Re: a co to znaczy schludne?

Re: a co to znaczy schludne?

Wygoda to rzecz wzgledna i subiektywna.
Nie wiem jakich cwiczen robisz 10 km. Ja prawie 10 km to z 3 latkiem robilam z wywieszonym jezykiem pod gorke i pchajac wozek z mlodszym. Upocona i czerwona bylam a pocic sie wole zdecydowanie w sportowych ciuchach. Teraz juz rzadziej zakladam bo czesciej w parku przesiaduje. A czy sie malo ruszam to nie wiem, to rowniez sprawa indywidualna moze dla ciebie tetno 150/160 na min. przez prawie godzine to cienizna dla mnie nie. Zreszta na pilates tez dres zakladalam a to zaden wycisk.

> Niestety nie potrafie ci wytlumaczyc czym sie rozni dres od gatek na rower, moz
> e jak zalozylabys to zobaczylabys roznice

Ja nie pytam o roznice a o to w czym gatki stosowne bo tu o (nie)stosownosci dresow sie rozprawia. Gacie z pampkiem zarowno moje jak i chlopa leza na dnie szafy za to sprawilismy sobie wygodniejsze siodelka.
Moje dzieci tez na jeansy sie nie skarza. Nie skarza sie nawet na ciasne buty kiedy sa w ferworze zabawy lub wrzynajace majtki (kiedy sobie zle zaloza) ale ja uwazam w oparciu o wlasne odczucia ze mu bedzie lepiej w dresie. Niemowlaki najczesciej w pajacyki ubieralam co nie znaczy ze w pajacach nadal chodza. I tak samo dresow nie beda wiecznie nosic.
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-200)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-376
(201-300)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.