Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

Re: jaki rozmiar nosza dziewczynki 18 miesieczne? Dodaj do ulubionych

kj-78 napisała:

> Ogolnie zgadzam sie z Lipcowa, a juz propozycja ktorejs z forumek, zeby kupowac
> 98 (!?) to jakies kuriozum. Toz to rozmiar na 3-latka... Moja nosi teraz 80-86
> , z przewaga tego drugiego. Patrz na ubranka, jak kupujesz, czasem 80 jest spor
> e, czasem 86 male, sprobuj ocenic na oko. Kup ogolnie o rozmiar wieksze niz nos
> i teraz, w tym wieku dzieci nie rosna juz 10 cm na miesiac. A to, ze napisane,
> ze 80 to 9-12 miesiecy, o niczym nie swiadczy. Moja ma 18 miesiecy, jest na 50
> centylu i wlasnie pomalu wyrasta z tego rozmiaru.

Dokładnie tak, to jakaś przesada. 86 ? 92? No to może od razu 104?
Kurde dzieci już ani tak nie rosną ani nie tyją jak w wieku kilku tygodni czy miesięcy, moje dziecko od kilku miesięcy nosi te same ubrania, ew coś tam jej większego dorzucam, ale na litość boską bez przesady.
Ja uważam, że 86 na wiosnę dla drobnej dziewczynki będzie za duze i tyle. I będzie wisiało brzydko. To nie jest zawinięcie rękawka o 2 centymentry, tylko szerokość w barach, plecach, pasie.

Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.