Zabłocka mgiełka solankowa Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • ktos z Was stosuje na katar/kaszel ?
    Inhaluję młodą od miesiaca 2 x dziennie po 10 minut. Jakims cudem nie kaszle ( kasłała przez ostatni rok non stop), nie ma kataru i o cudowny losie konczy 2 tydzień przedszkola non stop, co nie zdarzyło sie nigdy wczesniej. Czy to działanie mgiełki ? czy tak cudowny los nam sie przytrafił????? Wczoraj odbierałam ja z przedszkola - kasłała, w samochodzie - brzydki, mokry kaszel, w domu po inhalacji - cisza, do dzisiejszego poranka nie zakasłała.
    Nakręcam sie, czy to faktycznie działa?
    • Ja co prawda nie posiadam tej mgiełki , mam solankę jodowo-bromową ale farmaceuta kilkakrotnie prosiła by nie podawać dziecku do inhalacji sadkusi mnie strasznie bo katar ma okropny a czytałam,że są mamy które podają takie inhalacje i są one skuteczne
      • Niedawno byl tutaj taki watek. Ja sama jestem nia zainteresowana. Podobno jest bardzo dobra.
        Ale ktos pisal ze podobni nie nadaje sie do inhalatorow bo ta sol zatyka filtry czy cos tam innego. Wiec ja juz sama nie wiem czy tak faktycznie jest bo znam osoby ktore tego uzywaja w inhalatorach i jest wszystko ok.
        Ja sama jeszcze nie kupilam tej mgielki ale na dniach zamierzam kupic. Ale najpierw zamierzam zadzwonic do producenta i zapytac o uzywanie jej w inhalatorze.
    • nie znam, nie stosuje, ale przypuszczam, ze gdybys z taka sama czestotliwoscia inhalowala dziecko sola fizjologiczna, efekt bylby ten sam. Teraz problemy kaszlowo-kataralne sa glownie wynikiem zbyt schego powietrza w przegrzabych pomieszczeniach. Inhalujac rozrzedzasz wydzieline, udrazniasz i nawilzasz drogi oddechowe zapobiegajac stanom zapalnym, wiec nic dziwnego ani cudownego w tym akurat specyfiku nie widze.
      --
      autystyczne-tygryskowo.blogspot.com/
      • Ja stosuję. Nic się nie zapycha w inhalatorze ale to musi być właśnie do inhalacji a nie do kąpieli. Mieszkam obok Zabłociasmile
        Pomaga na kaszel, katar i czerwone, podrażnione gardło (w przypadku mojej córki).
        Stosuję tak jak kazała pediatra i u nas się sprawdza: 3 ml wody + 1ml solanki.
        Jak ma kaszel dodaje 10 kropli Atroventu.
    • Mlodszy syn w sezonie grzewczym dostaje zapalenia krtani u starszego natomiast wiecznie walczymy z wylewajacym sie katarem. Pytanie czy ta mgielka jest w stanie pogodzic ich w jednym pokoju ?

--
      Młody mój suwaczek
      Młodszy mój suwaczek

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.