Dodaj do ulubionych

drzwi wejściowe warszawa?

IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.08.13, 14:28
Witam, jestem z Mińska M. i zastanawiam się czy drzwi wejściowe zamawiać w wawie czy może poszukać w okolicznych miejscowościach jakiejś firmy. Chodzi mi głównie o to czy między firmami z wawy a lokalnymi będzie różnica w cenie i czasie realizacji.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ru7o)2 IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.08.13, 15:35
    Najbardziej się opłaca znaleźć jakąś ogólnopolską firmę, która ma oddział w WWA i zamówić online wtedy się najbardziej opłaca, ale na montaż czeka się odrobinę dłużej.
  • Gość: oji IP: *.free.aero2.net.pl 22.08.13, 14:01
    przez internet zawsze kilka złotych taniej ale ja bym wolał pójść do salonu i obejrzeć, dobrać klamki, porównać kolory i wzory - na zdjęciach zawsze to inaczej wygląda... ja kupowałem drzwi do mieszkania w drzwi.pl (adresu nie pamiętam ale okolice kopijników) i ewentualnie możesz sobie ich sprawdzić - prowadzi mój znajomy i porządny z niego gość ;)
  • Gość: Ru7o) IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.08.13, 13:32
    koledze reklamę robisz :P
  • Gość: oji IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.08.13, 18:02
    >> koledze reklamę robisz :P

nie robił bym mu reklamy gdybym nie miał pewności że robi dobrą robotę ;)
    A tam na poważnie to salon warto odwiedzić, wybór spory a ceny dobre.
  • 28.08.13, 16:00
    Gość portalu: oji napisał(a):

>ja kupowałem drzwi do mieszkania w drzwi.pl

Znam, polecam.
  • Gość: mr.s IP: 212.244.167.* 03.02.14, 15:45
    A ja nie polecam. Drzwi.pl w Warszawie - żenada. Już 3 miesiąc czekam na drzwi. Szefowa unika, nie oddzwania, zwodzi. Drzwi co dwa tygodnie mają być za dwa tygodnie. Podejście do klienta poniżej jakiegokolwiek poziomu...
  • Gość: Klient IP: 195.187.80.* 14.10.14, 11:53
    No cóż, jeżeli:
    -możesz sobie pozwolić na zrealizowanie zamówienia po czasie zawartym w umowie,
    -mieć źle wycenione zamówienie,
    - lubisz wydzwaniać do firmy i ostatecznie nie uzyskać kontaktu,
    -lubisz pisać smsy i emaile nie otrzymując odpowiedzi,
    -tracić pieniądze na dojazdy do Pani Kierowniczki sklepu (może to coś przyśpieszy),
    -słuchać, że przecież nic się nie stało,to.....polecam Ci drzwi.pl w Warszawie. ŻENADA I STRATA CZASU
  • 15.10.14, 15:00
    Dołączam się do negatywnych opinii klientów firmy drzwi.pl. Ja również miałam wątpliwą przyjemność skorzystać z ich usług. Brak kompetencji pracowników - wprowadzają klienta w błąd odnośnie specyfikacji drzwi, nie mają podstawowej wiedzy o produktach, które oferują, a gdy pojawią się problemy właścicielka zwodzi klienta, unika kontaktu i nie odbiera telefonów. Finał taki - źle wycenione zamówienie, dopłaty do montażu mimo finalnie zawartej umowy sprzedaży, a otrzymany produkt niezgodny z zamówieniem i specyfikacją. NIE POLECAM
  • Gość: Ja IP: *.dynamic-ww-12.vectranet.pl 13.08.16, 13:56
    Niestety potwierdzam, dodatkowo uszkodzone ściany i kafelki i to podobno z mojej winy - bo takie mam ściany. Brak słów.
  • 11.10.16, 14:35
    Ja też. oceniam drzwi.pl na bardzo negatywnie. Miałam pilną potrzebę zamontowania drzwi wejściowych. Po pierwsze z mailami i telefonami samemu musiałam wyprzedzać firmę. Pani nie wydawała się życzliwą osobą. Ponadto na szczęście do montażu i podpisania umowy nie doszło. Skończyło się na płatnym pomiarze, nie zdecydowałam się na usługę, ponieważ nagle niewyobrażalnie wzrosły koszty montażu z ok 600 zł na 1300 zł, tłumacząc iż cena wzrosła z powodu zastanych warunków i konieczności kucia. Jednak na moją prośbę o wskazaniu mailowo tych wyliczeń nie otrzymałam do tej pory odpowiedzi co świadczy tylko o tym, że wycena była " wyssana z palca ".
  • 19.09.15, 10:06
    Jeżeli potrzebuję drzwi czy okna to tylko tą firmę biorę pod uwagę, ponieważ nie raz przekonałem się o ich super zdolnościach do tej branży.
  • 11.10.16, 14:29
    Ja też. oceniam na bardzo negatywnie. Miałam pilną potrzebę zamontowania drzwi wejściowych. Po pierwsze z mailami i telefonami samemu musiałam wyprzedzać firmę. Pani nie wydawała się życzliwą osobą. Ponadto na szczęście do montażu i podpisania umowy nie doszło. Skończyło się na płatnym pomiarze, nie zdecydowałam się na usługę, ponieważ nagle niewyobrażalnie wzrosły koszty montażu z ok 600 zł na 1300 zł, tłumacząc iż cena wzrosła z powodu zastanych warunków i konieczności kucia. Jednak na moją prośbę o wskazaniu mailowo tych wyliczeń nie otrzymałam do tej pory odpowiedzi co świadczy tylko o tym, że wycena była " wyssana z palca ".
  • 12.03.17, 23:38
    Zdecydowanie nie polecam w firmie Dobre Drzwi dla Domu. Zamówiłam drzwi wejściowe i 3 wewnętrzne. Wewnętrzne dzrwi miały skazę na szybach oraz purchle widoczne pod odpowiednim kątem względem światła. Zgłosiłam reklamację która nie została uwzględnmiona ze względu na zamontowanie klamek w drzwiach... Całość została przeze mnie zauważona dopiero po ukończeniu remontu i posprzątaniu mieszkania. Tłumaczenie się sklepu jest bezsensowne i aroganckie w stosunku do klienta. Kobieta z którą rozmawiałam przez telefon wprost śmiała mi się do słuchawki.. Obsługa żenująca, dostawa również przybyła z dużym opóźnieniem... Mało tego przy dostawie nie otrzymałam faktury zakupu. Dopiero po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji została wystawiona faktura i wysłana na adres dostawy drzwi.. Jednym słowem zdecydowanie odradzam zakup u nich jakichkolwiek rzeczy. Ze swojej strony powiem tylko tyle, że zmuszona jestem do wytoczenia im sprawy sądowej - nie podaruje takiego znieważenia i lekceważenia klienta który zostawił u nich dużo pieniędzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.