• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Vivi i Oli i to jakis hardcore. Biedne dzieci Dodaj do ulubionych

• 16.11.12, 01:06
    Patrzcie co znalazłam własnie na kafeteri.!!!
    Tam to niezle pojechany był ten blog vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com
    Biedne dzieci!! Jak lalki przebierane i jakie smutne, gdzieś jeszcze widziałam blogi dziecięce ale ten to jakiś horror!!
    Edytor zaawansowany
    • 16.11.12, 08:14
      Nie wiem o co Ci chodzi, fajne fotki.
    • 16.11.12, 08:28
      zobacz blog leneczki - wymienianie marek ciuchow i butow to glowny temat.

Kazdy ma jakiegos bzika, kazdy jakies hobby ma, a ja na blogu mam next, zara, name it oraz bartka
      --
      870 000 000 000 - dlug Polski
      38 000 000 - liczba mieszkancow Polski
      22 895 - dlug publiczny kazdego mieszkanca Polski + wlasne
      Wyłączona poduszka oznacza, że jej nie ma (By memphis90)
      • 16.11.12, 08:42
        Tak, to jest prawie główny temat makoweczki.pl/ ...

Po to powstał blog w sumie. Żeby pokazać stylizacje.
        Tak samo Viv i Oli.
        Nie torturujemy naszych dzieci. Ubieramy rano tak samo jak reszta ludzi. Tylko od czasu do czasu zrobimy im zdjęcie. Ot, cała historia smile
        --
        www.makoweczki.pl
        • 16.11.12, 08:58
          a czy ktos pisal ze torturujecie?

Ja tylko pisze ze plyniesz jak ci moda* kaze wink

* moda na blog o dzieciej modzie i zycie wokol tej mody....
          --
          • 16.11.12, 09:58
            Moda mi każe dzieci ubierać czy bloga pisać? smile
            --
            www.makoweczki.pl
            • 16.11.12, 10:15
              Moda mi każe ci dzieci zgodnie z aktualna sklepowa moda ubierać i w co ubierasz na blogu pisać smile

--
              • 16.11.12, 10:17
                ponponka1 napisała:

CytatModa mi każe ci dzieci zgodnie z aktualna sklepowa moda ubierać i w co ubierasz na blogu pisać smile

straszne.
              • 16.11.12, 11:04
                ponponka1 napisała:

> Moda mi każe ci dzieci zgodnie z aktualna sklepowa moda ubierać i w co
                > ubierasz na blogu pisać smile
                >
                ???????
                ponponka, belkoczesz juz z samego rana, pobyt w norwegii ewidentnie ci nie sluzytongue_out

--
                http://www.suwaczki.com/tickers/zrz64z177icwbfhr.png

• 16.11.12, 11:29
                  Podkreslenie bylo pp to po to by zaznaczyc brak oryginalnosci, jedynie powielanie....obejrzyjcie oba blogi i rozgladnijcie sie po sklepach. Czy widac cos szczegolnego? No wlsanie - nie widac nic szczegolnego, to po co pisac i pokazywac? Bo sie autorkom bloga wydaje, jak Kasi Tusk, ze sa oryginalne, ze pokazuja cos swierzego. A tu zonk, wszystko to mozna obejrzec chodzac po sklepach. Wiec lepiej (bardziej oryginalnie) by bylo jakby skupily sie na tym co by chciala mruwa.kac wyczytac w tych blogach - na dzieciach.

--
                  • 16.11.12, 12:05
                    o, buacha-cha big_grin

wiesz Ponponko, Ty ogolnie smieszna i pocieszna jestes w swoich wypowiedziach, ale dzisiaj idziesz w rekord wink

dzieki za poprawienie humoru, bo szarzyzna za oknem big_grin
                    • 16.11.12, 12:08
                      murwa.kac napisała:

> o, buacha-cha big_grin
                      >
                      > wiesz Ponponko, Ty ogolnie smieszna i pocieszna jestes w swoich wypowiedziach,
                      > ale dzisiaj idziesz w rekord wink
                      >
                      > dzieki za poprawienie humoru, bo szarzyzna za oknem big_grin

podpisuje sie!!!
                      --

• 16.11.12, 12:19
                        co nie zrozumialy ?!! Ja zrozumialam ze mataka chce zarabiac na dzieciach!! targa je po lasach i stylizacje pokazuje. obie sie nasluchaly ze na blogach to mozna zarobic pewnie
                        Szkoda dziec
                        • 16.11.12, 12:37
                          ale nie tyle zarobic - bo leneczka chwali sie od lat na tym forum, ze kase ma od meza.
                          One sie lansuja.....moze przy okazji grosz skapnie. A wlasnie, ze nie skapnie, bo nie sa corkami premiera wink No i nie sa to blogi, to listy zakupow smile

Jedyna pewna popularnosc maja te listy zakupow wsrod pedofili - piekne zdjecia dzieci w roznych pozach bez logowania. Jestem ciekawa czy ojcowie tyhc dzieci o tym wiedza? A jesli tak, czy akceptuja. Moj by mnie za takie upublicznianie zdjec corki z domu pogonil.

Mam znajoma ktora robi piekne zdjecia. Ma konto na google i upublicznia je TYLKO wybranym osobom. I pod zdjeciami nie ma listy zakupow smile
                          --
                          • 16.11.12, 12:44
                            ale nie tyle zarobic - bo leneczka chwali sie od lat na tym forum, ze kase ma od meza.
                            One sie lansuja.....moze przy okazji grosz skapnie. A wlasnie, ze nie skapnie, bo nie sa corkami premiera wink No i nie sa to blogi, to listy zakupow

big_grinbig_grinbig_grin No teraz to juz przesadzilas, zazdrosna jestes i tyle big_grinbig_grinbig_grin

• 16.11.12, 12:50
                              W zyciu bym nie zaczela zaczela sadzic lasu jak juz wokol inni posadzili. I nie publikowala bym prywatnych zdjec corki tam gdzie wszyscy maja dostep (ci co chca poogladac i ci co chca podgladac). Musialabym na glowe upasc i wyniesc sie z domu. Takiego srogiego (madrego) meza mam.

Moze sie leneczka ocknie....w co wdepnela sad
                              --
                              • 16.11.12, 12:59
                                W zyciu bym nie zaczela zaczela sadzic lasu jak juz wokol inni posadzili. I nie publikowala bym prywatnych zdjec corki tam gdzie wszyscy maja dostep (ci co chca poogladac i ci co chca podgladac). Musialabym na glowe upasc i wyniesc sie z domu. Takiego srogiego (madrego) meza mam.

Moze sie leneczka ocknie....w co wdepnela

W sieci jest mnostwo zdjec dzieci, nic z tym sie nie da zrobic, kazdy ma mozg i uzywa go jak potrafiwink
                                A co do lansu to akurat nazwalas po imieniuwink bo czym innym jest kupowanie ubran dzieciom, stylizowanie, robienie fotek i umieszczanie ich w sieci, podobnie jak wyjscie na spacer, na basen, pieczenie slodkosci itd. przeciez to robi mnostwo ludzi i jest to normalna rzecz. Jesli ktos nie ma do zaoferowania nic wartosciowego to skupia sie na zwyklych, codziennych sprawach i robi z tego ''inspiracje'' dla innychwink tak to dziala i naprawde mnostwo ludzi to robiwink i jest na to popytsmile
                                • 16.11.12, 13:03
                                  Jesli ktos nie ma do zaoferowania nic wartos
                                  > ciowego to skupia sie na zwyklych,

Rozumie, że w Twoich oczach spędzanie czasu z dziećmi, dbanie o nie (wielowątkowo), o rodzinę, nie jest wartościowe.

Więc oświeć mnie proszę, co jest?
                                  --
                                  www.makoweczki.pl
                                  • 16.11.12, 13:15
                                    • 16.11.12, 13:28
                                      No ja akurat z tej części Polski w której mówi się rozumeiM, więc literówka :smile
                                      --
                                      www.makoweczki.pl
                                      • 16.11.12, 13:54
                                        własnie nie wiem jak sie te czesci POlski mają do rozumie, ale najczesciej słyszę to w W_wie,
                                        sporadycznie w KRK smile))))
                                        Jakos mnie te słówko drażni, tak jak czydzieściczy smile

leneczka, to był żart z tą uwagą smile

ładne masz dzieciaki, gratuluje.
                                        • 16.11.12, 14:21
                                          Dzięki smile

Ja myślałam, że 'rozumie' to się na Śląsku wink
                                          --
                                          www.makoweczki.pl
                                  • 16.11.12, 14:44
                                    Rozumie, że w Twoich oczach spędzanie czasu z dziećmi, dbanie o nie (wielowątkowo), o rodzinę, nie jest wartościowe.

Oczywiscie, ze jest, tylko skad potrzeba dzielenia sie z tym w sieci, z ludzmi, ktorych znasz dobrze, slabo, wcale, albo chocby i takimi co lubia sie onanizowac patrzac na twoje dzieci?
                                    Czas ze swoimi dziecmi w podobny sposob spedza miliony ludzi na swiecie i nie jest to czyms tak szczegolnym, ze nalezy napisac o tym na blogu. Takie jest moje zdanie, zgadzam sie, ze to lans i tyle. Sa blogi i blogerzy, ktorzy maja doprzekazania cos wiecej niz foty dzieci i streszczanie swojego zycia, podobnego do milionow innych, ale to naprawde garstka.
                                    • 16.11.12, 15:05
                                      Jeśli ktoś onanizuje się przy zdjęciach moich UBRANYCH dzieci, to powinnaś przestać puszczać do szkoły swoje..
                                      Wiesz co robi woźny kiedy rękę w fartuchu trzyma? Albo kucharz..
                                      Nie wspominając o parku.. Tam to już tylko siedzą z ręką w spodniach i patrzą na Twoje dzieci.

Zamknij je w domu i wyrzuć klucz. Pedofile są wszędzie.
                                      --
                                      www.makoweczki.pl
                                      • 16.11.12, 15:12
                                        Jeśli ktoś onanizuje się przy zdjęciach moich UBRANYCH dzieci, to powinnaś przestać puszczać do szkoły swoje..

Mozesz rozwinac mysl, bo nie rozumiem?

Wiesz co robi woźny kiedy rękę w fartuchu trzyma?

Mamy woznasmile i nie chodzi w fartuchuwink

Nie wspominając o parku.. Tam to już tylko siedzą z ręką w spodniach i patrzą na Twoje dzieci.

Tak, robia to, dlatego juz raz zadzwonilam na policje i reakcja byla natychmiastowa. Po to ide z dziecmi do parku aby ich nie narazac na wzrok pedofilow, aby ich nie nagrywali telefonami i nie robili zdjec, od tego jestem aby strzec ich prywatnosci.

Zamknij je w domu i wyrzuć klucz. Pedofile są wszędzi

Masz racje, ze sa wszedzie dlatego robi sie co mozliwe aby ich unieszkodliwic, a nie wystawia sie wlasne dzieci na widok kazdemu.
                          • 16.11.12, 13:09
                            To Ty byłaś tą gwiazda co dodała na blogu debilny komentarz nt. sponsora.. big_grin
                            Żałosne..

Wyjaśnijmy sobie raz na zawsze. Kiedy wychodziłam za mojego męża zarabiał on średnią krajową a ja trochę mniej. Jeździł złomkiem swojego ojca.
                            I moja rodzina ma taki sam status społeczny jak ta męża (tyle, że ja jestem jedynaczką więc z natury rzeczy dostawało mi się więcej).

Więc na Boga.. Skończ truć.
                            --
                            www.makoweczki.pl
                            • 16.11.12, 13:42
                              zagladnelam na twoja liste zakupow raz, z ciekawosci, chyba z tydzien temu. Masz naprawde ladne dzieci.
                              Nie komentuje listy zakupow. I nigdy nie ukrywam sie. Jakbys prowadzila blog, ktory by mnie zaintrygowal trescia i bym miala zamiar skomentowac, podpisalabym sie tym nikiem tym co teraz, bys mnie rozpoznala.

Jesli ty sie zachowujesz inaczej w necie, to twoj problem i nie doszukuj sie niego u innych smile

--
                            • 16.11.12, 13:45
                              Gdzie ja napisalam, ze wyszlas za maz dla pieniedzy?

--
                              • 16.11.12, 14:20
                                Pierdyliard razy pisałaś, że 'Twój sponsor' ..
                                Sponsor to utrzymuje galeriankę.

A to jest mój mąż. Większość naszego wspólnego życia zarabialiśmy obydwoje, więc nie do końca wiem co zalęgło się z Twoim mini móżdżku z tym "bo leneczka chwali sie od lat na tym forum, ze kase ma od meza. "

I gdzie to "OD LAT CHWALI".. Podlinkuj latami .. smile
                                A nie.. nie da się. Bo wspomniałam raz (bagatela) 4 lata temu, jakie mój mąż ma stanowisko (odnośnie .. pfff .. parkingu pod Agorą na sesję z niemowlakiem, a nie w celu pokazania stanu posiadania) i tylko Ty wpominasz o tym na 3 różnych forach namiętnie (bo i na fotelikach znienacka od czapy walisz "sponsorem" i na zakupach..).

Może masz jakąś traumę, albo mylne wyobrażenie o roli męża-ojca ('sponsorem moich dzieci' też jest? big_grin)
                                --
                                www.makoweczki.pl
                                • 19.11.12, 10:21
                                  piszac, ze maz cie utrzymuje nie mialam namysli nic zlego.
                                  To byl argument, ze zalozylas blog dla lansu a nie dla pieniedzy.

Tylko tyle. Wiec po co robisz o to tyle halasu?

-
                                • 19.11.12, 11:54
                                  leneczkaz napisała:

> Pierdyliard razy pisałaś, że 'Twój sponsor' ..

Jako sponsora raz. Na forum fotelki samochodwe, kiedy to pytalas sie o tani fotelik....spytalam sie czy maz dyrektor nie chce zasponsorwac czego bezpiecznego smile

> Sponsor to utrzymuje galeriankę.

Hm.....piosenkarze, artysci roznej masci maja sponsorow. Ba kluby sportowe tez. I np. przedszkola, kiedy jakis sponsor daje pieniadze na wycieczke smile Badz elastyczna smile
                                  >
                                  > A to jest mój mąż. Większość naszego wspólnego życia zarabialiśmy obydwoje, wię
                                  > c nie do końca wiem co zalęgło się z Twoim mini móżdżku z tym "bo leneczka chwa
                                  > li sie od lat na tym forum, ze kase ma od meza. "

I co w tej wypowiedzi jest negatywnego. To tylko argument, ze nie pptrzebujesz zarabiac na liscie zakupow (czyli tzw. blogu)

>
                                  Może masz jakąś traumę, albo mylne wyobrażenie o roli męża-ojca ('sponsorem moi
                                  > ch dzieci' też jest? big_grin)

Nigdzie nie napisalam, ze twoj maz jest sponsorem twoich dzieci. Co wiecej - w tym watku nie pisalam nic o sponsoringu, ani ciebie, ani twoich dzieci ani twojej listy zakupow. Przeczytaj uwaznie i ochlon. To moze nie bedziesz mi inputowala to co sama o sobie myslisz?
                                  --
                                  • 19.11.12, 17:16
                                    Faktem jest, że wyjątkowo dużo razy to podkreślasz i tak.. nazwałaś mojego męża sponsorem.
                                    Więc wyjaśniłam, że ja także zarabiałam większą część naszego małżeństwa. Nie wyszłam też za bogatego kolesia, ale za przeciętniaka. Na wszystko co mamy zapracowaliśmy razem i logistycznie (np. teraz ja jestem z dziećmi, wiec mąż może pracować jak chce, czy wieczorami czy wyjeżdżać) i intelektualnie (niektóre jego projekty wyszły z mojej głowy smile). Więc nie, nie lubię być nazywana utrzymanką, bo muszę Cie zaskoczyć- nie jestem ani piosenkarką ani klubem sportowym big_grin
                                    --
                                    www.makoweczki.pl
                          • 16.11.12, 14:54
                            ponponka1 napisała:

> ale nie tyle zarobic - bo leneczka chwali sie od lat na tym forum, ze kase ma o
                            > d meza.
                            > One sie lansuja.....moze przy okazji grosz skapnie. A wlasnie, ze nie skapnie,
                            > bo nie sa corkami premiera wink No i nie sa to blogi, to listy zakupow smile

Przemawia przez Ciebie zazdrość. Bo widzisz - ja oglądałam blog leneczkiz i widziałam jedynie fajne stylizacje. A Ty widzisz jedynie marki, piszesz o kasie, lansie i modzie. I tylko w tej kategorii odbierasz ten blog.
                            Smutna taka zazdrość. I to o pieniądze. Jak by nie było o co.

--
                            Michael Bublé - "Lost"
                            • 16.11.12, 15:06
                              Hmmm, ja tez lubie ladne ubrania, wnetrza itd. generalnie przywiazuje do tego wage (moj maz nie, ale to nie jest problemem bo kazdy jest inny) jednak nie czuje potrzeby i nie widze sensu robienia fot dzieciom (choc maja ich mnostwo) i umieszczania w sieci. Zastanawia mnie to czym kieruja sie takie osoby? Tez spedzam czas rodzinnie, ale po co mam to pokazywac innym, zwlaszcza osobom, ktorych nie znam? Po co mi ich komentarze? Idac z dziecmi do parku mam zamiar spedzic milo czas, robiac im fotki albo nagrywajac video moim zamiarem jest zrobienie pamiatki, bo te chwile uleca, ale nie wrzycam tego do sieci, bo po co? Jaki jest sens wrzucania do sieci fot taty z corka i pisania jacy sa podobni do siebie? Dla mnie to forma ekshibicjonizmu, niezrozumiala zupelnie.
                              • 16.11.12, 15:10
                                carmita80 napisała:

> Hmmm, ja tez lubie ladne ubrania, wnetrza itd. generalnie przywiazuje do tego w
                                > age (moj maz nie, ale to nie jest problemem bo kazdy jest inny) jednak nie czuj
                                > e potrzeby i nie widze sensu robienia fot dzieciom (choc maja ich mnostwo) i um
                                > ieszczania w sieci.

I tu się zgadzam.
                                --
                                Michael Bublé - "Lost"
                                • 19.11.12, 11:39
                                  intencji

Napisala., ze ten blog to lans. Padl zarzut ze raczej zarobek. Wiec napisalam, ze nie zaronek bo leneczka nie jest biedna i nie musi sie martwic o kase. I nie byl to zarzut, lecz raczej komplement (ile kobiet ktorych mezowie dosc dobrze zarabiaja rezygnuje z pracy? Przeciez jakby leneczka poszla do pracy to by mogla kupowac dozsze marki!)

Tak to jest jak sie wyciaga z kontekstu, zamiast czytac calosc...ech......

--
                      • 16.11.12, 12:20
                        co nie zrozumialy ?!! Ja zrozumialam ze mataka chce zarabiac na dzieciach!! targa je po lasach i stylizacje pokazuje. obie sie nasluchaly ze na blogach to mozna zarobic pewnie
                        Szkoda dziec
                        • 16.11.12, 12:31
                          a konkretnie czemu tych dzieci szkoda? serio na tych zdjęciach dopatrzyłaś się, że ktoś im krzywdę robi jakąś?
                          A Twoje dziecko to nigdy w lesie nie było? Bo ja swoje też targam dość regularnie, obie sztuki to uwielbiają....
                          --
                          Sygnaturka się zgubiła....
                          • 16.11.12, 12:46
                            i wklejac na stronie internetowej z opisem gdzie co kupilas?

Nie widzisz tu lansu? I checi pojsciem sladem Kasi Tusk? (tylko niestety nie to nazwisko i o dwa lata za pozno)
                            No tak, to ja nie rozumiem smile Zatem - tak masz racje, jestes wyjatkowo bystra wink
                            Jeszcze dodaj ze prochnica bierze sie z oslabionych wziewami zebow big_grin I bedzie kompletne zrozumienie smile
                            --
                            • 16.11.12, 12:59
                              ale co za różnica w jakim celu je targam skoro im się to podoba? Komuś innemu moje przesłanki i motywy mogłyby nie odpowiadać i nie pasować. Nie widzę nieszczęścia na twarzach tych dzieci, nie są do drzewa przywiązane, nikt się nad nimi nie znęca....
                              To, że ktoś wkleja potem zdjęcia na stronie internetowej to jest jego wyłącznie sprawa i nic ci do tego...nawet jeśli chce to zrobić dla lansu...

Przecież ty na tym forum uważasz się za ekspertkę w każdej dziedzinie, więc nie ma potrzeby niczego dodawać moja droga, szkoda tylko biedactwo, że jesteś taka nierozumiana....

--
                        • 16.11.12, 12:34
                          big_grin Mamonatalii, kazdy chce na czyms zarobic, jesli mozna na dzieciach to czemu nie.
                        • 19.11.12, 13:04
                          ja nadal nie lapie w czym problem...
                          regularnie "targam" (a dokladniej dziecko samo biegnie w podskokach) do lasu czy na inne spacery, czesto mam aparat przy sobie i pstrykam zdjecia, bo uwazam, ze to fajna pamiatka. I o zgrozo co roku wybieram najfajniejsze fotki i robie kalendarz dla rodziny z mala gwiazda w roznych stylizacjach.
                          • 19.11.12, 13:22
                            mikams75 napisała:

> ja nadal nie lapie w czym problem...

Też nie rozumiem. Zobaczyły ładne dzieci w fajnych ciuchach i tak im się ulało, że aż żal. Im bardziej zaprzeczają, że one nie są zainteresowane i one nigdy i jakie to straszne, tym większy niesmak.
                            --
                            Matylda 17.06.2008
                      • 16.11.12, 12:31
                        kiedy tak publicznie ujwaniacie, ze nie rozumeicie co czytacie i komentujecie smile
                        --
                        • 16.11.12, 12:36
                          kiedy tak publicznie ujwaniacie, ze nie rozumeicie co czytacie i komentujecie :
                          > )

hmm... nie chcę cię martwić ale one próbują cię oświecić, że to nie z nimi coś nie tak...nie dziwi cię to, że to właśnie twoich wypocin tyle osób nie rozumie? ciekawe dlaczego?.....ja wiem, że to może być dla ciebie kłopotliwe ale spróbuj pomyśleć....przecież na tym forum twoje ulubione teksty to właśnie te w stylu "nie rozumiecie co czytacie"...to może pisz zrozumiale dla większego ogółu a nie tylko dla siebie...
                          --
                          • 16.11.12, 12:42
                            a teraz przeczytaj co napisala leneczka smile I naprawde skup sie, moze zrozumiesz smile
                            --
                            • 16.11.12, 12:44
                              ale tu tylko ty uważasz, że ktoś czegoś nie rozumie.....i w sumie masz trochę racji, najwięcej osób nie rozumie ciebie....ciekawe dlaczego....
                              --
                              • 16.11.12, 12:52
                                Uwazaj jak zaczniesz liczyc....do dwoch smile
                                --
                                • 16.11.12, 13:01
                                  a czemu niby ja miałabym coś liczyć? ty się dobrze czujesz?
                                  --
                                  • 16.11.12, 13:47
                                    jesli go nie masz, to nie pisz tego czego nie wiesz a tlylko ci sie wydaje.

Podpowiem ci: ja sie doliczylam trzech (z toba). Teraz policz ile jest forumek w tym watku.....i wylicz procent tych trzech z calosci smile
                                    --
                                    • 16.11.12, 14:00
                                      ponponka1 napisała:

> jesli go nie masz, to nie pisz tego czego nie wiesz a tlylko ci sie wydaje.
                                      >
                                      >
                                      > Podpowiem ci: ja sie doliczylam trzech (z toba). Teraz policz ile jest forumek
                                      > w tym watku.....i wylicz procent tych trzech z calosci smile

to teraz uwaga....skup się bardziej!
                                      Wiesz jaka jest różnica między słowami forum a wątek? bo trzebaby od tego zacząć...

Jakbyś nie liczyła moja droga procent nierozumiejących ciebie zawsze będzie większy niż tych rozumiejących-przecież to twój najczęstszy argument...coś w tym musi być!

--
                                      • 19.11.12, 10:23
                                        do tego czasu jestes przeze mnie ignorowana jako zwykla forumowa klamczuszka smile Pa!

--
                                        • 19.11.12, 11:03
                                          >do tego czasu jestes przeze mnie ignorowana j
                                          och nie wierzę, że takie szczęście mnie kiedykolwiek spotka...ale spoko przypomnę ci Twoja obietnicę, pewnie już nie długo.....

--
        • 16.11.12, 10:57
          więcej zdjęć dzieci do sieci. Pedofile się nie muszą wysilać za bardzo.

• 16.11.12, 11:53
            Leneczka jednak jest bardzo naiwna, choc czasami wyglada z wypowiedzi ze kuta na cztery kopyta.

--
      • 16.11.12, 09:28
        raczej pobocznym.
        glownym tematem notki jest zawsze 'cos'

marki ubran czy butow wymienione sa na koncu, informacyjnie.
        masz problem z czytaniem Ponponko czy rozumieniem tresci?
        • 16.11.12, 10:13
          napisz, ze to TY masz problem z czytaniem i rozumieniem tresci, nie pierwszy raz zreszta smile

--
          • 16.11.12, 10:16
            tak, tak Ponponko.
            o czy wi scie.
    • 16.11.12, 08:48
      Nic hardcorowego tam nie widzę. Dużo fajnych zdjęć. Stylizacje dziecięce raczej nie w moim klimacie ale dzieci urocze i wcale nie uważam, że smutne.
      --
    • 16.11.12, 08:56
      zapodając tu linka?
      Każdy sposób jak widać jest dobry. Wątpię, ze nie masz z nim nic wspólnego.
      • 16.11.12, 09:53
        Fakt, zwiększa nam się CHWILOWO oglądalność.
        Z wątku o bałwanie miałam setki wejść.
        ALE.. nie nazwałabym tego jakąś wyjątkowo dobrą reklamą... wink tongue_out

--
        www.makoweczki.pl
    • 16.11.12, 09:04
      według mnie prowadzenie takiego bloga to objaw skrajnej egzaltacji matki. ale nie zmienia to faktu, że czasami zaglądam i coś fajnego dla córy znajduję.
      wolę jednak blogi dziecięce o głębszej treści, jakkolwiek to brzmiwink

--
      A tiger? In Africa?
      • 16.11.12, 09:31
        zadra was w du.sko kluje czy jak?

jaka znowu egzaltacja?!
        • 16.11.12, 09:39
          > jaka znowu egzaltacja?!
          skrajnawink

> zadra was w du.sko kluje czy jak?
          nas nie. a was?

z pierdyliarda tematów okołodzieciowych wybrać sobie akurat szczegółowe opisywanie każdego elementu ubrania i wklejanie dziesiątek ujęć guzika od płaszcza, to, moim zdaniem, zabawa egzaltowanych matek. ale co kto lubi, internet wszystko zmieści. jaśniej nie potrafię.

--
          A tiger? In Africa?
          • 16.11.12, 09:46
            Rozumiem, że objawem wyższych cech matczynych byłoby pisanie o kupkach i zupkach smile
            --
            www.makoweczki.pl
            • 16.11.12, 10:13
              to Ty napisałaś i prowokujesz do zapytania czy naprawdę tylko to dostrzegasz w swoich dzieciach? ubrania, kupy i jedzenie?

nie wiem czy egzaltacja jest niższą czy wyższą cechą charakteru, każdy niech sam to oceni. dla mnie łączy się z prowadzeniem tego typu bloga, co nie zmienia faktu, że czasami na blogi też zaglądamwink

--
              A tiger? In Africa?
          • 16.11.12, 10:12
            conena napisała:

Cytat z pierdyliarda tematów okołodzieciowych wybrać sobie akurat szczegółowe opisywanie każdego elementu ubrania i wklejanie dziesiątek ujęć guzika od płaszcza

Ty czytalas bloga Leneczki? czy tak w przestrzen rzucasz?
            bo ja akurat zagladam.
            i skupienie na ciuchu kojarze tylko w przypadku bluzy Maksa z chmura. akurat dlatego, ze miala swoje uzasadnienie poprzez chmurki dawane dziecku w przedszkolu.
            moze sie myle i gdzes jeszcze jakis post konkretnie o ciuchu jest.
            a tak Leneczka opisuje codziennosc dzieci. jak bawily sie w przedszkolu, na placu zabaw. czym i jak lubi sie bawic syn. jak piekli babeczki. jak byli w filharmonii i jaka filharmonia fajna. jaka ksiazke syn polubil, jaka mial frajde z mapy czy robienia wulkanu.
            gdzie u niej posty TYLKO o ciuchach?

a ze zdjecia guziczka od plaszcza?
            tylko ten guzik widzisz? na x ilosc zdjec, ktore ona wstawia?
            zreszta - jesli nawet. sama nazywa bloga modowym, stylizacyjnym - logiczne, ze pare zdjec detali pokaze.

rozumiem, ze jedyny temat okolodzieciowy dopuszczalny na blogu to kupki, kaszki i problemy ze spaniem?
            • 16.11.12, 10:17
              ale widziałaś posta leneczki, w którym sama z siebie pisze, że jest to główny temat jej bloga? a czy w poście otwierającym ten konkretny wątek jest zalinkowany blog leneczki? pamiętasz jeszcze o czym rozmawiamy?

rozumiem, że dla ciebie dzieci to też wyłącznie ubrania, kupy, jedzenie i, więcej niż u leneczki, spanie?

--
              A tiger? In Africa?
              • 16.11.12, 11:10
                Napisałam PRAWIE.

W założeniu miał taki być. Ale się okazało, że naszą mocną stroną jest.. nasze życie.
                Cały lifestyle a nie 'pozowanki' (musiałabym moje młode Makowiną (tongue_out) poić tongue_out).

I nie jest (nie będzie) TYLKO o ubraniach, ale też o podróżach/zwiedzaniu (temat najbardziej mnie pociąga, ale pogoda i fakt, że jedno z mich dzieci nie chodzi, mi nie pomaga tongue_out), zabawach/zabawkach, kulinariach (ok, pojechałam wielkim słowem.. ot ciacho piekę od czasu do czasu i jest to zasługa bloga raczej.. choć zawsze chciałam się nauczyć to jakoś okazji czy motywacji nie było nigdy tongue_out), ogólnie życiu moim z dziećmi.

Bo je mam. Bo je lubię. Bo mam możliwość.. smile

--
                www.makoweczki.pl
                • 16.11.12, 11:52
                  leneczkaz 16.11.12, 08:42 Odpowiedz
                  Tak, to jest prawie główny temat makoweczki.pl/ ...

Po to powstał blog w sumie. Żeby pokazać stylizacje.
                  Tak samo Viv i Oli.

Nie torturujemy naszych dzieci. Ubieramy rano tak samo jak reszta ludzi. Tylko od czasu do czasu zrobimy im zdjęcie. Ot, cała historia

Prawie a zarazem w sumie.....czemu sie tlumaczysz? Czujesz wstyd ze twoj blog jest glownie o modzie, ze teraz wywijasz kota ogonem? To po co go piszesz? A moze sobie nagle uswiadomilas, ze dalas sie wciagnac w cos glupiego?

Wiesz kto najbaredziej sie cieszy z twojego bloga - pedofile. Bo wystarczy kliknac, nie trzeba sie logowac i dzieci ladne.....

--
                  • 16.11.12, 12:00
                    Czasami dumam.. Czy serio jesteś taka ........ czy rekreacyjnie trollujesz? smile
                    --
                    www.makoweczki.pl
                    • 16.11.12, 12:07
                      leneczkaz napisała:

> Czasami dumam.. Czy serio jesteś taka ........ czy rekreacyjnie trollujesz? smile

serio jest taka, no upierdliwa strasznie, dobrze ze daleko w norwegiiwink
                      --

• 16.11.12, 12:56

--
                    • 16.11.12, 12:55
                      co pisalas ?

--
    • 16.11.12, 09:24
      To nie tylko taki trynd chyba. Na reklamie się nieźle zarabia, nie? Im bardziej popularny taki blog modowy - tym większa kasa.
      Ja czasem zaglądam na blog leneczki. Podobają mi się zdjęcia, dzieciaczki bardzo fajne.
      ale:
      1) moim dzieciom ma być WYGODNIE, więc w większość tych ślicznych płaszczyków, spódniczek, kominów itp swoich dzieci NIE ubiorę, bo to krępuje ruchy,
      2) nigdy w życiu nie wrzucę zdjęć swoich dzieci do sieci, bo dla mnie to narażanie ich (na rozpoznanie w realu, na głupie komentarze, być może na niebezpieczeństwo).
      Ale co kto lubi smile.
      • 16.11.12, 09:29
        Czepiasz się Kochana albo jesteś zakompleksiona.
        Świetne zdjęcia. Dzieciaczki uśmiechnięte i świetnie ubrane-nie przebrane!!!
        --
        Moim największym osiągnięciem w życiu jest moja rodzina.
        Kocham Was Żabulkikiss**
        • 16.11.12, 09:33
          Ale to chyba nie do mnie?
      • 16.11.12, 09:52
        A wiesz co.. Kiedyś też tak myślałam.
        Ładnie = niewygodnie.

W przypadku Maksa to już od razu na starcie można znieść wszystkie podejrzenia o 'niewygodę' jako, że ma nadwrażliwość dotykową tak jak ja wink

Zaś z Lenką to wciąż eksperymentuję, co fajne, co wygodne i gdzie jest złoty środek.

Ale.. kiedyś założycielka kaszkazmlekiem.wordpress.com/ napisała, że musi namawiać swoje młode na spodnie i, że bodajże Zojka chce chodzić tylko w sukienkach- wszędzie. A ktoś mógłby posądzić ją o świra i zaburzenia jak dzieć na dworze- w sukience, w piachu- w sukience.

I ta dumałam, że jak dziecko przywyknie od dziecka do danego stroju to jest on normalny i oczywisty. Nie ważne co ktoś z boku myśli smile

I miło nam, że zaglądasz wink
        --
        www.makoweczki.pl
        • 16.11.12, 10:42
          A zaglądam, zaglądam smile.
          Podziwiam Twój talent fotograficzny, ujęcia przepiękne smile.
          I nie mogłam uwierzyć, że ktoś może mieć tak różniące się od siebie dzieci jak ja big_grin. Tylko u mnie na odwrót - córka jest moją kopią, włącznie z charakterkiem smile, a syn - babci męża.
    • 16.11.12, 10:07
      super dzieciaki!

i zazdroszcze, ze mamy maja na to czas... na pisanie
      ja zaczelam, ale juz tylko czasami daje rade
    • 16.11.12, 10:15
      No, cudne ubranka, cudne zdjęcia i cudne dzieci. Nie widzę smutku w ich twarzach, za to zazdrość czy jakieś stylistyczne niespełnienie ze strony autorki. A może bezguście? Mnie taki styl odpowiada, sama staram się wybierać ubrania w podobnym stylu, jednak nie stać mnie na tak bogate wyposażenie garderoby dzieci. Ale blog udany.
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/ojxeroeq2x35sy5y.png
      • 16.11.12, 10:44
        A co tam jest takiego harcorowego? Nie przeczytalam bloga, obejrzalam niektore zdjecia wiec moze cos przeoczylam? Blogow generalnie nie lubie czytac, wiec nie robie tego. Nie lubie podgladac cudzego zycia, nie kreci mnie to. Dzieci - temat dobry jak kazdy inny, jak ktos lubi pisac i zamieszczac zdjecia i sa chetni na czytanie to ok.
        Na tych zdjeciach sa fajnie ubrane dzieci (oprocz zdjec na ktorych dziewczynka ma ta koszmarna czapke plus plaszcz-ponczo, ktore IMO zupelnie nie pasuja do reszty stroju a czapka to raczej styl Mormonow) ktorych stroje pasuja do wnetrz i to wszystko. Tresci nie znam i nie chce mi sie czytac, bo mnie to nie interesuje.
        • 16.11.12, 11:55
          carmita80 napisała:

> A co tam jest takiego harcorowego? Nie przeczytalam bloga,

bo to nie jest blog. To lista zakupow smile
          --
          • 16.11.12, 12:04
            bo to nie jest blog. To lista zakupow

Przejrzalam, faktycznie. Jednak trzeba przyznac, ze blog jest zgodny z jego nazwa. Dobrze, ze autorka malo pisze, bo stylistycznie slabo i bledy ortograficzne robi (spodnica napisala przez ''u'' zwykle). Dzieci ubrane podobnie widuje na ulicach w parkach, mnie taka tematyka nie interesuje, ani to hardcorowe, ani dzieci smutne, zwyczajne. Podobnych zdjec z roznych miejsc (oprocz basenu, dziwne ze nie bylo zakazu robienia zdjec?) mamy setki, jak nie tysiace, ale one sa dla nas i bliskich znajomych, ktorym chcemy je pokazac lub z ktorymi spedzalismy czas.
        • 16.11.12, 13:02
          no obejrzałam, nie mogę pozbyc sie wrażenia ze ten blog jest ,,niesmaczny" i taki na wyrost próżny. O ile Leneczki blog i zdjecia da sie czytac, treści w nim zawarte zdaja sie byc szczere, smaczne, czasami nawet wzbudzają ciekawość, dzieciaki wystrojone - ale ze co ? nie wolno ? WOLNO, o tyle ten blog vivi i oli to jakaś zenada.
          Nawet nie mam ciekawosci na tyle aby tam jeszcze zajrzeć.

tyle w temacie.
    • 16.11.12, 10:47
      Fajnie, ladnie, ale zupelnie nie dziecieco, wszystko jakies takie doroslo-smutnawe. Pokoj dzieci super - sama chcialabym miec urzadzony w tym stylu, ale... to nie jest pokoj dzieciecy. ubrania to samo - cudne, super wykonanie, jakosc, zestawienia - pierwszorzedne, ale zupelnie niepraktyczne, nie wygladaja na wygodne pod katem dzieciecych wygibasow.
      przestylizowane, ale jak rozumiem takie ma byc.
    • 16.11.12, 11:42
      Horrorem to jest tworzenie sobie sztucznej rzeczywistości, stereotypowe myślenie i prymitywne poglądy. Jak w Twoim przypadku, mamo Natalii.
      Blog ciekawy, widać że autorce sprawia radość. Świetne dzieciaki i super zdjęcia.
      • 16.11.12, 11:57
        dag_dag napisała:

> Blog ciekawy, widać że autorce sprawia radość.

Jaki blog. To jest przeciez lista zakupow wink

> Świetne dzieciaki i super zdjęci
        > a.

pelna zgoda
        --
    • 16.11.12, 11:53
      Blog jak blog, dziecku koronkowych żółtych spodenek bym nie założyła, niektóre zestawy ubraniowe średnio, moim zdaniem, dobrane, ale bez przesady, do horroru mu daleko.
      Mnie osobiście odpowiada, że ktoś zwraca uwagę na to, jak ubiera się dzieci - może niekoniecznie w moim guście, jak już napisałam, ale znacznie gorzej znoszę pstrokaciznę, nadruki i zestawy kolorystyczne, od których zęby bolą.
      --
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/lj/ad/lphb/Ywf0dl5Vt68lTJQuzX.jpg
      • 16.11.12, 12:05
        na ten blog natrafilam kilka dni temu, stylizacja tak malych dzieci nie do konca my cup of tea, ale nie przecze ze wygladaja uroczosmile blog leneczki rewelacyjny, regularnie zagladam, bo jest:
        a) forumowasmile
        b) syn jej jest w wieku mojego syna, ktorego ubieram bardzo podobnie (nie liczac chust, apaszek, czy kominow, bo tgo by w zyciu nie zalozyl), wiec przy okazji szukam nowych inspiracji
        c) podoba mi sie jej styl pisania

--

• 16.11.12, 13:18
          smile
          --
          www.makoweczki.pl
    • 16.11.12, 12:17
      Blog jak blog - każdy pisze o czym lubi.
      Makóweczki są urocze, fajne zdjęcia, dużo kolorów.

Jednak dla mnie nieporozumieniem jest publikowanie zdjęć dzieciaków w sieci. Decydowanie o nich kiedy sami głosu nie mają. Ale to moje prywatne "zboczenie".
      • 16.11.12, 13:00
        Juz tu pisalam, ze mam znjaoma ktora tobi pikne zdjecia - to ogladania na google galerii TYLKO dla wybranych. Z internetu trzeba umiec korzystac.
        --
    • 16.11.12, 13:12
      Rozumiem, że ponponka nie skorzysta.. ale wiele mam owszem:

www.facebook.com/pages/Makoweczkipl/307552449343311?sk=app_206447499374217
      Dostaliśmy kilka rzeczy od sponsorów i chętnie rozdam smile
      --
      www.makoweczki.pl
      • 16.11.12, 13:52
        leneczkaz napisała:

> Rozumiem, że ponponka nie skorzysta..

masz 100% racji, nie korzystam z Facebooka. Wole realny swiat i realne kontakty smile

> Dostaliśmy kilka rzeczy od sponsorów i chętnie rozdam smile

No comments big_grin

--
        • 16.11.12, 14:23
          > masz 100% racji, nie korzystam z Facebooka. Wole realny swiat i realne kontakty
          > smile

Turlam się po pokoju big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
          --
          www.makoweczki.pl
        • 16.11.12, 14:28
          > masz 100% racji, nie korzystam z Facebooka. Wole realny swiat i realne kontakty
          > smile

wiesz, może ja nie powinnam żebyś szoku nie doznała jakiegoś...forum to mało realne jest.....wink
          --
          • 16.11.12, 15:47
            slonko1335 napisała:

> wiesz, może ja nie powinnam żebyś szoku nie doznała jakiegoś...forum to mało re
            > alne jest.....wink

ja to nawet zaczynam wspolczuc ponponce, ona juz nie odroznia rzeczywistosci od realu, jej posty sa przepelniony jakas niewytlumaczalna frustracja; a moze to forma jakiegos odreagowania, wiecie, srogi maz w domu...wink
            --

• 16.11.12, 17:02
          ... moi znajomi z "twarzoksiazki" sa jak najbardziej realni: z krwi i kosci big_grin To moja rodzina, sasiedzi, przyjaciele, koledzy i kolezanki z pracy, moi byli uczniowie ...
          Znam ich adresy, numery telefonow, wszytskich znam osobiscie. Wiec nie rozumiem, o jaki inny "realny" swiat sie rozchodzi?
          • 19.11.12, 11:24
            Tu tez na forum sa realne osoby (no czasami wpadaja realni reklamiarze, sa realni jako ludzie, ale nierealni jako zwykli forumowicze). I tu sobie lubie pogadac ot tak, bez zobowiazan (tzn. kiedy chce). Szajsbuk jest glownie do podgladania (kto o dlaczego pozostawiam wam do domyslu z jedna informacja - z szajsbuka nie mozna tak naprawde odejsc. Wszytskie dane, jakie tam umieszczacie zostana, nawet jak zlikwidujecie konto) i/lub lansu.

Pod haslem realnie - to ja zamiast klikac z necie z przyjaciolka/znajoma/rodzina wole sie spotkac na kawie i pogadac. Ale ja jestem staromodna smile Wiem, ze nie zawsze mozna bo czas bo odleglosc......wiec sie spotykam kiedy jest okazja smile Tak bylo przez wieki. A reszte czasu spedzam z rodzina, w domu smile A nie szajsbuku

Ech....to rozumienie.....

--
            • 19.11.12, 11:30

> Ech....to rozumienie.....

czyżby znowu ktoś cię nie zrozumiał? no patrz możesz dodać do kolekcji....
              --
    • 16.11.12, 13:25
      Te dzieci to w PL, i krajowych rodziców??? Bo imiona cokolwiek egzotyczne....jak u Wiśniewskiego wink
      --
      73/98

http://www.suwaczki.com/tickers/relg6iyessrnjxyc.png
      • 16.11.12, 14:15
        Super Blog.
        Bardzo mi się podoba, dzieciaki słodziakismile
        Nie widzę w pisaniu bloga o swoich dzieciach nic złego. Dziwią mnie negatywne komentarze niektórych osób. Każdy z nas przecież robi zdjęcia swoim pociechom i przecież krzywdzimy ich tym.
        A co do mody, to niektórych ona interesuje innych nie , jest to indywidualna sprawa każdego w jakiej marki ubiera swoje dzieci. Jedni przywiązują wagę do ubioru a innym to zwisa w czym chodzą oni i ich dzieci.
        Ja przywiązuję wagę do ubioru, swojego syna również. Nie chodzi mi do końca o rzeczy markowe, firmowe, ale głównie, żeby wszystko do siebie pasowało, było wygodne i estetyczne.
        Uważam , że taki blog, będzie później dla dziecka fajną pamiątką.
      • 16.11.12, 14:47
        beakarp napisała:
        > Te dzieci to w PL, i krajowych rodziców??? Bo imiona cokolwiek egzotyczne....ja
        > k u Wiśniewskiego wink

Aaaa, to twoje dziecko to na pewno w PL, krajowe! Bo imię Twojego dziecka cokolwiek hebrajskie...
    • 16.11.12, 14:22
      Udało Ci się, kliknęłam w link, ale mam adblocka, więc nic się nie zliczy ;-P.

Jak dla mnie stylizacje chłopców na takich blogach są trochę zbyt metroseksualne - poza tym nie znoszę kaszkietów ani u dorosłych mężczyzn ani tym bardziej u dzieci. Ja tam wolę styl hipsterski - bo taki też jest wygodniejszy na co dzień. Nie mam nic przeciwko modzie i uważam, że ubieranie dzieci w fajne, modne ciuchy to nic złego, pod warunkiem, że w tych super modnych beżowych płaszczykach mogą się normalnie bawić - ja tu widzę, że mogą, więc jest ok.
    • 16.11.12, 15:34
      vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com/2012/08/summertime.html
      na jednym ze zdjec dziewczynka ma wianek z róż i długich patyków, to musiał być dla niej rzeczywiście horror (widac na zdjeciach), ale co tam, pasował - takie same roze byly na sukience.
    • 16.11.12, 15:42
      vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com/2012/05/wszystko-zaczelo-gdy-mielismy-juz.html
      to są zdjęcia?? czy jakiś montaż?
      • 16.11.12, 22:27
        mamatin napisała:

> rel="nofollow">vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com/2012/05/wszystko-zaczelo-gdy-mielismy-juz.html
        > to są zdjęcia?? czy jakiś montaż?

No sorry, ale to już jest horror i powinno być karalne. Noworodek wciskany do metalowej patery, żeby zrobić mu zdjęcie. "Trochę było trudno", ale było warto.
        Ta matka ma coś nie tak z głową moim zdaniem. A te noworodki leżące na stole to też koszmar.
        • 16.11.12, 23:04
          ... Anne Gedes wklada noworodki w bardziej spektakularne "obiekty" ... I polowa swiata sie tym zachwyca tongue_out
        • 18.11.12, 21:15
          O matko, rzeczywiście cos nie tak pod beretem.... biedne maluchy. No ale "trzeba było się poświęcić dla sztuki"!
        • 18.11.12, 22:56
          Aleksanda masz 100 proc racji, to powinno być karalne, i jeszcze ten komentarz: takie zdjęcia powinno robić się jak najwcześniej, dzieci cały czas śpią i można je wkładać gdzie sie chce...masakra
          dla mnie to te wszystkie blogi są takie same, tylko dzieci się zmieniają, i cel ten sam- lans...ja mam bardzo ładne dzieci i przez głowę mi przeszło by zamieszczać gdzieś ich zdjęcia publicznie
          w sumie to co robią mamy z tych blogów to trochę inna wersja tego tego co robią mamy małych modeli/modele
          w sumie to czuje niesmak czytając i oglądając tego typu blogi
          --
          Nataszka, 08.09.2010
          Miłoszek, 07.07.2008
      • 18.11.12, 21:02
        Wszystkim ciociom to sie za bardzo nie podobalo, bo nie mielismy poduszeczki pod glowka i podobno bylo twardo ale mama twierdzila ze trzeba sie poswiecac dla sztuki tongue_out... przeniesmlismy sie do jescze fajnieszej patery, ale tam tez nie bylimy za dlugo bo nasikalem i rozlalo sie po pokoju...ogolnie podczas sesji zaliczylismy wspolnie 3xsisiu i 1x ... Ale bylo warto smile

OMG...
        --
        "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum
        Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata
        Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy
    • 16.11.12, 16:49
      jw zenada
      • 16.11.12, 16:52
        przeciez autorka zarabia jak wiekszosc blogersów na REKLAMIE.....
        sa wejscia - linki jest kasa.... ile z was weszlo w link ? big_grinDD
        zenujaca reklama na chama i wszedzie sad
        • 16.11.12, 16:57
          ... no ja klknelam, bo ciekawa bylam, o co ta cala awantura big_grin
          Wczesniej nie znalam zadnego z wymienionych w tym watku blogow, bo ta tematyka zupelnie mi zwisa. Weszlam, zobaczylam i nie stwierdzilam nic nadzwyczajnego, "innego" czy zachecajacego do dalszych wizyt na tejze stronach. Wiecej wchodzic nie bede, bo mnie nie zainteresowaly/zainspirowaly w zaden sposob. Na pinterescie wiecej inspirujacych pomyslow, roznorodnosc ...
    • 16.11.12, 17:13
      Jak dla mnie te "blogi" dziecio-modowe są bez sensu. Dzieci jak dzieci, nie brzydkie ale też nie jakieś super zachwycające. Dziecko musi być bardzo oryginalne żeby zwróciło moją uwagę. Leneczki syn mi się podoba, jest bardzo podobny do mojego własnego sprzed 6 lat. Ale córka zwyczajna, maleńka jeszcze, ot normalny niemowlak jakich na pęczki dokoła, nie wiadomo co się jeszcze z niej wykluje wink Ubrane ładnie ale po co komu aż tyle par butów?! Toż to tylko i wyłącznie szpan.
      Nie podoba mi się wychowywanie dzieci w duchu "trzeba się pokazać", "lans najważniejszy", "jesteś tym co masz na sobie".
    • 16.11.12, 17:29
      Blogi wymienione w tym watku jak blogi nie sa dla mnie ani interesujace ani inspirujace. Zdjecia jak zdjecia, stylizacje jedne mniej udane inne bardziej, nic szczegolnego, w sklepach takich ubran jest mnostwo, wystarczy, ze pojade do centrum handlowego czy przejde sie glowna ulica handlowa w swoim miesciewink Dzieciakow fajnie ubranych mnostwo, co w tym takiego niesamowitego? Jesli bede chciala poszukac inspiracji z pewnoscia znajde ciekawsze zrodla nic amatorskie stylizacje na blogachwink Zadnego hardcoru ani biednych dzieci nie zauwazylam na blogach, sa to zwykle dzieciaki, ktorym rodzice robia foty i umieszczaja na blogu, widac rodzice maja swoje powodywink
      • 16.11.12, 21:27
        dobra ten vivi i oli to dla mnie beznadzieja, ale te makowki to taka gorsza wersja niczego, ani to stylizacje ania zdjęcia fajne...a może to i dobrze po co więcej 'takich stylizacji' hahha
        • 16.11.12, 21:55
          dziewczyno, chyba nie myslisz, ze ktokolwiek bierze powaznie te twoje wypocinyuncertain
          zalosnie zazdrosna jestes i tyle. przespij sie, moze ci przejdzie.

--

• 16.11.12, 22:18
      A mnie tylko wkurza to, że wiele z tych ubranek jest na maksa niewygodnych i ogranicza swobodę ruchów. Kiedyś też byłam przeciwna dresom i sportowym kurtkom, ale dziecko w eleganckim, sztywnym płaszczyku (widać do na pierwszym linku) po prostu nie może swobodnie wspinać się po linach itd., co robi każde szczęśliwe dziecko na spacerze. Dlatego ja wolę dzieci ubrane wygodnie niż ładnie, jeśli już nie da się tego połączyć.
      • 16.11.12, 23:06
        Dlatego ja wolę dzieci ubrane wygodnie niż ładnie, jeśli już nie da się tego połączyć.

smile da sie polaczyc, sa rozne style i rozne zestawy ubran.
        • 16.11.12, 23:17
          Dziecko mozna ubierac ladnie, modnie i wygodnie.
          Nie rozumiemm problemu-moj syn uwielbia kiedy jest fotografowany... Jaki koszmar? Dlaczego znow atakujecie Laneczkaz, bo ma ladne i fotogieniczne dzieci? Zwaisc, zazdrosc itp?
          --
          forum.gazeta.pl(...)Kaszel, zapalenie ucha są niedogodnościami wieku dziecięcego, a nie chorobami. Antybiotyk przy zapaleniu ucha przyjmuje się do 10 dni(...)
          Złota myśl D...Q, forum Małe dziecko
    • 17.11.12, 04:22
      Uwazam, ze fajne.
    • 17.11.12, 08:14
      ja pierdzielę..wy naprawdę macie nierówno pod sufitem-wyprodukować szarpaczkę na ponad 100 wpisów bo ktoś swoim dzieciom zrobił zdjęcia...
      --
      Sprzątanie to po prostu przekładanie rzeczy w mniej oczywiste miejsca.
      • 17.11.12, 09:59
        Nie znalam żadnego z w/w blogów,weszłam,zobaczyłam i nic złego w tym nie widzę.Fajne maluchy,ladnie ubrane,radosne,zadbane,widać dumę mamy z dzieciaków i słusznie...Jednocześnie przypominam sobie "stylizacje" moich bliźniaków i troszkę żałuję,że nie mam choć kilku zdjęć małej Haneczki w jakiejś ślicznej sukience,a Adasia w eleganckiej koszuli i kaszkiecie.Jednocześnie jestem pełna podziwu dla mamy bliźniaków.Ja wybierając się na spacer kieruję się dwoma krytriami- wygodne i szybkie do ubrania.Ubieranie moich bliźniaków przypomina ubieranie dwóch wkurzonych ośmiornicsmile,więc najczęściej zostajemy przy spodniach z gumką w pasie i bluziesmile
        --
        Hanna i Adam(06.08.2010)-dwa spełnione marzenia smile
        "Byłam MATKĄ IDEALNĄ dopóki nie urodziłam dzieci"-to o mnie smile
        • 17.11.12, 15:31
          Ja generalnie jestem za ubieraniem dzieci (dorosłych w sumie też wink a nie ich przebieraniem. Wychodzę z założenia, że ubranie ma być przede wszystkim wygodne, zapewniające swobodę ruchów i spełniające funkcję ciepłochronną, jeśli przy tym jest ładne i modne to na plus - taką zasadę stosuję ubierając siebie i chłopców.
          Stylizacje na blogu Vivi i Oli są ładne i estetyczne, czy wygodne dla dzieci - nie wiem.
          Wiem natomiast, że dzieci mają mamę, która wątpię by chciała dla nich źle, toteż jeśli komuś się blog nie podoba, niech po prostu nie zagląda smile
          --
          www.dwojedzieciija.blogspot.com
          • 17.11.12, 17:37
            vivi i oli faktycznie pojechany blog, ja nawet jak bardzo sie staram najmniejszej inspiracji sie tam nie doszukalam.
            Np to vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com/2012/09/fall.html sweterek christmasowy od sukienek , czapka od brata z glowy sciagnieta , no przeciez to zenujace. Na innych zdjeciach zwyczajne ciuchy polaczone w mniej lub bardziej trafnych kombinacjach
            Albo tu vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com/2012/11/sport-look.html. no przepraszam kurtka gap , ktora byla krytykowana za odstapienie od stylu gap ( przez falbanki) spadnie .
            Klasyczna kurtka Ralph lauren - ktorego lubie , ale nic inspirujacego w polaczeniach z kurtka nie widze.Pozniej rekawki dmuchane, ktorymi nie splami sie zaden szanowany basen?
            Tu mamy znajomy sweterek i rozkloszowany plaszczyk plus przy duzy beret na wyprawie w lesie vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com/2012/10/sad-collors-favorite-collors-p.html
            Zapewne beret przyt kazdym nachyleniu sie spada na oczy, a plaszcz fajny jest przy zabawie w lesie, matka biega i strzepuje przyklejone liscie coby zdjecia nie zepsuc.
            Chore i nadaje sie do leczenia, nie wiem dla jakiej idei ktos chce marnotrawic czas i przygladac sie tym , pozal sie Boze stylizacjom. Owszem zdjecia fajne do rodzinnego albumu, ale zeby sie tym podniecac i czynic bloga??? Dzieci sliczne, ale ich zycie musi byc koszmatem, jezeli po lesie musza biegac w rozkloszowanym plaszczach.
            Nie ma w tym grama mojej zazdrosci - uprzedze, po prostu gorszy mnie powyzszy blog i tyle
    • 17.11.12, 18:02
      1) Robię chłopcom masę zdjęć
      2) Nie umieszczam ich na blogu
      3) Nie oglądam, nie czytam takich blogów - nie interesują mnie
      4) Nienawidzę mody "stare malutkie"
      5) Nie rozumiem czemu ma służyć wypisywanie marek rzeczy - jeszcze cen brakuje....
      6) Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że trochę puste takie życie obracające się wokół marek rzeczy zakładanym maluchom.
      7) Jak ktoś lubi , to niech fotografuje i zamieszcza - na szczęście nie trzeba tego oglądać smile
      --
      Masz Miękkie Serce? Musisz mieć twardą d**ę!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.