Biedne, zaniedbane dziecko?! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Nie chce wyjsc na Lipcowa, w sumie pierwszy tego typu watek zakladam... po czesci jednak zwiazany ze mna, a raczej bezposrdnio moim dzieckiem.
    Otoz do przedszkoa mojego dziecka chodzi chlopczyk, z tego co widze to non stop chory-zaraza inne dzieci w tym mojego syna juz z 2 razy.
    Nie raz panie dzwonly do rodzicow tamtego chlopca , ze dziecko ma 39 stopni goraczki okropny kaszel i katari i prosza o zabranie dziecka z przedszkola bo zaraza inne i meczy sie wyjatkowo.

Ostatnio mialam ,,okazje" spotkac martke z tym chlopcem na placu zabaw w parku. Maly kaszlal jak gruzlik-klasyk! Zapytalam delikatnie matki czy nie martwi ja ten kaszel itp. A ta opdalajac kolejnego papierosa na placu zabaw!!!!! Stwierdzila, ze: ,,z byle doegliwoscia nnie leci do pediatry, a wydawanie kasy na syropy to wyrzucanie pieniedzy w bloto". Po czym dodala, ze:,, robi malemu syropy z cebuli i swietnie mu pomagaja"! Znow delikatnie podpowiedzialam jej, ze moze to alergia bo maly chyba co 2 tygodnie meczy sie strasznie tym kaszlem itp. a te syropy z cebulki chyba srednio mu pomagaja... Stwierdzila, ze szkoda jej naprawde czasu i piniedzy na ,, nabijanie kabzy" firma farmaceutycznym...
    Przyznam, ze bylam w szoku. Matka i dziecko raczej nie wygladaja na patologie ogolnopowszechna. Ale mamuska, kurzy fajki jedna za druga, wypala dziennie ok 11 zl, a szkoda jej pieniedzy na jeden syrop typu Flgamina dla dziecka za ok 10 zl?
    Nie wiem, wg. mnie to jest nienormalne.
    Bedne dziecko, przypadkowo zauwazylam tez ostatnio, ze dziecko-starsze od mojego raptemm o 7 miesiecy ma doslownie zjedzone zeby prze pruchnice!!!
    Kiedys sadzilam, ze problem pruchnicy to przerysowana kwestia. Teraz widze, ze niestety tak nie jestsad

--
    www.gazeta.pl www.youtube.com/watch?v=uhV4me_k8Y8

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
  • Kategorie tematyczne
  • Najnowsze wątki
  • Więcej forów
  • Więcej wątków na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.