• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

w których odcinkach Muminków jest Buka? Dodaj do ulubionych

• 26.10.10, 15:50
    Moja córka lubi bajkę Muminki, głównie ze względu na Bukę, którą wprost uwielbia i ma jakąś obsesję na jej punkcie. Póki co podziwia ją na tym filmiku www.youtube.com/watch?v=aAjDEJ8yWzg i kilku jeszcze innych podobnych do tego. Niestety w normalnych odcinkach Muminków jakoś nie możemy się na tą Bukę natknąć sad. Może ktoś pomoże..

--
    Klara (26.01.2006),
    Staś (14.01.2009).
    Edytor zaawansowany
    • 26.10.10, 16:05
      Mój synek też uwielbia Buke i zawsze chce oglądać odcinki w których ona się pojawia. Ja mu puszczam ze strony www.baje.pl Odcinki w których jest napewno to Zima w dolinie muminków, Zimowe ognisko, Topik i Topcia, Tajemnicza walizka...tyle pamietam.
      • 26.10.10, 17:39
        Dzięki smile). Córka obejrzała Topika i Topcię i była zachwycona. Stwierdziła, że dziś w nocy będzie miała piękne sny o Buce smile
        --
        Klara (26.01.2006),
        Staś (14.01.2009).
    • 26.10.10, 18:56
      Mojemu młodszemu bratu ta fascynacja Buką została do dziś - ma 27 lat big_grin
      Jak wracałam ze Szwecji czy Danii, zawsze musiałam mu przywieźć coś z Buką smile
    • 27.10.10, 00:36
      Jeszcze jest w: "Dlugi sen Muminka" (ale nic tam ciekawego nie robi, przechodzi tylko) i chyba "Wspomnieniach Tatusia Muminka" (byly takie 3 odcinki, gdzie TM wspominal swoja mlodosc, Buka jest w 1 albo 2 ). I jeszcze w odcinku "Rzezby z piasku" - ale to juz 3 seria, niewiele wspolnego majaca z ksiazkami Tove smile

--
      http://lbdf.lilypie.com/2Euap2.png
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.