Dodaj do ulubionych

domek ogrodowy czy warto kupić?

• 30.06.11, 16:08
    Jak tylko miałabym miejsce - od razu bym kupiła. Kilka dni temu byliśmy z mężem i córcią (niecałe 2 lata) w jednym ze sklepów "wszystko dla domu" nie napiszę z jakiej sieci bo oskarżą mnie o reklamę. Stały tam dwa drewniane domki. Jeden mały parterowy, drugi na podwyższeniu na dole była piaskownica i zjeżdżalnia - niewiele droższy od tego zwykłego. Córka nie mogła wprost z nich wyjść tak jej się podobało. Męża siostra ma taki domek dla swoich dzieci (dziewczynka 11 lat, chłopiec 8 lat) robiony ręcznie z jakiś niepotrzebnych desek na wzór właśnie takiego sklepowego. Dzieci zachwycone ciągle w nim siedzą, a teraz w wakacje nawet pozwalają im w nim spać - mają swój klub i dorośli nie mają tam wstępu. Fajny pomysł wg mnie, ale większość pewnie napisze, iż niepotrzebny wydatek i lepiej zainwestować w przyszłość dziecka, a domek możesz zrobić z dwóch krzeseł i koca smile
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/ojxedf9hpppwtm73.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv5p611a44.png
  • 22.04.17, 14:50
    Ja się zgodzę domek w ogródku to bardzo dobry pomysł, dzieci nie będą siedzieć w domu przed monitorami tylko główną atrakcją będzie mini plac zabaw.
    drewniane-domki-dla-dzieci.pl/
  • 30.06.11, 16:26
    oczywiście

--
    Klara (styczeń 2006)
    oraz
    Staś (styczeń 2009)
  • 30.06.11, 16:45
    to zalezy od dziecka,od domku i od miesjca gdzie zamierzasz go postawic; ja kupilam dla syna i zaluje, ze nie kupilam zjezdzalni, bo on sie tam prawie nigdy nie bawil, a raczej bawi sie na dachu, najlepsza zabawa to skakanie z tegoz wlasnie, domek plastikowy - b. malo miesca w srodku, a jako ze w ogrodzie mam slonce caly dzien to w sloneczne dni nie mozna w nim wysiedziec, bo upal
  • 30.06.11, 18:25
    Jaś dziś w sali zabaw dosłownie oszalał na punkcie takiego domku, gdybym miała większy ogródek, to chyba bym rozważyła. Ale na 30m2 nie ma to większego sensu smile
  • 30.06.11, 18:27
    A, podpowiem, ze może zamiast domku (jeśli miejsca mało lub fundusze niewielkie) można kupić materiałowy (więc bardziej przewiewny) domek.
    Patrzę teraz na ofertę i znajduję same takie z materiału jak tropik w namiocie, wiec przewiewne toto nie jest sad
  • 29.12.13, 23:07
    jul-kaa z naturalnych materiałów tez w tym duszno, chyba,że ma wycięte okna. Uszyłam chłopakom bawełniane tipi i jak mnie do niego zapraszają latem to zdechnąć można z gorąca w środku wink
  • 30.06.11, 18:26
    Myślę, że zależy od dziecka. Mój się zachwycał domkami przy każdym pobycie w jakimś sklepie, gdzie były domki. I teraz mąż mu buduje (bo jak dla mnie ceny gotowych domków są horrendalne), a właściwie budują obaj smile Na dole domek, na górze taras i zjeżdżalnia. Jak ktoś przychodzi to pierwsza rzecz Staś biegnie i pokazuje, że będzie miał domek smile
    Pozdrawiam.
    Agnieszka
    --
    Staś (03.05.2008)
  • 12.06.13, 11:24
    a moglabys potem wkleic zdjecia, paln domku smile moze namowie M na taka budowe smile
    --
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-44889.png
  • 12.06.13, 10:20
    Taki drewniany domek to super rzecz, tez taki swoim dziewczynkom planuje albo zakupić, albo zamówić u fachowca. Na razie korzystamy z namiotu, takiego który sie rozkłada na szybko i składa w kilka sekund.
    --
    Punctuality is the thief of time - Oscar Wilde
  • 12.06.13, 10:38
    ale to przecież tylko na chwile. daj sobie spokój.
  • 12.06.13, 11:25
    przy dziecku wiekszosc rzeczy jest na chwile, jak kupi firmowy np little tikes czy inny to sprzeda potem z mala strata
    --
    http://suwaczki.maluchy.pl/li-44889.png
  • 15.06.13, 14:22
    my niestety nie mamy ogrodu, ale czasami bywamy u dziadka i tam Mila ma taki właśnie materiałowy domek - bardzo lubi się w nim bawić.
    --
    zapraszam na swojego bloga: mamamili.blogspot.com/
  • 16.06.13, 10:28
    I tak i nie. Szwagier zrobił dla swoich dzieci, wówczas 6 i 4 - domek jest naprawdę fajny, piętrowy, z wewnętrznymi schodami, firankami w oknach itp. No i radość była wielka, dzieci bawiły się ile wlazło - przez dwa sezony. Potem się im znudził Domek stoi na podwórku letniego domu, gdzie wszyscy jeździmy na wakacje, więc teraz bawi się w nim nasza córka - mamy jednak wrażenie, że starsi w miarę dorastania do nowych zabaw odkryją na nowo jego zalety. Domek jest fajny, wielofunkcyjny, pewnie się jeszcze przyda.
    --
    - Tu, tu, ptaszek! On zmarznie! Ćwir, ćwir, ćwir! Tiu, tiu, tiu, zabierz to, zabierz to, mokre! Ptaszek, ptaszek! Już już, nóżki, paluszki…! Sweterek! Podnieś to, podnieś, ptaszek, ptaszek, fiu, fiu, cicho, cicho, już, on jest głodny, gdzie butelka, ptaszek…!!!
  • 16.06.13, 14:03
    To zależy od dziecka smile Mój Maluch akurat lubi takie zabawy.
    --
    czymzajacmalucha.pl/
  • 29.12.13, 23:08
    warto. mamy wyższy, na dole piaskownica, z jednej strony zjeżdżalnia. Całe lato zabawa
  • 22.04.17, 20:34
    domki ogrodowe są drogie (jesli nawet nie bardzo drogie - bo ceny dochodza do kilku tyś) ale dla dziecka to szał i wszystkie mrazenia w jendym

mam dzieci 2 i 3 lata i domke mieć będa

• 13.07.17, 22:16
    polecam nowoczesne domki ogrodowe, z płaskim dachem, na których można coś posadzić
    www.geisser.pl/sklep/pl/12-domki-ogrodowe

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.