Dodaj do ulubionych

Biuro rachunkowe dla malej firmy

02.06.09, 10:49
Jakie mozecie polecic biuro rachunkowe w Elblągu dla malej firmy wystawiajacej 1-5 faktur miesiecznie?
Edytor zaawansowany
  • 02.06.09, 14:10
    ja współpracuję z biurem BETA na ul.Brzozowej i nie narzekam
  • 02.06.09, 21:42
    Jaki koszt?
  • 03.06.09, 13:05
    poza sezonem płacę 500zł a w sezonie 1000zł bo masa robty jest ale z
    tego co wiem to ok 500zł się to kręci
  • 05.06.09, 12:20
    Ok, a inne propozycje?
  • Gość: Kasia IP: 82.177.132.* 15.09.09, 13:17
    Biuro rachunkowe DEKRET na ul. Saperów 6, sprawdzone :)
  • 04.11.09, 14:33

Sprawdzone i niedrogie Biuro Rachunkowe ul. Debowa 4C w Elblągu
    http://www.biuro-rachunkowe.elblag.pl
  • Gość: gość IP: *.elblag.vectranet.pl 06.10.13, 20:33
    Biuro rachunkowe ENIAC na Sobieskiego 2B/1. Niezwykle kompetentni i ceny niższe o 50 % niż u konkurencji. Polecam
  • Gość: podatnik IP: *.182.11.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.10.13, 22:12
    Euro Stare Miasto ul. Studzienna, 246zł/m-c przy max 10 faktur w m-c'u
  • Gość: ARMA IP: *.ip.skylogicnet.com 14.04.14, 10:33
    Potwierdzam. Najlepsze biuro rachunkowe z jakim miałem do czynienia. Polecam
  • Gość: dawid IP: *.elblag.vectranet.pl 22.10.13, 14:22
    Polecam ENIAC. Super fachowcy w każdej dziedzinie: rachunkowość, kadry, BHP i w dodatku tanio.
  • Gość: mad IP: *.3-2.cable.virginm.net 08.05.14, 21:43
    Eniac właśnie mnie dobił. Ostatni dzień pobytu w Polsce okazało się, że muszę zmienić księgową. Wybrałam się do Eniaca, gdyż wcześniej z nimi korespondowałam mailowo i wszystko wyglądało dobrze. Cena i ich chęć pomocy jak to się określili i w mailu i też w rozmowie. Omówiliśmy sobie najważniejsze sprawy, panie miłe i na wszystko tak, tak, tak. I podpisaliśmy umowę. W poprzednim biurze już wymówiłam obsługę i zadowolona, że sprawa załatwiona i spokojnie mogę znowu wyjeżdżac z PL. Po 10-ciu dniach dostaję maila z Eniaca, że niestety, ale ostatnio przyjęli kilka nowych firm i nie są w stanie mnie rozliczać. Szkoda tylko, że gdy mnie przyjmowali, to nie wiedzieli, że przyjęli tych kilka firm. Kłamcy. Prawda jest taka, że biura księgowe chętnie obsługują te firmy, gdzie rozliczanie jest proste. Zeby nie było za dużo papierków, bo wtedy nie byliby tacy tani. Ja ich nie polecam. Profesjonalizmu tam nie ma.
  • Gość: on IP: *.elblag.vectranet.pl 08.05.14, 21:50
    Spróbuj Contabilita na Traugutta, tel. 55 235 19 04
  • Gość: alek IP: *.elblag.vectranet.pl 14.05.14, 08:53
    Eniac ma b.dobrą opinię w Elblągu w przeciwieństwie do P.Asztemborskiej która zmienia biura rachunowe jak rękawiczki i z nikim nie potrafi się porozumieć. Nasze biuro też nie chciało z nią współpracować.
  • Gość: Irena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.14, 12:46
    tutaj zadzwoń eventus
  • Gość: asd IP: *.elblag.vectranet.pl 12.04.14, 21:11
    Nie widzisz Irena, ze gosc sie pytal o to w roku 2009?
  • Gość: Tulipan IP: *.tktelekom.pl 30.06.14, 14:06
    Do wszystkich, którzy szukają biura rachunkowego w Elblągu, Pasłęku, Malborku i okolicach. UNIKAJCIE JAK OGNIA PSEUDOBIURA EKSPERT prowadzonego przez panią Joannę Kowalską. Biuro to doprowadzi was do poważnych kłopotów finansowych tak jak mnie, moja strata to kilkanaście tysięcy złotych przez tą nieodpowiedzialną niby księgową, nie potrafi dobrze rozliczyć nawet kilku rachunków miesięcznie! Rozliczenie rocznego ta Pani też nie potrafi zrobić!
    TRAGEDIA!!!!!!! Jeśli chcecie spać spokojnie to omijajcie biuro Ekspert szerokim łukiem!
  • Gość: JOANNA KOWALSKA IP: *.adsl.inetia.pl 02.07.14, 08:35
    INFORMUJĘ IŻ MOJE BIURO ISTNIEJE OD 2009 ROKU I MA BARDZO DOBRĄ OPINIĘ.
    A OSOBA KTÓRA TO NAPISAŁA BYĆ MOŻE BYŁA NIE ZADOWOLONA I MA DO TEGO PRAWO, ALE NIE UPOWAŻNIA JEJ TO DO WYSTAWIANIA TAKICH OPINII, KTÓRE SĄ NIE SŁUSZNE I KARALNE.

BIURO JEST UBEZPIECZONE I JEŻELI JEST TAKA SŁUSZNA POTRZEBA MOŻNA Z NIEGO SKORZYSTAĆ ALE WYPISYWAĆ BZDURY,
    NIE TRZEBA NAS OMIJAĆ , WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ BO ATMOSFERA JEST MIŁA, KADRA FACHOWA I RZETELNA.
    SERDECZNIE POLECAM. PS. DROGI NIE "ZNAJOMY" ROZMAWIALIŚMY I SPRAWA JEST W TOKU.
  • Gość: nikt IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.08.14, 13:20
    niesłusznie oraz niezadowolony piszemy łącznie fachowcy
  • Gość: Jass32 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.14, 10:31
    proszę bardzo biuro Eventus http://eventus.elblag.pl
  • Gość: DFW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.15, 09:07
    polecam biurorachunkowe.elblag.pl
  • 07.01.16, 12:39
    Jeżeli wystawiasz od 1 do 5 faktur miesięcznie to nie pakuj się w biuro rachunkowe, tylko wybierz księgowość internetową. Prowadzę małą firmę i mam podobną ilość faktur. Księgowa za taką pracę policzy Ci około 300zł. Dla porównania w superskięgowej płacisz 50zł. Wprowadzasz dane na specjalnej platformie, wszystko wylicza program. Godzina pracy w miesiącu z mojej strony, dzięki temu oszczędzam sporo kasy.
  • Gość: Marek IP: *.ip.skylogicnet.com 26.02.16, 12:52
    Polecam Biuro Eniac na Sobieskiego. Miło i kompetentnie.
  • Gość: ngo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.16, 09:55
    www.adrem.elblag.pl/s25-biuro_rachunkowe
  • Gość: nmnjnjkhkjh IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.06.16, 13:31
    a nie lepiej i taniej jakby jakaś znajoma księgowa ci rozliczała? przy takiej małej firmie wydaje się to prostsze, tańsze
  • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.16, 15:59
    biuro-rachunkowe.elblag.pl/
  • Gość: Ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.17, 18:08
    Księgowość Elbląg biuro S-LAB indywidualne podejście do klienta, polecam www.ksiegowosc24.net
  • Gość: Marekcki2345 IP: *.146.0.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.05.17, 15:07
    Zobacz sobie taxly.pl - maja bardzo elastyczny cennik i bardzo fajnie ogarniają prowadzenie księgowości. Widaćc ze to ktoś z głowa na karku zrobił, bo stawiają bardzo na dostęp do wszystkiego przez internet itp.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.