Dodaj do ulubionych

ile trzeba czekac na wizyte u laryngologa - wawa?

05.11.12, 13:19
Ile czasu czekaliscie na wizyte do laryngologa w Warszawie? Czy warto waszym zdaniem isc prywatnie, czy lepiej publicznie? Corka juz 2razy miala zapalenie ucha ( w ciagu 1 miesiaca), po czym ma teraz katar zalegajacy gdzies w zatokach, ktorego nie da sie sciagnac. W przedszkolu od wrzesnia byla 3 tygodnia lacznie.
Edytor zaawansowany
  • 05.11.12, 13:39
    zależy gdzie państwowo. Ja na Konwiktorkiej czekałam 1.5 m w przychodni 2 tygodnie. W jednym przypadku jak i w drugim za długo, a mam ten sam problem.... Nawet prywatnie musiałam czekać około 4 dni. A TWoja mała miała antybiotyk ? U nas teraz jest ostre zapalenie że aż błona pękła w uchu. Jest antybiotyk do ucha i doustny. I też wydzielina gdzieś siedzi i nie schodzi niestety. nawet teraz. Boję się co będzie dalej..... W prawdzie u mnie wiem że to przez 3 migdał z którym walcze od roku bez efektów. Ide dzisiaj do laryngologa i błagam o skierowanie na usunięcie bo się wykańczam.
  • 05.11.12, 13:42
    my chodzimy na koszykową do cepeleku, zadzwoń tam może zwolniła się jakas wizyta

--
    Maksio & Maks & Max

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprwn15g1sb7u8c.png
  • 05.11.12, 13:53
    Jeszcze nie mam skierownia, dlatego nie wiem czy jest po niego sens isc.
  • 05.11.12, 13:52
    peplux napisała:

> zależy gdzie państwowo. Ja na Konwiktorkiej czekałam 1.5 m w przychodni 2 tygod
    > nie. W jednym przypadku jak i w drugim za długo, a mam ten sam problem.... Nawe
    > t prywatnie musiałam czekać około 4 dni. A TWoja mała miała antybiotyk ? U nas
    > teraz jest ostre zapalenie że aż błona pękła w uchu. Jest antybiotyk do ucha i
    > doustny. I też wydzielina gdzieś siedzi i nie schodzi niestety. nawet teraz. Bo
    > ję się co będzie dalej..... W prawdzie u mnie wiem że to przez 3 migdał z który
    > m walcze od roku bez efektów. Ide dzisiaj do laryngologa i błagam o skierowanie
    > na usunięcie bo się wykańczam.

Pierwsze zapalenie ucha - dostala jeden antybiotyk na 7 dni. Te 7 dni w domu, potem 7 dni rekowalescencji w domu. Potem poszla na tydzien do przedszkola. Znow zapalenie ucha (bardzo plakala ze ja boli ucho) - antybiotyk na 9 dni. W domu łącznie kolejne 2 tygodnie. Dzis poszla do przedszkola z tym katarem ( nie jestem w stanie dluzej jej w domu trzymac) ale sie boje ze z tego zapchanego nosa zaraz wroci z zapaleniem uchasad
  • 05.11.12, 14:07
    Po zapaleniu ucha to i tak powinien laryngolog skontrolować, tak przynajmniej twierdzi pediatra mojego dziecka.
    Ja chodzę "państwowo" (na Kielecką) i pani sprawdziła się bardziej niż dwie panie prywatnie. Nie twierdzę, że jest to lekarka najlepsza na świecie, ale akurat u nas pomogła.
  • 05.11.12, 14:29
    O proszę. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem, że prywatny lekarz nie potrafił pomóc i źle leczył. Będę musiał o tym pamiętać na przyszłość.
    --
    leader
  • 05.11.12, 16:07
    a ma płyn w uszach ?
  • 05.11.12, 18:45
    peplux napisała:

> a ma płyn w uszach ?

Nie wiem, lekarze pediatrzy (byla u dwoch) mowily tylko o zaczerwienieniu.
  • 05.11.12, 18:23
    Nie wiem jak do dziecięcego laryngologa, ale ja na wizytę czekałabym 2,5 miesiąca. Problem minął, na wizytę nie poszłam, bo już nie było po co. To jakiś absurd, idź prywatnie.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.