A kto ma calkowicie prosty kregoslup? Dodaj do ulubionych

Kurcze - mam i skrzywienie od dziecka i jakas dyskopatie od liceum i zyje. Lapy precz od mojego kregoslupa i nawet podczas porodu NIE ZGODZILAM sie na znieczulenie zewnatrzoponowe pomimo, ze ogolne przynosi teoretycznie wiecej szkody.
Owszem boli mnie jak sobie chwile postoje (10-15 min wystarczy) ale i cala ciaze utrzymal (gdzie przybylo mi + 30 kg) i pozwala mi uprawiac sport rekreacyjnie.
Na szpilkach tez czasem ganiam.

Zebys jeszcze ze swoim chciala kombinowac z uwagi na jakies dolegliwosci ale dziecko (w jakim wieku?) do kregarza??? To jakie ono ma to skrzywienie?? Jakies zmiany zwyrodnieniowe?? Kuleje, przewraca sie?

Swoja droga - jak juz tu padlo - jak mozna nastawic krzywy kregoslup... Pomasuje, ponaciska i sie wyprostuje po calosci? To nie ciastolina...
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.