Rotawirus - co można jeść Dodaj do ulubionych

Witajcie.
Mój syn od 9 dni ma rotawirusa. Niestety przechodzi go ciężko, bardzo się odwodnił, bo wymiotował każdym piciem maksymalnie 5 minut po wypiciu czegokolwiek, więc od niedzieli leżymy w szpitalu i na razie nie zapowiada się, żebyśmy wyszli.
Rzecz polega na tym, że syn od wtorku poprzedniego tygodnia, czyli od kiedy zachorował, nie je. Bardzo schudł z powodu choroby i niestety nie zgadza się na jedzenie czegokolwiek, co serwują mu w szpitalu. Od dwóch dni dopiero zdarza mu się, że dwa razy ugryzie wędlinę, którą dostajemy na śniadanie, bo wcześniej nawet coś takiego w rachubę nie wchodziło. Obiadów w ogóle nie je. Robiłam mu kisiel, ale nie chce.. dzisiaj wyczaił, że mam jogurt i choć picie jogurtów ma zakazane, to prosił i mu pozwoliłam, bo przecież nawet ze względu na to, że ciągle waga mu spada nas nie wypuszczą do domu.
Ogólnie syn tak się odwodnił, że waga mu bardzo spadła, trzy dni był na kroplówce, waga poszła trochę w górę, a teraz znowu ma tendencję spadkową i to mnie martwi, bo przy każdym ważeniu ta waga jest coraz mniejsza.
Muszę mu dawać coś jeść.. W szpitalu mówili o zupach na ryżu, marchewce, kisielu, ale on nie chce...

--
Klara (styczeń 2006)
oraz
Staś (styczeń 2009)
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.