Dodaj do ulubionych

Jaka najlepsza poduszka dla dziecka???

09.07.11, 21:44
Ja do tej pory mialam taka calkiem plaska typowa dla niemowlakow ( corka ma 2 latka i 3 miesiace) dzis na probe dalam jej taka zwykla duza na jakich my spimy ale nie wiem czy to dobrze zrobilam??jak jest u was?
Edytor zaawansowany
  • 09.07.11, 21:49
    Ja kupiłam synkowi teraz antyalergiczną piórex 40x60 - pasuje do poszewek od tych płaskich ale jest już sporo wyższa. Na taką poduszkę zdecydowałam się w wieku 3,5 lat.
  • 09.07.11, 22:00
    mój ma dwa lata i trzy miesiące i od zawsze uważam, że najlepiej mu bez poduszki. i on też tak uważa, poduszkę dam jak ją do łóżka przyniesie. mnie nauczono spać na poduszkach i teraz na wyjazdy muszę jasiek ze sobą ciągać bo inaczej spać nie umiem. uncertain
    --
  • 09.07.11, 22:11
    anianiunia2507 napisała:

> Ja do tej pory mialam taka calkiem plaska typowa dla niemowlakow ( corka ma 2 l
    > atka i 3 miesiace) dzis na probe dalam jej taka zwykla duza na jakich my spimy
    > ale nie wiem czy to dobrze zrobilam??jak jest u was?
    Moja córka o miesiąc starsza od Twojej i nadal śpi na "naleśniku" albo w ogóle bez poduszki.

--
    JoShiMa

Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi.
  • 09.07.11, 22:25
    a no wlasnie ja dalam jej dzisiaj taka duza bo corka strasznie nsie budzi po nocach,gorzej niz z niemowlakiem,rece opadaja i tak sobie pomyslalam( juz probuje wszystkiego) ze moze jak sie tak wtuli to bedzie jej wygodniej i pospi dluzej.... nie wiem moze to jakas paranoja... smile do tej pory spala na tym "nalesniku" smile
  • 09.07.11, 22:34
    Zalezy w jakiej pozycji sypia.
  • 09.07.11, 22:46
    w kazdej mozliwej wink
  • 09.07.11, 23:30
    Mój śpi na czym akurat uśnie- jedną ma taka niską ale rozmiar duży , druga tez duży rozmiar ale już nieco wyższa. Bez poduszki potrafi spać choć wiem,że preferuje z poduszką.
    --
    Zmieniłam nicka smile
  • 10.07.11, 10:41
    Moj 7-latek do tej pory spi bez poduszki. Nigdy nie mial, glownie ze wzgledu na moje obawy, bo najczesciej spi na brzuchu. Jak sie do mojego lozka wgramoli, to poduszke od razu wywalawink
    --
    autystyczne-tygryskowo.blogspot.com/
  • 10.07.11, 13:46
    Przez 18 m-cy spał bez poduszki, potem kupiliśmy z pierza(sama używam tylko z pierza, bo według mnie te poduchy są najwygodniejsze), wymiary 50x60 i śpi na niej do dziś.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/1usa8u6980r74t0i.png
  • 01.08.17, 21:02
    My zamiast poduszki mamy jeszcze taki trójkątny zagłówek z czasów niemowlęcych. Córka wierci się w nocy, w związku z czym trzyma na niej głównie stopy. wink

--
    "Odwal się od moich kóz i pomidorów, ja to mam od dawna zaplanowane w szczegółach." (c)mathiola

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.