• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak ubierzecie Wasze dzieci,zwlaszcza dziewczynki na kolacje wigilijna?U nas beda tesciowie i juz sie zastanawiamsmile,bo to dosyc...wymagajacy ludziewinkmacie moze jakies zdjecia?
    Wiem,ze w sklepach pelno pomyslow,ale dopiero sie wybieram...
    Z gory dziekuje!
    --
    Jesli nie masz nic do powiedzenia-przemilcz.
    • A ja jestem ciekawa, jak ubierzecie chłopców smile
      • córkę ubiorę w pieluchę - że to uroczysta kolacja to użyję prawdziwego Pampersa, a nie Dadę z Biedronki. na to bluzkę, rajstopy i spódniczkę.
        --
        http://gify.klimacik.pl/mini/1850.gif
        • asiaiwona_1 napisała:

> córkę ubiorę w pieluchę - że to uroczysta kolacja to użyję prawdziwego Pampersa
          > , a nie Dadę z Biedronki. na to bluzkę, rajstopy i spódniczkę.

Bardzo mi pomoglas!Nigdy bym na to sama nie wpadla.

--
      • Rany, ale fajnie, że spędzamy święta w naprawdę rodzinnym gronie smile Na Wigilię zawsze ubieramy się schludnie ale bez szopek wink Młody będzie w spodniach i bawełnianej bluzce. Wszystko w ciemnych kolorach (akcja antybarszczowa he he). Ja zresztą też. Chociaż się zastanawiam czy do pamiątkowego zdjęcia nie założyć mu na chwilę koszuli tongue_out
        --
        http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e8i7m4gbm.png
    • My na szczęście nie zapraszamy żadnych "wymagających" gości, przez których musiałabym się stresować strojem dzieci. Rajstopy, bluzeczka (na pewno nie biała, bo barszczu nie spiorę wink), spódniczka. Albo czerwona sukienka-princeska na białego t-shirta.
      • budzik11 napisała:

> My na szczęście nie zapraszamy żadnych "wymagających" gości..

My tez nie zapraszalismysada odmowic nie wypadalo.

--
    • ładnie, schludnie, ale niezbyt balowo, żeby dziecko nie wyglądało jakby przyszło na inną imprezę niż inni. Będę szukała czegoś spośród tego, co mamy..
      --
      Klara (styczeń 2006)
      Staś (styczeń 2009)
      • moja ma sukienke, plus do tego cienki sweterek zapinany na jeden guziczke w kolorze zlotym i rajstopki ze zlota nitka, tylko one zwykle drapia od srodka, musze znalezc jakies najbardziej wygodne
        https://lh3.googleusercontent.com/-cdSBTbAF9nw/TuJKwWgruUI/AAAAAAAAGwg/6qjuSGr6WeM/s400/%252524%252528KGrHqUOKooE6eMQO%25252C4dBOscSUEowQ%25257E%25257E60_12.jpg
        • Złoty sweter i złote rajty na dzieciaku..... Pikniesmile Miejmy najdzieje że nie masz "wymagających" gości.
          • tempera_tura napisała:

> Złoty sweter i złote rajty na dzieciaku..... Pikniesmile Miejmy najdzieje że nie m
            > asz "wymagających" gości.

wink)))))))))

--
            ''Przepychają się po schodach w górę między wysiadającymi, rzucają się na miejsca siedzące, szturchają się nawzajem, popychają, wzrok mają zacięty, zęby pozaciskane, miny skwaszone, ostatecznie zastawiają mnie,,,''by fifka
        • skąd jest? ja mam o podobnym kroju i tez czerwoną, ale bez tych różyczek. do tego biąłe rajstopy i biały golfik pod spód.
          --
          i like to cook with wine. sometimes i even put it in the food
        • Śliczna! Można wiedzieć, gdzie taką kupiłaś?
    • Ja mojego dwulatka we frak i pantofle. Zeby powazniej wyglądał założe takie na obcasie.
      Oczywiście mucha i koszula. Mam nadzieje ze tesciowe będa ze mnie zadowoleni bo to bardzo wymagający ludzie....
    • Dwuipółletnia miała czerwoną sukienkę (princeskę), białe rajstopy i białą bluzkę. Specjalnie na wigilię kupiona była tylko bluzka, reszta była codzienna. Wyglądała tak:
      www.amanda.radom.net/modules.php?set_albumName=2007&id=BN2007_08_Karolina&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_photo.php
      --
      http://img25.imageshack.us/img25/9809/errormr.jpg
      • To nasza dyżurna sukienka elegancka. Kupiłam w zeszłym roku w smyku i jeszcze jest dobra. Przydała się już na kilka okazji. Nie zamierzam już nic więcej kupować córce na święta. Tym bardziej, że tylko pierwszego dnia świąt będziemy "w gościach".
        http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/82/23/77/1982237777
    • A ja widziałam dużo przykładów na Allegro w dziale odzieży dla dzieci: sukienki. Wpisz tam w wyszukiwarkę "święta" - dużo mam sprzedaje sukienki po swoich córeczkach i często są tam zdjęcia całych kreacji.
      Moja na pewno będzie miała białą bluzeczkę i rajstopki (żeby było odświętnie) i na to jakąś sukienkę.
    • Może poradź się zawodowego stylisty. Tylko uważaj przy wybiorze, bo nie każdy
      pewnie sprosta wymaganiom tesciów.
    • heheh dobrze,że u mnie nie ma wymagających w rodzinie.Córki ubiorę normalnie w sukienki wygodnie.Bodziak z długim rękawkiem,rajstopki i princeska.Starsza już sobie kupiła kreację świąteczną,srebrną sukienkę z H&M z jakimś kwiatkiem(z krótkim rekawem,bo tam gdzie jedziemy zawsze skwar jest i 25 st w domu)
      O taką(sama sobie wybrała,bo to jej ma się podobac i ona ma byc zadowolona,a nie moi gościesmileDo tego można było dokupić bolerko z dł rękawem.
      allegro.pl/hm-nowa-brokatowa-sukienka-szara-110-116-i1975770599.html
      Ta jest fajnasmile
      allegro.pl/hm-sukienka-wizytowa-bombka-czar-szar-92-i1967841541.html
      allegro.pl/hm-sukienka-wizytowa-z-kokarda-122-nowosc-i1968179779.html
      A to kreacja młodszej z opaską i butami w komplecie.
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2973877,2,1,P1130645.html
      Ciuchy są nowe, będa założone pierwszy raz w wigilię.
      --
      Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
      nie obleka tego faktu w słowa.
    • Nasz sszkrab wystąpi tak:
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/fc/sa/cn9v/YxwntM1hSz4bzDcLxX.jpg
      --
      To pisałam ja mama Marcysiahttp://lb3f.lilypie.com/iialp2.png
    • Trudno przewidzieć jaką sukienkę zapragnie założyć moja niespełna sześciolatka...co do tego, że będzie to sukienka mogę mieć pewność co do reszty żadnejwink
      --
      Sygnaturka się zgubiła....
    • Coś się znajdzie... Spódniczka-princeska, biała bluzeczka, rajstopy. Jak będzie chciała, założę jej na szyję koraliki - mam mały sznurek okrągło szlifowanych granatów smile
      --
      - Tu, tu, ptaszek! On zmarznie! Ćwir, ćwir, ćwir! Tiu, tiu, tiu, zabierz to, zabierz to, mokre! Ptaszek, ptaszek! Już już, nóżki, paluszki…! Sweterek! Podnieś to, podnieś, ptaszek, ptaszek, fiu, fiu, cicho, cicho, już, on jest głodny, gdzie butelka, ptaszek…!!!
    • ladnie ale nie do przesady, nie wpakuje dzieci w eleganckie kiecki aby teciowej sie przypodobac, a tak pozatym biala bluzka odpada bo wiem z doswiadczenia ze zaraz plama bedzie, u mnie sprawdzily sie sukieneczki w kolorach, bordo, granat mniejsze ryzyko widocznych plam, a na ta wigilie jeszcze nic nie mam , oj czas pomyslec bo nie zdarze
    • To piękne i wyjątkowe święta, dlatego zawsze z tej okazji wyglądamy elegancko, bez względu na wymagających gości. Należy uczyć dzieciaczki tradycji i odświętnego- wyjątkowego wygląduwink
      Moja córcia będzie ubrana w plisowaną, szarą spódniczkę z bolerkiem i białą buzeczkę i białe rajstopki.
    • ja myslalam ,ze charakter i magia tych swiat jest oparta na czym innym ,niz na tym jak ubrac swoje dziecko , bo przyjada" wymagajacy tesciowe".??uncertain

Bardziej bzdrurego watku na forum to nie widzialamconfused
      • lexie007 napisała:

>
        > Bardziej bzdrurego watku na forum to nie widzialamconfused

To bardzo malo jeszcze widzialas!
        A poza tym,jak ci sie nie podoba,to po co sie odzywasz?(jezeli ty ubierzesz sie w stary dres,to rzeczywiscie pokazesz magie tych swiat!confused

--
        • sole-luna napisała:

> To bardzo malo jeszcze widzialas!
          > A poza tym,jak ci sie nie podoba,to po co sie odzywasz?(jezeli ty ubierzesz si
          > e w stary dres,to rzeczywiscie pokazesz magie tych swiat!confused

A przyszło ci do głowy że między starym dresem a odjazdową kiecką jest jeszcze cała gama tzw. normalnych strojów? Chyba nie skoro zakładasz faktycznie bzdurny wątek. A odzywać się może każdy czy mu się to podoba czy nie bo to jest forum publiczne.
        • dziecko ubiore czysto i uroczyscie odpowiednio do dnia ,a nie zeby pokazac tesciom " jaka to jestem super droga mama".

Moze rzeczywiscie malo widzialam, nie mnie ani tobie tego oceniac...ale zeby zakladac watek jak "popisac "sie przed tesciami uwazam za palca wyssany .

I .. forum jest dla wszytskich ..moga sie wypowiadac te co maja takie problemy jak ty;/ i tacy co uwazaja , ze watek jest na poziomie dzieci " kto ma ladniejsze zabawki"smile
          • lexie007 napisała:

> dziecko ubiore czysto i uroczyscie odpowiednio do dnia ,a nie zeby pokazac tesc
            > iom " jaka to jestem super droga mama".
            >
            > Moze rzeczywiscie malo widzialam, nie mnie ani tobie tego oceniac...ale zeby za
            > kladac watek jak "popisac "sie przed tesciami uwazam za palca wyssany .
            >
            > I .. forum jest dla wszytskich ..moga sie wypowiadac te co maja takie problemy
            > jak ty;/ i tacy co uwazaja , ze watek jest na poziomie dzieci " kto ma ladniejs
            > ze zabawki"smile

tak jak slusznie zauwazylas, forum jest dla wszystkich, wiec autorka moze zalozyc sobie watek jaki chce, moze zadac np pytanie jaka kupe dzis rano zrobily wasze dzieci, a Tobie nic do tego, mozesz jedynie wtracic sie z nudnym tekstem-ale glupi ten watek.

--
            http://www.suwaczki.com/tickers/zrz64z177icwbfhr.png

• lexie007 napisała:

takie problemy
            > jak ty;/

Na szczescie takie wlasnie mam "problemy".

i tacy co uwazaja , ze watek jest na poziomie dzieci " kto ma ladniejs
            > ze zabawki"smile

Lepszy watek na poziomie dzieci niz takie smiertelnie powazne wypowiedzi,albo obrazajace-byle samemu sie dowartosciowac..

--
            • sole-una napisala.... Lepszy watek na poziomie dzieci niz takie smiertelnie powazne wypowiedzi,albo obrazajace-byle samemu sie dowartosciowac..

no tak
    • Ciekawe co Jacyków by na to powiedział.
      • moja 17 m-cy bedzie w czerwonej princesce z welurku, biała bluzeczka i białe rajstopki + spineczka lub kokardka we włosach.Myślałam o kupieniu balerinek czerwonych lub czarnych ale chyba nie ma sensu bo na wiosne będa już pewnie za małe. Poza tym lubie jak córka ładnie wygląda ale nie jak choinka

--
        http://www.suwaczki.com/tickers/iv096iye0fj0j2fd.png
    • jeszcze sie nad tym nie zastanawialam, jest w szafie pare sukienek, wiec cos sie wybierze.
      Rok temu miala czerwona prosta sukienke, moze jeszcze bedzie pasowac.
      Nigdy nie wpadlam na to, zeby dziecko jakos tam ubrac, bo goscie sa wymagajacy.
      Pomysl, czy sprostasz tym wymaganiom jak sie dziecko obleje czyms.
      • Mam teściową, która miała samych synów i teraz bardzo jest wpatrzona w moją córkę (swoją wnuczkę). Z prezentów w postaci ubranek jakie kupuje mojej młodej można się domyśleć, że lubi wszystko co bardzo dziewczęce (same sukienki i spódniczki).
        Jak widzi moją córkę ubraną w spodnie (obojętnie czy to dresy, legginsy, jeansy czy eleganckie) to nic nie mówi, ale jak widzi ją ubraną w sukienkę to wręcz pieje z zachwytu jak to Amelia ładnie wygląda.
        Tak więc za każdym razem co by teściowej radochę sprawić ubieramy ją wg wzoru wink : białe, kremowe, bladoróżowe gładkie rajstopki, gładka bluzka, często koszula i sukienka smile Do tego "eleganckie" pantofelki, jakaś kokarda we włosach, opaska z kwiatkiem lub inna wiocha. Babci zawsze oko błyśnie na widok wnuczki w takim wydaniu, z jej ust płyną same ochy i achy, a młoda zadowolona, że babcia się tak jej nachwalić nie może, że taka ładna i pięknie wygląda big_grin Tak więc radochę ma jedna i druga...
        --
    • Moja bedzie ubrana tradycyjnie, bo rzadko mam okazje ją tak ubierac, czyli granatowa sukienka na szelkach z cienkiego sztruksu w drobne biale kwiatki, a pod to biała koszula z dlugimi rekawami delikatnie haftowanymi, do tego białe rajstopy. We wlosy jakas spinka z biała kokarda.
      --
      http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/5/53mvdpbof.png
    • mamy 2 welurowe priceski - fiolet i zgaszony róż. do tego biały bodziak i białe rajstopki. kapciuszki balerinki do tego - mamy 2 pary w obu kolorach.
      żadnych tiuli, falban, kwiatów i "lakierków" - wyglądałaby jak stara malutka big_grin
    • Dziekuje Mamom,ktore normalnie odpowiedzialy(na temat)smile
      i zycze spokojnych Swiat.-)
      --
      • i czy teraz wiesz po tych odp jak sie popisac przed tesciami?smile

tez.. wesolych swiatsmile
        • lexie007 napisała:

> i czy teraz wiesz po tych odp jak sie popisac przed tesciami?smile
          >
          > tez.. wesolych swiatsmile

Wiem,jak ich ...oczarowactongue_out
          Spodobala mi sie jedna sukieneczka i juz wczoraj moja znajoma krawcowa zabrala sie do szycia!
          Z pewnoscia bedzie wesolosmile

--
    • Synuś będzie ubrany tak jak my
      w ladne i eleganckie ubranko , ale nie planuje specjalnie czegoś kupowac , no chyba ze coś fajnego się trafi smile
      --
      Gotowanie dla alergicznego i zdrowego Brzdąca
      mojegotowaniee.blox.pl
      • Moje córki będą elegancko ubrane. Czerwone sukieneczki + czarne bolerka + brokatowe jasne rajstopki i czarne lakierki smile. Ubranka wybrałyśmy wspólnie: ja i córy smile
        --
        Someone Like You
        Hometown Glory
    • Zwykła biała bluzka, białe rajstopy i czerwona sukienka princeska albo czarna spódniczka smile
      Kuźwa, stresować się bo teście są wymagający. Sory, skecz dla mnie, jeśli ocenią, że źle ubrałaś dziecko. Najważniejsze to opłatek. A ubió? W zeszłym roku moja corka miała ubranie z peweksu.
      Pozdrawiam cieplutko smilesmile
      --
      Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co znajdziesz w środku big_grin
    • Jejku, zwyczajnie. Rajtki, sukienka i już.
      ale u nas nikt się jakoś specjalnie nie ubiera. Po co?
      --
      http://www.e-gify.pl/gify/zwierzeta/koty/koty7.gif
    • A ja lubie jak wszyscy sa odswietnym stroju. W koncu to nie jest taki zwykly dzien. Dla mnie to cos wiecej niz tylko podzielenie sie oplatkiem, dlatego otoczka tez jest wazna. Zazdroszcze Wam - mamom dziewczynek - ze macie taaaaaaaki wybor. Niestety chlopcy nie maja takiego wyboru. nierozumiem tez podejscia: wole wygodniej niz na szykownie. Przeciez teraz ubranka sa z dobrych materialow, nie wiem gdzie kupujecie? na bazarach? bo w sklepie nawet koszule sa z miekkiej bawelny a nie jakiegos sztuczniaka. W kazdym razie gdybym miala coreczke ubralabym ja w biale rajstopki i jakas sliczna sukieneczke - ale nie jakas z falbankami i koronkami, i napewno znalazłabym 5 minut zeby uczesac fikusniej wloski........... poniewaz mam chlopca to bedzie: sztruksy czarne, koszulka biala i kamizelka lub sweterek...........
    • Cora poltora roku, ciemno czerwona sukieneczka z H&M na szerokich ramiaczkach z kokarda z przodu do tego rajstopki koloru zlotego i jasnoroznowe body z kolniezykiem. Syn lat 5 czarne spodenki, biala koszula, zielony krawat z Miki w czapce Mikolaja, na Wigilii bedziemy sami we czworke ale lubie dzieciaki ladnie ubrac.
    • Może w sukienki? Albo cosik innego niż spodnie, zależy gdzie będziemy, bo jeszcze nei wiadomo czy u rodziców czy teściów. U jednych jest zawsze gorąco wiec w coś cienkiego, u drugich chłodno wiec nieco cieplej. Na pewno nic specjalnie nie będę kupować, bo i tak maja szafę pełna nieuzywanych ciuchów, może będzie okazja by założyły swoje szmizjerki z cienkiego jeansu i leginsy
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73e8lr4zvs.png
    • Taka kolejnosc, bo czysto bedzie tylko piec minut, ladnie tez nie dluzej (skoro zaplamione) ale za to wygodnie smile

Moja prawie trzylatka bedzie miala niebieska tunike, pod nia biala podkoszulke i biale rajstopy.
      --
      870 000 000 000 - dlug Polski
      38 000 000 - liczba mieszkancow Polski
      22 895 - dlug publiczny kazdego mieszkanca Polski + wlasne
      Wyłączona poduszka oznacza, że jej nie ma (By memphis90)
    • Syn będzie miał spodnie jeansowe zapewne oraz koszulę.

Garnituru mu na taką okazję nie zakupię wink Ma omc cztery lata.
    • biore popcorn i czytam big_grin
    • Moja corka bedzie miala rok i miesiac i bedzie ubrana w brazowo-szare sztruksy i koszule w rozowo-szaro-brazowa kratke.
    • szesciolatek w białej koszuli i granatowych dżinsach, a dwulatka w białym golfiku i sukience albo czarnej aksamitnej, albo czerwonej w pepitkę
      --
      i like to cook with wine. sometimes i even put it in the food
      • Ja podobnie. W bawełniakach moje dziecko chodzi na codzień. Wigilia to specjalna okazja i będzie bluzeczka z kołnierzykiem i do tego sukieneczka w beżowo-różową kratkę plus białe rajstopki.
        Jak teściowie lubią elegancję to można in tego dnia sprawić radość i łądnie ubrać dziecko. Moich nie będzie smile
    • W sukienkę ale nie mam pojęcia jeszcze w jaką. Może czerwoną, może czarną. Moja córka ma 5 lat.

Czerwona:
      http://www.peacocks.co.uk/graphics/product_images/pPEAC1-6936402v380.jpg

Czarna:
      http://i2.fmix.pl/fmi661/f2597128000ad4234eb46abd
      --
      Tiry na tory - podpisz
    • Mój dzieć będzie ubrany tak:

http://i43.tinypic.com/33mu8fq.jpg

Zdjęcie robione zaraz po zakupiesmile Problem mam jedynie z rajstopkami, bo potrzebuję szarych...
      • Tu jeszcze dzieć w pełnej krasie, choć z niepewną miną. Do tego mam czarne bolerko, tylko tych cholernych rajstopek brak, a właściwie są, tylko młoda ma tak wąską stópkę, że rajstopki i dołu się "rolują", cholery są za szerokiesad

http://i43.tinypic.com/35hlbnr.jpg
        • Śliczna sukieneczka. Jeszcze tylko uśmiech i będzie ok wink Pewnie i on pojawi się wraz z prezentami pod choinką wink
          • dziękismile generalnie było źle bo "wstrętna matka" postawiła pod ścianą i zdjęcia robiła a dzieć humoru nie miałsad
            http://i51.tinypic.com/11ht2x2.jpg
            • saszanasza widze ze chyba zajmujessz sie fotografia bo raz ze w sygnaturce fantastyczna fota a dwa to ustawienie tego swiatelka na tlo coby cieni niebylo to juz takie chyba zboczenie zawodowe heheheh bo robiac zwykla fote a forum nikt by na to uwagi nie zwracal!

a wracajac do tmatu robilam ostatnio foty mlodej w odswietnym ubranku i w czyms takim bedzie mloda na wigilii,sukienke ma od chrzestnej i dopiero teraz ma okazje ja zalozyc,
              rozwazam jednak opcje czarnego bolerka czarnych rajstop.do tego ma welurkowe kapciuszki-balerinki z kokardka.dla mnie kiecka troche zbyt balowa ale przeciez majac ja nie bede wydawac niepotrzebnie kasy na nowa!

http://images46.fotosik.pl/1234/40da4fd1f5a87aaemed.jpg

--
              http://by.lilypie.com/9Ktop2/.png
              • gocha500 napisała:

> a wracajac do tmatu robilam ostatnio foty mlodej w odswietnym ubranku i w czyms
                > takim bedzie mloda na wigilii,sukienke ma od chrzestnej i dopiero teraz ma oka
                > zje ja zalozyc,
                > rozwazam jednak opcje czarnego bolerka czarnych rajstop.do tego ma welurkowe ka
                > pciuszki-balerinki z kokardka.dla mnie kiecka troche zbyt balowa ale przeciez m
                > ajac ja nie bede wydawac niepotrzebnie kasy na nowa!

slicznie corcia Twoja wyglada, ale ja bym nie zakladala czarnych rajstop, skoro balerinki sa juz w tym kolorze, lepszy efekt bedzie w bialych.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3rl68x4hm0elb.png
    • sole-luna napisała:

> Jak ubierzecie Wasze dzieci,zwlaszcza dziewczynki na kolacje wigilijna?

w letnia sukieneczke
      • 18_lipcowa1 napisała:

> sole-luna napisała:
        >
        > > Jak ubierzecie Wasze dzieci,zwlaszcza dziewczynki na kolacje wigilijna?
        >
        >
        > w letnia sukieneczke

no to chyba normalne, nie wyobrażam sobie dziecka w "zimowej"smile

--
        http://i51.tinypic.com/11ht2x2.jpg
        • mloda ma czerwone blerinki wie czarne rajty by pasily!
          jeszcvze pomysle cozrobic!!!

lipcowa ty pusc mloda w samym pampku bo jeszcze sie w tej letniej upiecze!!!!
          nie zosze skrajnosci!
          tez dziecia nie przegrzewam ale jak slysze niektore teksty to mnie telepie!twoja wypowiedie byla tylko po to zeby pochwalic sie ze mloda bedzie ubrana na letniaka tu sa wypowiedzi typu co konkretniew wlozyc i w jakim np kolorze!

--
          http://by.lilypie.com/9Ktop2/.png

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.