Re: nawilżacz powietrza?!? Dodaj do ulubionych

My mamy taką świnkę:
allegro.pl/nawilzacz-powietrza-swinka-pingwin-dla-dziecka-i2845389508.html
Kupiłam ją 4-5 lat temu i wydaje mi się ,że był czas kiedy kosztowała ok 90zł z przesyłką....Ja dałam tak ok 110zł ale potem koleznka kupowała i dała jakoś 90zł. Ogólnie jestem ze świnki zadowolona.Nie jest może bezszelestna-szumi ale nie jakoś wkurzająco.Moje dziecko to nawet lepiej zasypiało przy tym szumie. Możesz kupić jakiś tańszy nawilżacz ale musisz zwrócić uwagę czy da sie go później wyczyścić-tzn zbiornik na wodę.Bo było kilka wątków o nawilżaczach w których zbiornik jest bardzo ciężki do wyczyszczenia.Najlepiej jakby był taki zbiornik który dałby sie wyczyścić np szczotką do butelek. Ja swoją świnkę czyszczę wybielaczem-tak pisało w instrukcji.Po jakimś czasie w kazdym zbiorniku zbiera sie taki sliski nalot-glony jakby.No wiec wlewam do zbiornika wybielacz i zostawiam na kilka godzin.Potem dokładnie płuczę i jest ok.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.