Dodaj do ulubionych

higiena intymna 4-latki

09.02.12, 14:16
witajcie.
czy do higieny intymnej używacie jakiś płynow, mydła?
u nas mamy problem, bo od mydła mowi że szczypie i płacze. zastanawiam się czy można u dzieci stosować płyny do higieny intymnej takie jakie my stosujemy.
jak sobie radzicie?
Edytor zaawansowany
  • gemmi18 09.02.12, 14:22
    Jest specjalny płyn do higieny intymnej małych dziewczynek - widziałam chyba w rossmannie, ale nie próbowałam. Nie pamiętam też, jakiej firmy i jak się nazywa dokładnie, ale zaznaczone jest, że przeznaczony jest właśnie dla małych dziewczynek. Ja córkę myję zwykłym płynem do mycia całego ciała (kupujemy różne, często j&j).
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/ojxeroeq2x35sy5y.png
  • maginek 09.02.12, 14:27
    Jest taki płyn do higieny intymnej dla dziewczynek powyżej 3 roku życia: GYNTYMA, można go kupić w aptekach, cena ok. 16-17 zł. Według mnie bardzo dobry, przetestowałam na córeczce.
    --
  • flicek 09.02.12, 15:30
    ja stosuje moj plyn u mojej 5latki
  • paliwodaj 09.02.12, 15:39
    nie stosujemy nic specjalnego, swojego plynu tez bym niestosowala dla malej dziewczynki.
    Ostanio corka dostala infekcji i doktor powiedziala zeby wszystkie plyny do kapieli stosowac z umiarem, a jezlei corkachce sie pochlapac w wodzie to czystej, a pozniej na koniec szybko ja umyc w plynie i splukac, w sensie zeby nie chlapala sie w pianach, zreszta moje dzieci potrafily wlac do wanny wszystko cokolwiek stalo obok, lacznie z moja odzywka do wlosow
  • silje78 09.02.12, 16:34
    na naszym rynku są chyba tylko dwa. gyntyma - tej nie polecam. ja odczuwałam po niej pieczenie, druga sprawa, że miała papierowe naklejki na opakowaniu, które po kilku dotknieciach mokrą ręką schodziły. jest też AA dla dziewczynek. ten jest swietny, delikatny, opakowanie z pompką. ja go polecam.
    --
    OLA 16/09/2007
  • aniaurszula 09.02.12, 16:49
    moja myje sie plynem do higieny intymnej gdzies od 3 roku zycia zreszta po rozmowei z kolezanka ktorej corka corka miala problemy intymne a gdy zaczely uzywac plynow przeszlo. nefrolog tez zalecila takie mycie a gdy cos sie dzieje to zalecila nawet tantum werde do higieny intymnej
  • zetka86 09.02.12, 17:11
    Raczej Tantum Rosa wink
  • gemmi18 09.02.12, 17:56
    Tantum Rosa raczej, Verde to na gardło smile
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jk6nlkptm61kp.png bbcode
  • aniaurszula 09.02.12, 20:48
    ok pomylka ale pisalam z mala na kolanach
  • budzik11 09.02.12, 18:25
    Wcześniej używałam mydła w płynie (w ogóle nie używamy w domu mydła w kostce), teraz - płyn do hig. int. dla wrażliwych AA.
  • male_a_cieszy 09.02.12, 19:45
    My stosujemy AA intymna pro dla dziewczynek od 3 roku życia.
  • j.melnik 09.02.12, 20:36
    Moja mloda zainteresowala sie hypoarelicznym Flosleka, i jest ok.
    A jak swiat swiatem czysta woda z rumiankiem najlepsza smile
  • klubgogo 09.02.12, 20:44
    Wszystkie płyny wyjaławiają naturalną florę bakteryjną okolic intymnych. W przypadku odstawienia takiego środka, bardzo delikatna skórka łapie byle jaką infekcję.
  • mikams75 09.02.12, 22:51
    ja do mycia prawie 4latki nadal uzywam delikatnych plynow dla niemowlakow. Sa lagodne, sama lubie je wlasnie za to. Ale trzeba patrzec na sklad i unikac np. SLS

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka