• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

neurolog dziecięcy - Zielona Góra

• 05.07.12, 09:20
    Witam. Czy któraś Mama może mi polecić dobrego neurologa dziecięcego w ZG? Najlepiej odrazu z namiarami- telefon lub adres. Będę niesamowicie wdzięczna.
    Edytor zaawansowany
    • 05.07.12, 12:59
      spróbuj zadzwonić do zespołu rehabilitacji dziecięcej Promyk. Jak moja córa była mała to tam ją skierowano do neurologa i na rehabilitację.
      --
      • 05.07.12, 14:02
        Dziękuję za info... ale potrzebuje konsultacji i ewentualnych badań diagnostycznych-eeg czy tk. A oni mnie odesłali z kwitkiem.
        • 05.07.12, 16:42
          czy chodzi o potwierdzenie lub obalenie padaczki (wnioskuje po badaniu,które chcesz wykonać). W takim wypadku polecałabym Panią doktor Krause z Wrocławia.
          • 06.07.12, 22:59
            ja bylam z corka w ademedzie prywatnie a na badaniach bylam w nowej soli juz na nfz . takie badania planowe wykonuja tylko szpitale w nowej soli i w zarach. zreszta w zarach tez jest dobry neurolog dr Napiorkowski.wszpitalu zielonogorkim tk wykonuja tylko w naglych przypadkach
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.