• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

taki problem.... majtki. Dodaj do ulubionych

• 03.04.11, 17:20
    kto mi pomoże zrozumieć dziecko 2 - letnie, które za nic w świecie nie da założyć sobie majtek. Jest odpieluchowywany i w domu chodzi bez pieluchy, na spacery na razie jeszcze nie. Lata w domu w samych spodenkach krótkich, body.... a w majtkach nie. Nie rozumiem... uncertain
    Robi sie cieplo i na spacery chciałabym już brać go bez pieluchy i przydałoby się żeby zaczął nosić pod spodnie normalne majtki...
    Edytor zaawansowany
    • 03.04.11, 18:26
      Może ma za ciasne te majtki i gdzies mu się wpijaja czy sa niewygodne?

Jak załozysz mu tymczasem na spacer same spodnie, bez majtek, to też nic mu sie nie stanie.
      --
      hugowaferajna.pl/
      • 03.04.11, 19:10
        Wybierzcie się na zakupy i kup takie, jakie mu się podobają z samochodami czy batmanemwink niech sam dobierze.
        --
        Dzieciaki 2002
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
      • 03.04.11, 19:17
        semi-dolce napisała:

> Może ma za ciasne te majtki i gdzies mu się wpijaja czy sa niewygodne?
        >
        próbowałam różnych, myślę że to nie kwestia że ciasne czy coś, on przy samej próbie założenia jest na "nie" . Raz zapytałam dlaczego, to mi odpowiedział, że to taty majtki smile a ma takie fajne np. z samochodami, jak mu pierwszy raz pokazałam to mu sie spodobały...
        • 03.04.11, 19:31
          Oj. No to weź jego majtki i majtki taty i mu pokaż, że są inne, tata ma większe i bez takich fajnych obrazków czy coś. I że, owszem - tata nosi swoje majtki, ty swoje (pokaż mu) a on swoje, że duzi chodza w majtkach, a on juz przeciez taki duzy jest itd. To dziala smile
          --
          www.dzikiedzieci.pl/
          • 03.04.11, 21:51
            eee... za duży uparciuch na taką gadkę, albo mam kiepską siłę perswazji.. smile
    • 03.04.11, 19:10
      a może da się przekonać do bokserek, może mu w majtkach typu slipy nie wygodnie?
      Bokserki bardziej zbliżone krojem do spodenek.
      --
      Nasze bliźniaki mają...
      Konstanty ma już...wink
      Nasze zdjęcia wink Tu też zdjęciawink blog "starszaków"wink blog młodszego wink
      • 03.04.11, 23:07
        > a może da się przekonać do bokserek

Ano właśnie. Tylko pod żadnym pozorem nie mów, że to majtki. Spodenki takie specjalne i już.
        Mój syn dostawał histerii, gdy chcieliśmy mu założyć buty (miał wtedy ponad rok). Pewnego dnia przyszła ulubiona ciocia i bez pytania, zanim zdążył się zorientować, co się święci - założyła mu te straszliwe buciska. Histerii nigdy więcej nie było. Może to też jest jakieś wyjście?
    • 04.04.11, 09:09
      u nas najlepszym argumentem bylo zawsze robienie tak jak mama...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.