.pl 27.12.08, 22:55
            o co ci chodzi z tym co jeszcze zrobila, po pierwsze nie obraaj mnie a po drugie
            nie obrazaj tej pani.
          • Gość: XXXXX IP: 217.98.13.* 10.03.09, 08:37
            Ta "Pani" już nie pracuje w OSK Wadeccy.
            • Gość: mieszkaniec IP: *.elb.vectranet.pl 10.03.09, 21:45
              A dlaczego juz nie pracuje tam??? wiesz moze??
              • Gość: ON IP: *.elblag.dialog.net.pl 20.03.09, 16:09
                Ta "Pani" nie szanuje sie wogole, a jako instruktor łamie wszystkie
                moralne i etyczne zasady zwiazane z ta pracą.
                • Gość: mieszkaniec IP: *.elblag.vectranet.pl 20.03.09, 18:42
                  hmm a co ona takiego robi?? chetnie sie dowiem bo wydawało mi sie ze jest OK i
                  dobrze uczy
                  • Gość: Z IP: 178.56.100.* 05.09.10, 00:51
                    Dobrze to ona jedynie nogi rozkłada i lubi to robic czesto z byle kim.
      • Gość: qwerty IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.09, 22:12
        Andrzej Kujawa - browarna!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: mieszkaniec IP: *.elb.vectranet.pl 02.03.09, 22:49
          Wytłumaczcie mi dlaczego wszyscy polecaja tego Kujawe, ze niby dobrze uczy. Ale
          główny minus tak slyszalem od kolegow ktorzy tam uczyli se to taki ze na kursie
          jest strasznie duzo osob a co sie z tym wiaze trudno sie umawia na jazdy.
      • Gość: zraniona IP: *.play-internet.pl 16.08.12, 13:12
        kurs robiłem u Adama odradzam wszystkim zdala od tej auto szkoły
    • Gość: analityk IP: 193.108.194.* 15.12.08, 11:41
      dawno temu robilem [ :D ], ale dobrze slyszalem o skodzie - w sensie
      intstruktor/instruktorzy rzetelnie przygotowuja do egzaminu i dobrze
      do jazdy po odebraniu prawka - zaslyszane od mlodziezy rodzinnej
      robiacej tam kursy
      • Gość: Kursantka IP: *.gprs.plus.pl 19.12.08, 09:12
        Ja osobiście polecam naukę jazdy BOSS właśnie ukończyłam tam kurs i jest bardzo
        zadowolona. Jest kilku instruktorów (każdy z nich jest fajny)i to od Ciebie
        zależy z którym chcesz jeździć. Jest kilka samochodów i na pewno będziecie mieli
        okazje przejechać się każdym z nich. Wykłady są też prowadzone bardzo fajnie.
        Nie miałam problemów z zapisami na jazdy. BOSS ma swoje biuro przy ulicy Karowej
        a dokładnie to w budynku krytej pływalni. Ja jestem dopiero przed egzaminem za
        którym razem zdam to się dopiero okaże ale chodziłam na kurs z kolega i
        koleżanka i oni zdali za pierwszym razem. Naprawde polecam tą szkołe!
        • Gość: marcheweczka IP: 195.93.162.* 23.11.09, 14:06
          no nie wiem, czy to szkola godna polecenia. jeden z instruktorow czesto "myli"
          drazek od biegow z kolanem kursantki. jak ktos lubi takie przygody, to i
          owszem-polecam
          • Gość: passionplace IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.11, 21:20
            A to drażek przypomina nogi kursantki? Dziwne metody wykorzystuje ten instruktorek.

---
            Gdzie kupić najtaniej Najlepsza porównywarka w internecie.
            fryzjer szczecin | pogotowie komputerowe Łódź | rozwój osobisty szkolenia | wyposażenie łazienek | projekty domów | działki mazury | radzymin nieruchomości | radzymin | domy łódź | doniczki | działki radzymin | zakopane apartamenty
            • Gość: opinia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.11, 04:12
              Tak dla wasze wiedzy to: TEN INSTRUKTOR, o którym tak tu paplacie JUŻ NIE PRACUJE u Pana Kujawy na Browarnej. Nie uważacie, że niektóre wasze opinie to po prostu głupi bełkot, którego nie da się czytać nawet... ??
    • Gość: kierowca IP: *.centertel.pl 27.12.08, 21:53
      polecam OSK Wadecki na Ratuszowej ...Chłopaki dobrze uczą :)
      • Gość: mieszkaniec IP: *.elb.vectranet.pl 27.12.08, 22:59
        Jacy chlopacy chodzi o syna i ojca??syn uczy jezdic a ojciec wyklada teorie.
        • Gość: mieszkaniec IP: *.elb.vectranet.pl 27.02.09, 18:07
          Co sadzicie o ludziach ktorzy zdają egzamin po raz enty? Mój kolega z klasy tera
          bedzie podchodzil juz 10 raz. Dwa razy oblał teorie a nasteonie to roznie raz na
          luku a póżniej na miescie. Ja uważam ze powinien sobie odpuscic, ja nie moge
          sobiue wyobrazic tego jak mozna tyle razy podchodzić do tego egzaminu. Ostatni
          raz nie zdał na mieście kiedy omijał samochód nie włączaac kierunkowskazu.
          • Gość: AS IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.03.09, 09:07
            Co zrobisz każdy ma prawo podchodzić ile chce, fakt po raz 10 to już lekka
            przesada i tak nie będzie już pewnie dobrym kierowca. Druga kwestia to chyba ma
            sporo forsy bo egzaminy, jazdy doszkalające trochę kosztują.

Według mnie powinno być tak że jak powiedzmy ktoś nie zdaje 10 razy z rzędu to
            powinien przejść powtórkowy kurs.
            • Gość: jaa IP: 160.44.247.* 26.10.10, 12:39
              odradzam michaela oszuści!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: Rudolf0995 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.15, 22:04
              Zgadzam się bo albo będzie z niego pirat albo kierowca co poza miastem 60km/h jeździ i ruch blokuje. a zdarza się takich ciołków (bo nie są to tylko jakieś kobitki tylko faceci!!!)coraz więcej - powinni za takie coś prawko zabierać.
          • Gość: instruktor IP: 78.8.27.* 14.01.12, 19:49
            może się nie nadaje do kierowania pojazdem > taczka może będzie bezpieczniejsza dla niego i innych uczestników ruchu
    • Gość: Hertfyij IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 18:08
      Dlaczego nikt nie polecił ADAMa ? W poniedziałek zdałem egzamin za pierwszym
      razem, a kurs robiłem u nich. Generalnie, zdany egzamin to w dużej mierze moje
      opanowanie i przygotowanie, ale szkołę polecam jak najbardziej, bo instruktorzy
      są przyjaźni i w ogóle wszystko funkcjonuje tam pod kursanta, a nie kursant pod
      szkołę :) Pozdrawiam
      • 28.03.09, 21:38
        > Dlaczego nikt nie polecił ADAMa ?

Może dlatego, ze nikt z zebranego grona tam nie robił.
        • Gość: xxx IP: *.centertel.pl 28.03.09, 22:29
          a ja słyszałem ze u ADAMA sa problemy z umawianiem sie na jazdy, z
          uwagi na brak wolnych terminow, dlatego wybralem OSK WADECKI na
          RATUSZOWEJ i polecam tu nie ma problemow zadnych.
          • Gość: zadowolony IP: 89.174.178.* 02.04.09, 13:21
            God bless OSK "Elzam" - kurs w 6 tygodni i prawko za pierwszym
            podejściem. Wiem, że po kursie u nich sporo osób zdaje za 1-2 razem
            więc wybór był świadomy i jak się okazało słuszny. No i czułem się
            tam poważnie traktowany chociaż zaczynając naukę byłem niepełnym 18-
            latkiem.
            • Gość: kaska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 00:08
              Ja osobiscie polecam Andrzeja Kujawe. I wcale nie rpawda jest ze ciezko umawia
              sie na jazdy. Totalna bzdura. Instruktorzy naprawde wspaniali ludzie. Ogolnie
              mila atmosfera i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu ;D a co wazne Interesuja
              sie kursantem a nie tylko zeby wziac pieniadze i pojezdzic godzine lub 2.
              Polecam :)))
            • Gość: Beatrice IP: *.elblag.vectranet.pl 13.08.09, 10:57
              w 100 % zgadzam się z upem. W elzamie naprawdę dobrze uczą. Tydzień
              temu skończyłam tam kurs i niedługo będzie ten najważniejszy dzien
              (WORD). Czuje sie dobrze przygotowana ale jak bedzie to sie zobaczy.
    • Gość: jarus IP: 89.174.178.* 29.04.09, 07:49
      Czy mozna wykupic prywatnie jazdy u jakiegos instruktora w celu np.
      przypomnienia sobie jazdy? Jesli tak to ile kosztuje godzina i u
      kogo?
      • Gość: kursant IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 23:02
        A Amatorka z Kosynierów Gdyńskich ktoś zna?
        • Gość: ja IP: *.centertel.pl 11.05.09, 22:52
          ja nie polecam amatorka z kos. gdynskich lipa
          • Gość: xxx IP: *.centertel.pl 08.09.09, 21:48
            zgadzam sie ze lipa, najgorsza lipa to tam te wyklady razem z tą co
            je prowadzi, prawdziwa beznadzieja!
            • Gość: ja IP: *.centertel.pl 28.12.09, 11:35
              no i chyba wlaściciel amatorka zrozumial, że nie ma co takiej
              beznadziei jak ta pani zatrudniac i juz jej tam nie widac. Brawo za
              ta decyzje!
      • Gość: kumpela IP: *.centertel.pl 11.05.09, 22:55
        pewnie ze mozna ja tak zrobilam, wykupilam kilka godzin w OSk
        WADECKi na Ratuszowej i mi wystarczylo.polecam Ci zrobic tak samo.
        • Gość: Kierowca:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 12:23
          Ja polecam szkołę nauki jazdy Boss. Maja swoja siedzibę przy pływalni krytej. Ja
          się tam uczyłam zdałam prawko za pierwszym podejściem. Fajni instruktorzy,
          samochody tez bardzo fajne.
    • Gość: Mala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 18:00
      Oczywiscie ze u p. Andrzeja Kujawy. ul. Browarna
      Super instruktorzy, no i egzamin zdany za pierwszym razem.
      • Gość: netka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 13:11
        oczywiscie SCHOOL CAR i instruktor Pan Zenon Rosiński - egzamin zdany za 1 razem
        a do samochodu wsiadlam zielona, ten czlowiek to oaza spokoju, jest wymagajacy,
        oszczedny w pochwalach, ale dzieki temu naprawde uczy jezdzic rewelacyjnie, ja
        jestem ambitna i krytyka mnie mobilizuje tak ze bardzo polecam!
        • Gość: gosc IP: *.elblag.vectranet.pl 28.07.09, 16:44
          Odradzam joltex, zdalem za 3cim razem ale tylko dlatego ze wykupilem
          15 godzin prywatnie juz. Nie nauczyli mnie tam jezdzic, tylko jak
          malpa wykonywac sztuczki by zdac.
          • Gość: NIE W JOL-TEX IP: *.opera-mini.net 20.09.11, 23:15
            odradzam jol-tex!!!! uważajcie, instruktor będzie mówił ze to trzeba dopracować i to i tamto a ty będziesz dokupywać kolejne godziny i kolejne i kolejne.... bo skąd taki młody kierowca ma wiedzieć czy już jest przygotowany czy nie. ufa niby doświadczonemu instruktorowi i kupuje i kupuje... ;( a każda godzina 40 zł ;( niby cena kursu kusi ale potem i tak od ciebie wyciągną sporo na dodatkowych jazdach i sie wyrówna albo jeszcze wyjdzie cię więcej !!!! NIGDY DO JOL-TEX!!! NIGDY !!!
    • Gość: misiek1245 IP: *.elblag.vectranet.pl 11.08.09, 16:47
      W Bossie jest fajnie (kryta pływalnia) zdałem za 2 tylko dlatego bo stres mnie
      zjadł na łuku bo jestem osobą bardzo strachliwą - mimo wszystko byłem bardzo
      dobrze przygotowany i polecam
      • Gość: mieszkaniec IP: *.elblag.vectranet.pl 21.08.09, 21:05
        po Elblagu jezdzi elka Daewoo Lanos. Mam pytanko...mozna sie na takim
        samochodzie przygotowac do egzaminu na fiatach??
    • Gość: Informator IP: *.elblag.vectranet.pl 13.08.09, 14:13
      Kolezanka robila u Kujawy i narzekala na niego.
      • Gość: Jot IP: *.elblag.vectranet.pl 13.09.09, 21:20
        Ja też odradzam ten ośrodek
        • Gość: MZając IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.11.09, 09:09
          Ja właśnie jestem świeżo po egzaminie zdanym pozytywnie. Jak najbardziej polecam Andrzeja Kujawę.

Świetnie przygotowuje na samych zajęciach teoretycznych, bardzo dobrzy instruktorzy.

Pozdrawiam i życzę "niezłych jazd" ;-)
        • Gość: 3333 IP: *.elblag.vectranet.pl 13.05.10, 22:03
          wielka kicha oszukują w godzinach i robi się długo prawko ogólnie oszukuje z
          godzinami
          • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 16:16
            Mialam miec 6 godz jazdy, tylko 4 się odbyly!
            Oszust, i przekretr. Odradzam przez duże O
      • Gość: gość IP: 89.174.178.* 27.12.10, 10:58
        Serdecznie i z całego serca odradzam OSK A. Kujawa ze względu na samego pana A. właśnie. Jest to człowiek arogancki, niemiły, gołosłowny, brakuje mu też samokrytyki i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność.. Potrafi stwarzać pozory, dzięki którym na początku kursu wydaje się, że to taki złoty człowiek. Nie dajcie się nabrać i nie idźcie do Kujawy ! Instruktorzy pracujący u Kujawy są w większości w porządku, dużo się od nich nauczyłam, ale załatwianie spraw z panem A. to koszmar. Wydaje mi się, że ten człowiek w ogóle nie powinien pracować z ludźmi, ponieważ on zwyczajnie się do tego nie nadaje. To tylko moja subiektywna opinia, ale z tego co wiem takich opinii jest o wiele więcej. Pozdrawiam
    • Gość: mariuszzz IP: *.elblag.vectranet.pl 04.11.09, 21:56
      Wszystko na temat Elbląskich Ośrodków Szkolenia Kierowców, wraz z cennikiem
      znajdziecie tutaj:
      WWW.MOJELBLAG.MOJEFORUM.NET
      • 17.11.09, 16:13
        WITAM.JA OSOBISCIE BYM NIE POLECAL TAM GDZIE JEST TANIO 999ZL,JESLI
        WAM ZALEZY BY SIE DOBRZE NAUCZYC I BEZPIECZNIE JEZDZIC TO TAM
        NAPEWNO WAS TEGO NIE NAUCZA,WLASNIE ZE MNA TAK BYLO I TO BYL MOJ
        BLAD.MUSIALEM DOKUPIC JAZDY W INNEJ DROZSZEJ SZKOLE 15 GODZIN I W
        RZECZYWISTOSCI KURS MNIE KOSZTOWAL DUUUZO DROZEJ.
    • Gość: MAŁA IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.01.10, 14:33
      POLECAM SZKOŁE NAUKI JAZDY RADZIO ,ŚWIETNA SZKOLA.JESTEM BARDZO
      ZADOWOLONA ONI NAPRAWDE DOBRZE UCZA I KAZDEMU BEDE POLECAC SZKOLE
      RADZIO BO TO SA DOBRZE ZAINWESTOWANE PIENIADZE I NAPEWNO NIKT NIE
      POZAŁUJE ALE ODRADZAM MILE TO JEST STRATA CZASU I PIENIEDZY ONI NIE
      PRZYKŁADAJA DUZEJ UWAGI ABY KURSANTOW DOBRZE NAUCZYC JEZDZIC TYLKO
      ODKLEPAC KOLEJNA GODZINE.
      • 21.05.11, 09:44
        WSZYSCY TYLKO NIE RADZIO,TEN STARY TO JAKIŚ PSYCHOL,A MŁODY CAŁKOWICIE PODPORZĄDKOWANY TATUSIOWI
        • Gość: adriaaanna IP: *.197.127.159.threembb.co.uk 29.10.12, 23:47
          fakt... stary psychol. strach z kims takim do samochodu wsiadac
    • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.10, 12:13
      kurs robiłam właśnie w joltexie nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej szkoły
      nauki jazdy, egzamin zdałam za 2 razem

a tak na marginesie skąd nagle taki wysyp ludzi co zdali za 1 razem? to gdzie są
      Ci ludzie co zdają po kilka razy i czekają w kolejce w WORDzie? aż dziwne. Nie
      macie odwagi napisać prawdy? Prawda Was o oczy kole?
      • Gość: XS IP: *.centertel.pl 01.02.10, 14:34
        jesli nie wiesz gdzie najlepiej ucza, zobacz co piszą na stronach
        WORD, chyba to o czyms swiadczy, chyba o tym gdzie warto sie wybrac
        na prawo jazdy kat. b zeby zdac bez problemów i nie zaliczac sie do
        tej grupy ktora czeka w kolejce po raz n-ty na egzamin
        www.word.elblag.pl/info.php
      • Gość: lil IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.10.10, 21:15
        Ci co za pierwszym to właściele szkół - autoreklama.
    • Gość: Zyczliwy IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.03.10, 11:12
      MAKUTUNOWICZ

Witam

Odradzam szkołe jazdy u pana makutonowicza.
      Dlaczego ? Słabi instruktorzy, kiepski plac manewrowy i dotarcie na niego jest
      po prostu beznadziejne, traci sie duzo przez to czasu...
      Po za tym zarzadzenie - w biurze zapominaja zapisac cie na jazdy, a raczje
      powiadomic instruktorow ze sie zapisales, wiec czekasz sobie na instruktora a on
      nie przyjezdza dzieki panom z biura (mialem tak 3-4 razy).. Poza tym
      instruktorzy zajezdzaja do sklepow, zalatwiaja swoje sprawy itd. Wtedy mi to nie
      przeszkadzalo, ale teraz po prostu po niezdaniu egzaminu wyladowuje swoja
      frustracje ta szkola.

Jezdzilem z 4 panami: Jarkiem, Markiem, Piotrkiem i Marianem. Jedyny konkretny
      facet ktory uczy w tej szkole to ten pierwszy Pan Jarek. Troche na początku razi
      to ze tak sie wydziera i krzyczy, ale to dobrze. Facet uczy najlepiej z tej
      szkoły. Często mówi gdzię trzeba uważać na egzaminie, na co zwrócić uwagę, kogo
      przepuścić itp. Jezeli juz uczycie sie tutaj to jazda tylko z nim. Bo tylko z
      nim macie szanse na zdanie...

Pan Marek - facet siedzi cicho i przez cala jazde nic nie mowi, zadnych rad
      nic.To jego najwieksza wada, dopiero przy wykonywaniu manewrow, cos wartego
      zapamietania powie.

Pan piotrek - z nim najmniej jezdzilem, z tego co zauwazylem to jego wada jest
      taka ze za bardzo krytykuje zamiast nauczyc.

Pan Marian - zdecydowanie najgorszy ze wszystkich, jezdzenie po obrzezach,
      zadnych rad, kompletnie nic waznego nie wniosl do moich jazd... a Facet swoje
      lata ma i powinien wiedziec gdzie sie jezdzi i parkuje na egzaminach.

Nie jestem z konkurencji, po prostu nie zdałem egzaminu, wiem jak duzo jeszcze
      nie umiem a wyjezdzilem tam 36 godzin ! Nastepne godziny na pewno biore gdzies
      indziej...
      • Gość: jill IP: *.play-internet.pl 27.04.11, 15:35
        godni zaufania! takie jest moje zdanie, Pan Jarek to debeściak :)
    • Gość: misio IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.04.10, 20:52
      Polecam joltex. Super atmosfera, super instruktorzy no i dobra cena.
      zdałem za pierwszym razem i na prawdę byłem bardzo dobrze
      przygotowany.
      • Gość: Patrycja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.10, 18:36
        Ja robię prawo jazdy u Kujawy na Browarnej i jestem bardzo zadowolona.
        Instruktorzy są przyjaźni, cierpliwi, nie krzyczą ( bynajmniej na mnie ;) i
        oczywiście dużo uczą a nie czekają żeby odbębnić godzinkę czy dwie). Co do tego
        co piszecie o jazdach.. Skoro jest problem z zapisywaniem się na jazdy to chyba
        dobrze świadczy. Szkoła jest dobra i popularna, dużo osób do niej chodzi więc
        jest czasami problem. Ale chyba jak z dzień czy dwa nie pojeździsz to nic Ci się
        nie stanie :) A jak się interesujesz jazdami a nie narzekasz to na pewno
        będziesz miał taką ilość godzin w tygodniu jaka Ci odpowiada. Mi wiele osób
        poleciło Kujawę i jestem bardzo zadowolona, że go wybrałam :) liczę, że zdam za
        pierwszym razem =)
    • 26.04.10, 11:54
      Elkasta lub Boss
    • Gość: kg IP: 88.220.106.* 27.04.10, 01:02
      JOLTEX
      • Gość: NIGDY JOL-TEX IP: *.opera-mini.net 20.09.11, 23:20
        JOL-TEX- BEZNADZIEJNA SZKOŁA, obsługa niby miła ale nie uczą dobrze, polecam FRAMAR ;) i Pana Włodka ;)- świetny instruktor ;)
    • Gość: L-200 IP: *.146.235.218.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.04.10, 17:30
      Szukam dobrej szkoły jazdy dla syna,duży i trudny wybór.Konkurencja
      cenowa ogromna .Czy to ma jakieś znaczenie?Stan techniczny
      samochodów też ma chyba znaczenie,nagłośniony wypadek śmiertelny
      rzuca na to nowe świtło,nie wspomnę o mądrych
      instruktotach.Chciałbym aby ktoś nauczył syna jeździć a nie zdać
      egzamin.
      • Gość: Micho IP: 193.107.35.* 29.04.10, 08:47
        moją córę wysłałem do schoolcara, jak ją nauczyli jeździć to każdego
        nauczą ;). Pewnie kojarzysz ich takie niebiesko-żółte auta na mieście.
        Nawet ostatnio jakąś nagrodę zgarnęli w plebiscycie tv elbląskiej.
      • Gość: były kursant IP: *.centertel.pl 11.05.10, 15:52
        Polecam OSk WADECKI na 12 lutego. tam uczą jeżdzic naprawde.
    • Gość: maleńka IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.05.10, 13:00
      a co myślicie o OSK Oskar?? reklamują się ciągle w tv, robił już
      ktoś tam prawko?? Warto zaczynać tam kurs czy lepiej sobie odpuścić?
      jak myślicie?
      • Gość: AvE IP: *.kwidzyn.mm.pl 19.06.10, 12:55
        Hejo serdecznie polecam OSKAR.
        Powiem tyle jeśli chodzi o umawianie się na jazdę niema problemu, super
        atmosfera , przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie.
        Polecam instruktora Marcina świetny instruktor, świetny człowiek.
        Nauczyć mnie jeździć było sporym wyzwaniem ale udało im się;P jeszcze tylko zdać
        Exama pozdro for all;)
    • Gość: w IP: 81.219.137.* 12.05.10, 00:13
      Nikogo nie polecam w Elblągu i okolicach! Widzę jak teraz jeżdża
      młodzi kierowcy - tragedia!!! Pseudofachwcy-instruktorzy uczą tych
      ludzi "na pamięć". Młode ciamajdy nie potrafią parkować,
      wyprzedzanie na przejściu, skręt w lewo wygląda tak: hamowanie,
      włącza lewy kierunkowskaz i ustawia się przy prawym krawężniku,
      zamiast przy osi jezdni. Już nie wspominam, że potrfia tylko
      naciskać na pedał gazu (tego można nauczyć małpę), co jest
      niebezpieczne dla innych ludzi!
      • Gość: za 1 razem hihi IP: *.elblag.vectranet.pl 13.05.10, 22:04
        LIDER LIDER skrzydlata polecam super....krótko dobrze i na temat...pozdrawiam
        pana TADKA
        • Gość: ok IP: *.elblag.vectranet.pl 30.05.10, 21:18
          popieram jak wyżej LIDER
        • Gość: XS IP: *.centertel.pl 14.07.10, 14:43
          Taak słyszałem o tym że LIDER uczy "krótko" czyli nie tak jak
          powinno byc, przekrety robia i tyle. Czy mozna kogos takiego
          polecać???
          • Gość: za 1 razem hihi IP: *.elblag.vectranet.pl 26.07.10, 23:12
            kolego nie sztuka brać po 30 uczniów i uczyć ich po rok a zdawalność mówi swoje
            LIDER ma spoko wyniki
            • Gość: lil IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.10.10, 21:18
              A gdzie te wyniki można zobaczyć?
              • Gość: kursant IP: *.play-internet.pl 04.09.12, 14:44
                WORDZIE gdzie się zdaje egzaminy i urząd miejski plac dworcowy 4
                • Gość: Paula IP: *.204.117.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.09.12, 10:14
                  Wszędzie tylko nie w Jol-tex. Przez cały kurs jeździłam z jednego końca miasta na drugi, a jak przyszło do egzaminu to nie wiedziałam jak opuścić skrzyżowanie, no i oblałam... Jedyny plus to, że miałam wspaniałego egzaminatora. Pan Maciej Olejnik powiedział mi, że mam nie płakać, bo to tylko egzamin i, że za drugim będzie lepiej.
                  • Gość: ada IP: *.play-internet.pl 21.09.12, 14:26
                    Paula nie płacz dobrze że nie trafiłaś do ELITY jezidziłaś prosto ,ja dokupiłam godziny a pan instruktor tylko gadał przez telefon albo łapał za kolano co było bardzo bezszczelne z jego
                    strony staruch myślał że mu wolno odradzam wszystkim instruktora Jacka z ELITY
                    • Gość: D IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.14, 11:17
                      ten komentarz został zapisany zapewne przez kogoś z LIDERA, bo właśnie Elita to instruktorzy z Lidera którzy się wkurzyli i założyli własny OSK. zawsze jak gdzieś o molestowaniu czy obmacywaniu to wątpię, że to prawda, bo znam jakieś 8 osób oraz mnie, przeszkolonych przez Elitę. NIGDY nie było takiej sytuacji, żeby ktoś mnie chociaż dotknął.
                      • Gość: elitowiec! IP: *.elblag.vectranet.pl 13.03.15, 11:01
                        Nie Moge czytac tych bzdur na temat pana Jacka i Elity!!! Robie tam prawo jazdy i jestem bardzo zadowolona,zaledwie po 6 godinach bylam nauczona w 99% , nikt nie lapal mnie za kolano,co za bzdura!!! zawsze po mnie przyjezdzaja,gdzie tylko chce i odwoza gdzie chce,nie spozniaja sie i nie odwoluja. Pani żaneta i Pan Jacek to najlepsi instruktorzy , a elite polecam z czystym sumieniem!!!!
                • Gość: dorodny pisarzyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.12, 19:23
                  Jeśli chodzi o to, jaką szkołę wybrać w Elblągu i jakie są ceny to polecam link: klik. Macie tu wszystko- opis szkoły, cena za kurs, za godzinę, co dają w ramach opłaty itp.
              • Gość: Monika IP: *.centertel.pl 27.09.13, 13:04
                Ja polecam szkole jazdy ANDRZEJ KUJAWA JEST BARDZO DOZA ZDAWALNOSC MILO I ZROZUMIALE PROWADZI WYKLADY SAMA NIEDAWNO CHODZILAM DO NIEGO I ZDALAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY W WORD POLECAM

• Gość: hehe IP: *.elblag.vectranet.pl 02.10.13, 23:48
                  Zdawalność kujawy ? jedna z gorszych w elblągu tylko 34%!!!!!!!!!! A więc twój wpis to bzdura. Ja też chodziłam do kujawy i każdego przestrzegam przed tym przekrętem. NIGDY KUJAWA!!!!!!
                • Gość: smile IP: *.elblag.vectranet.pl 19.10.13, 10:36
                  Na pewno nie polecam w OSK OSCAR. Wszelkie pomoce naukowe jakie oferuja to tak na prawde zeszyt w kratke za 1zł no i oczywiscie ksiazke za symboliczna doplata 50zl. Jesli chodzi o przyjazd po kursanta to tu juz jest problem. Po pytaniu czy mozna poprosic o poczatek jazdy z pod domu lub skonczyc pod domem instruktor robi oczy jak lemur oznajmiajac ze nic z tego. Czyli poczatek i koniec jazdy z dworca (dodatkowe koszta dojazdu) no chyba ze odliczy nam nasz czas jazdy wowczas sie laskawie zlituje. Ten osrodek to jakas kpina. Mam nadzieje ze to pomoze w wyborze OSK pozdrawiam a ten stanowczo odradzam!!!!
      • Gość: Domi IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.14, 11:13
        Pod żadnym pozorem Najki [niekompetentna pani w sekretariacie], Joltex [chyba że chcesz jeździć tylko do przodu i w prawo], Lider [zdziercy i mało uczą]. Już się nasłuchałam od wszystkich.
        Polecam Zebrę i trochę mniej ale również polecam Elitę. W Zebrze pełen profesjonalizm, pani Beata idealnie wszystko tłumaczy, normalnie małpę nauczyliby jeździć ;).
    • Gość: już po IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.08.10, 20:58
      Ja polecam Naukę Jazdy "Adam" i "Wadecki". Jak mnie nauczyli to i Was nauczą:) Zdane za drugim razem:)
      • 04.08.10, 19:52
        ja polecam KUJAWĘ-pasjonata,rewelacyjnie przygotowuje teoretycznie,ma czas zawsze i dla każdego,wykłada nawet dla już jeżdżących gdzie omawia się na bieżąco trudności;instruktorzy świetni, cierpliwi , bardzo dobrze przygotowują.jeżeli ktoś chce odbębnić szybko kurs i nic z tego nie wynieść to niech wybierze inny ośrodek ale jeżeli ktoś chce się NAUCZYĆ polecam gorąco.RENATA
      • Gość: ktoś IP: *.centertel.pl 25.08.10, 14:58
        Ja też polecam OSK "WADECKI". Panowie potrafią nauczyc jeżdzić,
        nawet najgorszego niezdare, sa w tym naprawde dobrzy.
      • 05.10.10, 15:40
        szkoła ADAM? Podobno 3 lata temu najlepszą zdawalność mieli. Ja osobiście przeżyłam kurs w stresie i nauce na pamięć.Totalna baba z kawałów za kierownicą jestem.
        Nie wiem jak teraz to w szkole wygląda, ale mnie właściciel Adam zniechęcił do bycia kierowcą, darł Ów Pan gębusię, teatralne popisy robił zamiast uczyć, a czas leciał.. parę znajomych również w połowie sobie tą auto szkołę odpuściło.
        Fakt taki, że Pan instruktor utwierdził mnie w przekonaniu żem debil i jeździć nie potrafię. Poszłam na pierwszy egamin i oczywiście oblałam ,ale egzaminator mnie pocieszył,ze nie jest źle, byleby stres puścił.Cóż do dziś stres nie puszcza, czas pójść po 3 latach ,na kolejny 4ty egamin.
        Tak więc chyba do szkoły PASIK się wybiorę. Podobno opanowane instruktorki mają :))
        • Gość: buzka314 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 21:15
          U adama jest wiele instruktorów i niekazdy jest jak p. Adam. Miałam z nim jazdy i jest strasznie nerwowy... no i wymagający
      • Gość: man IP: *.play-internet.pl 16.08.12, 13:31
        Tylko poraszka ten ADAm
    • Gość: BE IP: *.elblag.vectranet.pl 08.08.10, 10:15
      Bardzo dużo ludzi od nich zdaje za pierwszym lub drugim razem

www.biuletynelblaga.pl/firma/324,lok-kursy-i-szkolenia-elblag.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.