• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Czapko-szalik Dodaj do ulubionych

• 27.10.12, 20:44
    Znalalam na allegro taki cudo http://allegro.pl/show_item.php?item=2739594665&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Widze to pierwszy raz i zastanawiam sie jakie to bedzie w praktyce ? bo wyglada rewelacyjnie 2w1 i pisze ze od 6 m-cy do 2 lat. Moze ma ktos z was takie cosik ?
    Zastanawiam sie czy ja zaloze i owine to czy po bokach 2 letniemu dziecku nie bedzie ta czapa odstawac bo bokach ? i czy to wogole jest zimowe ? bo pisze jesienny ocieplacz. Bardzo mi sie to podoba ale czy praktyczne i rzeczywiscie bardzo fajne rozwiazane ?
    Zaawansowany formularz
    • 27.10.12, 20:45
      Eeee cos mi nie wyszlo. Chcialam fotke wrzucic zeby linku nie dawac bo ktos zaraz powie ze reklame robie. No ale wrzuce tego linka bo nie wiem jak fotke wstawic

allegro.pl/show_item.php?item=2739594665&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
      • 27.10.12, 20:52
        Fajnie wygląda ale na tym zdjęciu to tak nie bardzo przylega do uszu. Nie będzie tam wiatr hulał?
        Ale masz rację-świetnie wyglądasmile--
        Moim największym osiągnięciem w życiu jest moja rodzina.
        Kocham Was Żabulkikiss**
        • 27.10.12, 20:55
          No wlasnie tylko ze ta dziewczynka na tym zdjeciu ten szalik owiniety ma chyba tak troche luźno wiec moze i dlatego odstaje ta czapka. Ale jakby mocniej owinac i opatulik to moze nie bedzie odstawac. I to mnie wlasnie zastanawia, zebym daremnie tyle pieniedzy nie wyrzucila a mloda bedzie miala ciagle uszy odkryte.
      • 27.10.12, 21:05
        Krój ma taki sobie. Jak dla mnie na coś co ma w trzaskające mrozy chronić dziecko to za mało na czole siedzi.

--
        JoShiMa

Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi.
    • 27.10.12, 21:35
      Moja ma cos takiego:

www.ebay.de/itm/Sterntaler-Schalmutze-Mutze-Unisex-Madchen-Jungen-Winter-Project-6-8-41940-/261118810342?pt=DE_Kinderm%C3%BCtzen_H%C3%BCte&var=&hash=item3ccbe4d8e6#ht_500wt_1054

Moze nie wyglada tak szalowo, ale na pewno jest praktyczne i cieple, szczegolnie do przedszkola. Ta co wstawilas jest fajna, ale czy dziecko bedzie faktycznie caly czas porzadnie zawiazane? Ja osobiscie nie cierpie szalikow z tego wlasnie powodu, ze sie rozwiazuja i nigdy nie leza tam gdzie powinny smile
      --
      Trzeba umieć być okrągłym w kuli i długim w rurze...
      • 27.10.12, 21:47
        Tez fajne! Moze nie tak calkiem ladne ale praktyczne. A to jest tylko sam polarek ? czy ma to tez jakies ocieplenie ? bo na mmroz to chyba to troche nie bardzo.
        I ciekawe cyz do kupienia w Polsce.
        Moze nie corka 2 latka ale syn 4 letni mialgy to fajne do przedszkola
        • 27.10.12, 21:50
          Nie ma czegos takiego ale znalazlam cos podobnego choc tamto wydaje sie fajniejsze allegro.pl/swietna-zimowa-czapka-marki-sterntaler-51-i2718938300.html
        • 27.10.12, 21:58
          0kwiatuszek0 napisał(a):

> Tez fajne! Moze nie tak calkiem ladne ale praktyczne. A to jest tylko sam polar
          > ek ? czy ma to tez jakies ocieplenie ? bo na mmroz to chyba to troche nie bardz
          > o.
          Moja córka w zeszłym roku śmigała całą zimę w czapce z polaru z podszewką z flaneli. To była taka jakby kominiarka tylko rozpinana pod szyją. Nie marzła. Jak był bardzo silny wiatr to w odwodzie zawsze był jeszcze kaptur.

--
          JoShiMa

• 28.10.12, 09:04
          W polsce taka czapka nazywana jest kominiarką.Tu są na allegro:
          allegro.pl/listing.php/search?string=kominiarka&category=89517
      • 27.10.12, 21:56
        Bardzo fajna ta czapa co zalinkowałaś.

--
        JoShiMa

• 27.10.12, 22:08
      te czapko - szaliki to kiedyś się nazywało KOMINIARKA i szczerze jej nienawidziałam za czasów swojego dzieciństwa za to są bardzo praktyczne i przedszkolak sam może się w nią spokojnie ubrać a nie to co ze zwykłym szalikiem
      Jest tego do wyboru i koloru na allegro
      --
      Młody mój suwaczek
      Młodszy mój suwaczek
      • 27.10.12, 22:52
        Ja tez nie cierpialam tych kominiarek, tylko roznica jest tak, ze za naszych czasow to one jakies welniane, sztuczne byly i gryzace, a taki polarek to bardzo milutki i cieply jest smile
        --
        Trzeba umieć być okrągłym w kuli i długim w rurze...
        • 28.10.12, 14:50
          Podobaja mi sie te allegro.pl/kominiarka-kominiarki-czapka-zimowa-cap-producent-i2679269677.html
          I synkowi prawie 4 latkowi kupie. Nad 2 latka sie jeszcze zastanowie bo widze ze tez sa mniejsze.
          Ale mam inne pytanko. Czy 4 latkowi pasuje taki bąbel wielki u gory ? suspicioussuspicious moj prawie 4 latek wyglada jak ponad 5 latek wiec to typowy 4 latek nie jest. No i nie wiem czy nie zrobie z niego dzieciucha jak wezme czape z bablem u gory. Wiec moze lepiej bez babla.
    • 28.10.12, 13:34
      Zamiast szalika zrobiłam córce na drutach kołnierz-golf, sprawdza się i pasuje do wszystkiego. A czapka... no niestety, jak się ma w domu małą babę, to sprawa z czapką nie jest prosta. Dzisiaj chcę tę misiową. A dzisiaj krasnoludkową. A dzisiaj tę z króliczymi uszami. A w ogóle ta krasnoludkowa nie pasuje do płaszczyka, ona jest do kurtki, prawda? smile
      --
      - Tu, tu, ptaszek! On zmarznie! Ćwir, ćwir, ćwir! Tiu, tiu, tiu, zabierz to, zabierz to, mokre! Ptaszek, ptaszek! Już już, nóżki, paluszki…! Sweterek! Podnieś to, podnieś, ptaszek, ptaszek, fiu, fiu, cicho, cicho, już, on jest głodny, gdzie butelka, ptaszek…!!!
    • 28.10.12, 20:49
      ja taką kupiłam , dosyć cienka, pasuje na 1,5 roczniaka, dobra pod kaptur.

www.bakado.pl/catalog/popup_image.php?pID=77
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.