Dodaj do ulubionych

"Beauty" Salon Kosmetyczno-Fryzjerski Nitschmana

IP: *.elb.vectranet.pl 28.10.08, 22:12
Ten salon jezeli chodzi o fryzjersto jest najgorszy w Elblagu.
Dziewczyna ktora tam pracuje nie potrafi czesac. Po wyjsciu z salonu
cala fryzura mi sie rozpadla nie wspominajac o tym ze nie uczesala
mnie tak jak chcialam a byla to fryzura na wesele. Bylam tam
pierwszy i ostatni raz. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: ok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 10:28
    ok
  • Gość: Brwi IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.15, 17:07
    Rowniez nie polecam tego salonu urody. Niemila obsluga, ktora twierdzi, ze nie jest czarodziejka i nic nie zrobi w zwiazku ze zle zrobiona henna (dodam, ze byla ona zrobiona przez ow pania czarodziejke).
    Henna po godzinie zniknela kompletnie z jednej brwi, a na drugiej byly resztki (jakies plamki, kropki i inne abstrakcje)
    JESZCZE RAZ NIE POLECAM
  • Gość: tralalaa IP: 176.58.22.* 01.02.17, 22:07
    Też nie polecam - miałam robiony manicure hybrydowy. Wyszłam z pokaleczonymi pilnikiem palcami, bezkształtnymi paznokciami i skórkami zalanymi lakierem. Panienka, która mi to zrobiła nawet nie zaproponowała odkażania, nie mówiąc już o obniżce ceny za taką fuszerkę. Do zdejmowania starej hybrydy zabrała się gruboziarnistym pilnikiem - już to powinno było dać mi do myślenia. Nigdy więcej!!!!

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.