Dodaj do ulubionych

Żółty śluz w kale u dziecka

07.10.11, 08:26
Witam.
Przeszukałam google, niestety nie znalazłam żadnej informacji o czym świadczy żółty śluz w kale 3,5 letniego dziecka.
Córka jest po infekcji, ma kaszel, nie bierze antybiotyku, podaję jej tylko syropy.
A do pediatry mogę umówić się dopiero w poniedziałek.
Czy któraś z mam może pomóc i wyjaśnić z czego to?
Edytor zaawansowany
  • 07.10.11, 08:35
    to rozwolnienie prawdopodobnie od leków (syrpu) Samruj sudokrenem na odparzenia. moja tez tak ma jak złapie infekcje
  • 07.10.11, 08:40
    Tylko właśnie ona nie ma rozwolnienia, nie chcę się wdawać w szczegóły, ale poza tym śluzem, to nie ma się do czego przyczepić smile
    Póki co nie panikuję, mam nadzieję, że to właśnie od syropu.
  • 07.10.11, 11:53
    Żółty czy zielonkawy? Jak nie ma innych objawów to może faktycznie po jakimś jedzeniu?
    W necie znalazłam tylko to:
    pediatria.mp.pl/lista/show.html?id=61937
  • 07.10.11, 12:38
    Żółty. Kupa, że się tak wyrażę tradycyjna.
    Wszędzie piszą, albo o obecności krwi, albo o białym czy bezbarwnym śluzie, o żółtym nic.
    W poniedziałek spytam pediatry i napiszę co się dowidziałam, może komuś to pomoże na przyszłość.
  • 07.10.11, 18:12
    moja ma taki po czopkach, nawet niekiedy z krwia, bardzo ja podrazniały tez sie zamartwiałam.
  • 08.10.11, 17:22
    Może śluz podbarwiony jest kupą? Jak dziecko ma infekcję, to chorować może i nos, i gardło, i jelito. I wydzielać więcej śluzu. Poczekaj jeszcze trochę, poobserwuj, jak będzie się utrzymywać to będzie czas na szukanie przyczyny.
    --
    "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum
    Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata
    Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy
  • 10.10.11, 10:22
    Śluz był prawdopodobnie z nieodkrztuszanego kaszlu i kataru.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.