Dodaj do ulubionych

Kolejki drewniane - jakie pasują do IKEA?

20.04.12, 13:28
Hej smile

Czy orientujecie się może, jakich innych firm kolejki drewniane i akcesoria pasują do kolejek IKEA? Spotkałam się z informacją że tory są standardowe i można dokupować części nawzajem z innych firm (tory, elementy konstrukcyjne, dodatkowe wagoniki). Prawda li to? Jakoś mi się nie chce wierzyć w to szczęście żeby producenci akurat kolejek tak się pięknie ustandaryzowali...
Edytor zaawansowany
  • jola_ep 20.04.12, 13:30
    kiedyś pasowało Tesco
  • aniasa1 20.04.12, 13:57
    Wciaz pasuje. I powiem wiecej: w Tesco sa fajniejsze elementy. My mamy; lokomotywe na baterie, tunel ze schodkami, most zwodzony, wiadukt, i ostatni nabytek - przejazd kolejowy z sygnalizatorem.........
  • darekdwornik1 24.04.12, 10:22
    Potwierdzam, klocki z Tesco pasują.
    Mój mały Franek je uwielbia, ale czasami udaje się znaleźć coś taniej w internecie niż w tesco:
    ikeo.com.pl/index.php?k2,ikea-dla-dzieci
  • matka_karmiaca 20.04.12, 15:51
    Jak w temacie
  • tempera_tura 24.04.12, 12:42
    Tesco, Tchibo, Learning Curve.
  • minerwamcg 24.04.12, 13:28
    Woody też pasuje. Gdzie można kupić do tego lokomotywę na baterie?
    --
    - Tu, tu, ptaszek! On zmarznie! Ćwir, ćwir, ćwir! Tiu, tiu, tiu, zabierz to, zabierz to, mokre! Ptaszek, ptaszek! Już już, nóżki, paluszki…! Sweterek! Podnieś to, podnieś, ptaszek, ptaszek, fiu, fiu, cicho, cicho, już, on jest głodny, gdzie butelka, ptaszek…!!!
  • aniasa1 24.04.12, 15:45
    Ja upolowalam wlasnie w Tesco. Ale trwalo to chyba ze 3 miesiace
  • dobramama_102 27.04.12, 16:31
    Wszystkie te marki pasuja do siebie, można więc przebierać i wybierać bigjigs, Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, polecam kinderland24.com.pl/category/zabawki-kolejki
  • ipawq 15.02.18, 17:48
    Idealne są te, od Polskiego producenta: www.kolejkidrewniane.pl
  • skat_0 23.02.18, 21:09
    Mamy brio i lidlowe pasują 😊
  • misiakysia 04.04.18, 20:06
    Jakiś czas temu kupiliśmy dla dzieci kolejkę drewnianą w IKEA ale później brakowało elementów do rozbudowy i zaczęła się przygoda... Znaleźliśmy chyba Najlepszą kolejkę od Polskiego Producenta - Kolejka Drewniana 100 elementów 12 metrów torów. CUDO ! Są też mniejsze zestawy. Jestem zachwycona jakością wykonania i szybką wysyłką. Polecam te stronę : www.kolejkidrewniane.pl
  • misiakysia 04.04.18, 20:07
    Jakiś czas temu kupiliśmy dla dzieci kolejkę drewnianą w IKEA ale pozniej brakowało elementów do rozbudowy i zaczęła się przygoda... Znaleźliśmy Najlepszą kolejkę od Polskiego Producenta - Kolejka Drewniana 100 elementów 12 metrów torów. CUDO ! Są też mniejsze zestawy. Jestem zachwycona jakością wykonania i szybką wysyłką. Polecam te stronę : kolejkidrewniane.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.