nawracające zapalenie płuc... Dodaj do ulubionych

proszę pomóżcie, bo nie wiem co mam robić. Moja 3,5 roczna córeczka ma od 15. września po raz czwarty zapalenie płuc. zmieniliśmy jedną lekarkę, bo wydawala nam się nieskuteczna, poszlismy do polecanego pediatry i dalej katastrofa. Zdaję sobie sprawę, ze nie zaczaruje córki, żeby nie chorowała, ale nawet nie próbuje zlecić żadnych badać, dzialan profilaktycznych. Diagnozuje, daje antybiotyk, skasuje odpowiednią sumę i na tym sie jego zainteresowanie kończy. co wizytę mówię o tym, że to jest ciągle nawracajaca choroba i on za każdym razem jest zdziwiony i zaskoczony. ręce mi opadają. ciągle trafiam na lekarzy, którym nie chce się spojrzeć na dziecko w sposób kompleksowy, tylko skupiają się na wyleczeniu aktualnej choroby.
czy moze ktos z was orientuje się, gdzie można się udać z takim dzieckiem? czy pulmonolog? czy może powinnam się z nią udać do jakiegoś senatorium? a może są jakieś z prawdziwego zdarzenia miejsca, w których diagnozują kompleksowo dzieci (we wrocławiu)?

proszę o porady.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.