Dodaj do ulubionych

Czy ktoś zna dobrego prawnika w Elblągu?

IP: 89.191.132.* 04.05.09, 21:02
Szczególnie w sprawach o alimenty? I możliwie niedrogiego? Bo jakoś nie mogę
trafić...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Paweł IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.05.09, 14:53
    Ja znam dobrego prawnika, prowadził dwie moje sprawy cywilne obie z
    sukcesami. To adwokat Tomasz Borzdyński. Ale pamiętajw tej branży
    jest tak, że jeżeli płacisz więcej to masz lepszą usługę. Dobry
    prawnik się ceni. Wiem to bo zmieniłem prawnika w trakcie
    postępowania procesowego właśnie na Pana mecenasa Borzdyńskiego i on
    dopiero zaczął działać.

AlaN
  • Gość: Daniel IP: *.elblag.dialog.net.pl 20.05.09, 14:05
    Ja moge za to, z czystym sumieniem polecic mec. Józefa Borkowskiego,
    który ma kancelarie na ul. Zielonej.

Bardzo kompetentny w tych sprawach i do tego życzliwy - człowiek.

Polecam
  • 21.11.13, 15:02
    ja moge polecic tylko prawnika radce prawnego Krzysztofa Kardasza z Elbląga.
    pozywali mnie o jakies dlugi ktorych nie bylo wszystko przesylali na zly adres i w koncu zjawil sie komornik (nagle znalazl moj prwdziwy adres jakby wczesniej nie mozna bylo)
    Mimo ze bylo po terminie mecenas Kardasz obronil mnie, nakaz zaplaty mi anulowali a komornik musial sie wycofac.
    Ja juz wiecej nie bede kombinowal jak ktos mi pozew przysle tylko od razu ide z tym do prawnika, mniej stresu i ktos dobrze sie sprawa zajmie
  • Gość: jolcia j. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.13, 22:47
    Jak dla mie to mecenas Kardasz jest super.On może nie tani ale on super jest .
  • Gość: Andrzej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.04.14, 23:42
    Ja polecam radcę prawnego Monikę Ulewicz, teraz ma swoją kancelarię na 1 Maja, bardzo kompetentna osoba z charakterem. Przede wszystkim tłumaczy co i jak, a nie składa obietnic bez pokrycia tylko wykłada realne szanse na rozwiązanie problemu, a chyba o to chodzi.
  • Gość: Szymon IP: *.adsl.inetia.pl 27.11.15, 09:48
    Ja zawsze polecam dr mec. M. Bogusławskiego. Koleś wymiata. Nasz prezes w ważnych sprawach nie chce żadnego innego, bo wygrał nam wszystkie tematy. Co do ceny to się nie wypowiadam bo nie wiem ale nie sądzę żeby był szczególnie tani.
  • Gość: Abi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.02.16, 22:01
    Tylko Bogusławski. Reszta bierze kasę i ma wszystko w d. ... niestety.
  • Gość: Miro IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.17, 14:38
    Też polecam Bogusławskiego. Niestety reprezentował moją żonę i przegrałem, ale chylę czoło bo to co robił było naprawdę profesjonalne. Ja miałem innego prawnika którego nazwiska nawet nie chcę podawać. Nawet nie mam do bogusłąwskiego wielkiego żalu bo wiem że przegrałem z człowiekiem który zna się na tym co robi. Na koniec mu powiedziałem, że gdy będę potrzebował prawnika to przyjdę do niego. A ten życzył mi wszystkiego dobrego i abym nigdy nie musiał do niego przychodzić...szacun. Mirek

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.