urodzinki 4 latka!!!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • JAk wyprawiacie urodzinki 4 latkowi???Jakie dania???I wogole jak to u Was
    wyglada!!!!Moja pociecha za niedlugo ma i chce cos wymyslic dajcie jakies
    pomysly????
    • Rodzina. Każdy dostał po kawałku tortu i po kawce/herbatce. Spieszyli
      się z jedzeniem, bo Młoda fajne gry dostała i chcieli z nią grać smile
      Toteż musiałam usunąć stolik bo dywan był potrzebny.
      --
      http://img.userbars.pl/52/10366.jpg
      http://img.userbars.pl/122/24382.jpg
      "Libido jest jak pszczółka Maja - gdzieś jest lecz nie wiadomo
      gdzieee" /by Driadea/
    • Z tortem!!! I świeczkami!!!! Albo jedną świeczką-cyfrą 4!!!!!
      Z rodziną w domu!!! Można też w przedszkolu????? Jak mój syn rok
      temu!!!! Przez dwie godziny bawiłam się z dziećmi???!!! Potem jadły
      tort, piły sok, graliśmy, czytaliśmy itp, a ok. 16.00 poszły do
      domu!!!

Uff, ale się zmęczyłam smile

--
      - No cós, po prostu mam to, ocywiście, z tyłu bioder.
    • Moja marzyła o sali zabaw takiej z basenem kulkowym i dmuchańcami.
      Była już na takich urodzinach. Więc znajomi z dzieciakami i kilkoro
      dzieci z przedszkola zostały zaproszone do sali zabaw. Dwie godziny
      zabawy tort i do domu. Nie mam sprzątania w domu i nie musze
      przepraszać sąsiadów. Z rodziną to osobne przyjęcie.
    • no dobra to jak juz taki wątek to napiszcie proszę jakie prezenty dla 4 latka w
      marcu moja cora ma smile
      • urodzinki w klubie. Na prezent dostała: lego, książka teatrzyk księżniczek-czy
        jakoś tak, kołyskę drewnianą ok. 50 cm, drewniana patera z drewnianymi,
        przecudnymi ciastkami,jakiś tam Little Pony co robi różne rzeczy,mikrofon
        karaoke firmy Agatka,odkurzacz SMIKI (produkt ze Smyka), kredki do malowania buzi.
        --
        Agata
    • W domu, przyjęcie dla znajomych dzieci z sąsiedztwo (dzieci oczywiście w towarzystwie mam, w sumie 7 dzieci łącznie z moją dwójką). Całe przyjęcie było "wytrawne". Jedyną słodką "potrawą" był tort. Poza tym były takie rzeczy, które dzieci mogły jeść rączkami, bez używania talerzyków i sztućców, takie "na raz do buzi" i niesłodkie. Były więc:
      kabanosy w kawałkach, połówki plasterków szynki posmarowane serkiem topionym i przewiązane nitką szczypiorku, krążki pumpernikla (kupiłam gotowe, nie chciało mi się wycinać) z pastą z łososia (taką z tubki) udekorowane zarnami kukurydzy, zielonego groszki i drobno posiekanej kolorowej papryki, słone babeczki (kupione w Makro) z pastą rybną (twarożek, tuńczyk z puszki, szczypiorek), koreczki z oliwki, żółtego sera, szynki i kolorowej papryki nabite na połówki jabłka (taki
      jeż), sałatka z kurczakiem i ananasem (pieczony kurczak, ananas, kukurydza, zielony groszek, czerwona fasola, majonez), kiwi obrane ze skórki i pokrojone w ćwiartki. A jeszcze były czipsy bananowe (suszone banany) i mieszanka studencka (orzeszki, rodzynki itp).Dzieciaki szalały po domu, co jakiś czas podchodziły do stołu, częstowały się i znów leciały się bawić. Poza tym był jednorazowy obrus z Kubusiem Puchatkiem, takież talerzyki i kubeczki - nie było porcelanowych talerzyków i szklanek, dorosłej zastawy - było kolorowo i bezpiecznie.
      Tak było:
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/jg/nj/czdy/J2ZxeezOd3HiJyEjDB.jpg

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.