Dodaj do ulubionych

prosze o opinie o nivea sun kids spray

27.05.12, 09:28
moze jakies inne kremy z filtrem nieklejace polecicie?
Edytor zaawansowany
  • 27.05.12, 22:11
    Jest super. Nie klei sie, nie jest tlusty, rewelacyjnie sie rozprowadza. Polecam.
    --
    "Kein Kalk, kein Verschleiß, keine Ahnung" by Dr Eichhorn
  • 28.05.12, 14:10
    Jędrka uczulił (mimo że inne kosmetyki Nivea nigdy nie uczulały; zresztą kosmetyki nigdy go nie uczulały, a po tym go wysypało) - kupiła w pędzie, bo się nagle ciepło zrobiło, a to akurat było w sklepie.
    Więc kupiłam jak co roku (polecony przez Inię smile) La Roche Anthelios - jest mleczko i spray, ja wolę spray. Cena powala (60 - 70 zł z przesyłką na All), ale jest rewelacyjny - Jędrek rudy i blady, a po tym nigdy się nie opalił, nic nie uczulało, szybko się wchłania, nie lepi się... Starcza spokojnie na cały sezon (Inia twierdziła, że dla 2 sztuk również wystarczała flaszka na sezon wink) 2 lata temu był z łopatką, potem w wiaderkiem. W tym roku są z konewką big_grin

allegro.pl/listing.php/search?string=la+roche+anthelios+dla+dzieci&category=47628&sg=0
    --
    Jędrek, 12.03.2009.
  • 20.07.17, 13:44
    Bardzo polecam produkt. Świetnie chroni przed słońcem i jest bardzo dobry w dotyku.
  • 22.07.17, 11:21
    Polecam ten krem jak najbardziej. Bardzo dobrze chroni przed słońcem.
  • 22.07.17, 14:13
    Taaak i zwłaszcza dodawanie zapachu do kremu dla dzieci jest godne polecenia...
  • 24.07.17, 09:58
    Serdecznie polecam ten krem jest świetny i idealnie sie rozprowadza.
  • 24.07.17, 18:56
    Błagam... Nivea to sama chemia...
  • 24.07.17, 20:26
    No pewnie. Ten syf reklamują.
    I dlatego wyrzucono mój wpis z linkiem do bloga kobiety, która szczegółowo analizuje kosmetyki, szczególnie dla dzieci.
  • 27.07.17, 13:17
    Sroke wyrzucili?my na lidlowe filtry juz dawno się przerzucilismy.
  • 27.07.17, 16:48
    Trzymać się z daleka od Nivea Sun Kids - zawiera niebezpieczne filtry przenikające.
    Polecam Sun Ozone dziecięce w sprayu (Rossman), a jeszcze bardziej Cien dziecięce z Lidla - super skład i działanie, nie lepią się.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.