Dodaj do ulubionych

Czy znacie fajne piosenki dla dzieci - 3lata

01.02.13, 13:34
Szukam fajnych piosenek dla dzieci dla mojej 3letniej córeczki. Uwielbia tanzcyc i śpiewać. Co polecacie. Może te mniej oczywiste
Edytor zaawansowany
  • 01.02.13, 13:47
    "Nie wiem kto" - znakomita płyta.
    --
    Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz. H.MacLeod
  • 01.02.13, 13:57
    Ja jestem "staromodna" więc ściągłam z neta wszelkie piosenki jakie ja słuchałam typu: fasolki/nutki/kulfon i monika, Majka Jeżowska, Natalkia Kukulska itp. idp. - moja córcia uwielbia - też ma 3 latka smile
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3skjovvocsigs.png
  • 01.02.13, 14:24
    Centrum Usmiechu i wszystkie składanki pod patronem Rybki Mini Mini.
  • 01.02.13, 14:26
    Kiedyś była "Miś iMargolcia"
    Fajne, krótkie piosenki łatwe do zapamiętania.
    merlin.pl/Ulubione-Piosenki-Mama-i-Ja-Najwieksze-przeboje_Mis-i-Margolcia/browse/product/4,262658.html
    --
    Park w barwach jesieni
    Zmęczyłam się czytaniem tongue_out
  • 01.02.13, 14:34
    Oprocz wyzej wymienionych polecam:
    -Bawie sie z piosenka
    -Rosne z piosenka
    -Usypiam z piosenka
    Rewelacyjne sa. Proste, skoczne, wesole smile
  • 01.02.13, 14:37
    www.aidadzieciom.pl/aida-dzieciom-muzyka
  • 02.02.13, 13:57
    Potwierdzam. Pracuje z przedszkolakami i dużo bazuje na muzyce z tych 3 płytek smile Dzieciaki je uwielbiają.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/wniddf9hf9o7z6e9.png
  • 01.02.13, 15:00
    Jak nie muszą być po polsku - polecam piosenki pani Patty Shukla.
    www.youtube.com/user/pattyshukla
    --
    Lizards have gators!
    I am weird but I am not strange.
  • 01.02.13, 15:05
    Dzięki smile coś oryginalnego choć jak dla mnie jednak takie typowo amerykańskie wink
    Ale jestem otwarta na anglojęzyczne
  • 02.02.13, 16:42
    Nie wiem, czy "amerykańskie" - dla mnie ich atutem jest to, że są dobre muzycznie i wokalnie, w przeciwieństwie do polecanej tutaj np. Bebe Lilly, która jest koszmarkiem pod każdym względem.
    A dzieci bardzo szybko je łapią, moja ma 13m, swietnie potrafi naśladować gesty i tańczy do tych piosenek smile

--
    Aspolecznosc pomaga w jasnym myśleniu niezmąconym pierdołami polegajacymi na zaprzataniu sobie glowy tym, w jaki sposob podejść do innych ludzi. © Elza78
  • 01.02.13, 15:00
    do malgosiek2:
    Fajna ta płytka, taka wesoła i strasznie śmieszna. I cen tez dobra smile
    Moja uwielbia spiewać z innymi dziećmi
  • 01.02.13, 15:06
    Cieszę się, że się spodobała.
    Moich dwóch synów się na nich "wychowało", a starszy ma w tej chwili 15 lat smile
    Mnie bardzo się podobają piosenki świąteczne.
    --
    Park w barwach jesieni
    Zmęczyłam się czytaniem tongue_out
  • 01.02.13, 16:27
    na youtube można znaleźc duzo fajnej muzyki
    a na merlinie możesz sobie przesluchac kazda płytę dla dzieci
  • 02.02.13, 15:59
    Ja puszczam dzieciom na jutube bebe lily super piosenki.
    --
    stylowi.pl/kategoria/uroda
  • 02.02.13, 19:45

Polecem znalęźć na necie
    RMF Baby
    Polska Stacja Dzieciom
    Baby FM itp.
    Bardzo polecam tam posłuchasz i mniej więcej zobaczysz co małej podejdzie i wtedy kupić płyty.
    Pozdrawiam
  • 20.09.13, 17:24
    Polecam piosenki na każdą porę roku - tym bardziej, że jesień się zbliża, więc jesienny album z "Czterech pór roku" nada się znakomicie dla dzieciaków. Więcej można przeczytać tutaj. Album wciąż dostępny w sprzedaży.
  • 20.09.13, 20:51
    Włącz jej jakieś radio - np. na RMF On jest radio Żyrafa, jest też radio Bajka, Baby Radio, Zet Kids - to są wszystko radia internetowe, w których lecą piosenki adekwatne do pory dnia (wyciszające w porze drzemki czy wieczorem, żywe w innych porach), bajki, wierszyki, opowiadania. Wielka różnorodność, na płycie masz 10-15 piosenek i tyle, w radiu masz praktycznie nieskończoność.
  • 23.09.13, 11:40
    Mój syn uwielbia takie hity jak:
    - "Franek Kimono" Piotra Fronczewskiego,
    - "Śpiewać każdy może" Jerzego Stuhra,
    - "Polka kryminalna" - kabaret Olgi Lipińskiej.
    Mam to w komórce i puszczam mu na życzenie, czyli prawie codziennie. Bardzo go to bawi smile
    --
    Synowie: A. (8 lat) i M. (4 lata)
  • 23.09.13, 14:01
    Zdecydowanie Fasolki / Nutki - jest tego tak dużo piosenek, że starczy na długo. Sama też uwielbiam tego słuchać i tańczyć.
    Te współczesne piosenki dla dzieci nie umywają się do tamtych.
  • 23.09.13, 22:22
    ania broda "a ja nie chce spac". rewelacyjna plyta.
    np:
    www.youtube.com/watch?v=aOjk6B9I-f0
    www.youtube.com/watch?v=rQzx3ZMO0iw
  • 24.09.13, 09:02
    --
    Synowie: A. (8 lat) i M. (4 lata)
  • 11.02.16, 21:20
    www.youtube.com/watch?v=P0ynVrR3nw4

polecam projekt "Siostry Wajs & kolorowa stonoga"
  • 27.02.16, 22:32
    haha.. Moj syn lat 3 i 10 mies. od roku szaleje przy 'Czerwony jak cegla', 'Ruda tanczy jak szalona' , 'Anarchia ' to jego ulubiona. No i wszelkie szanty. Coz.. synowie z tatusiem w domu big_grin
  • 24.05.16, 11:19
    YouTube zna. smile
  • 12.07.17, 09:59
    Polecam poszperać na YouTubie. Jeżeli dobrze się poszpera to można znaleźć dosłownie wszystko. Można nawet powiedzieć, że wiele osób się o tym przekonało.

--
    Gdy jest się żywym, większość czasu spędza się na wybaczaniu innym, natomiast w obliczu śmierci należy wybaczyć sobie.
  • 17.07.17, 15:29
    W Empiku można kupić Piosenki Kotki Penelopki smile Na stronie WWW można sobie posłuchać próbek smile Moim zdaniem to może być naprawdę super opcja. Kupiłam je mojemu chrześniakowi właśnie w podobnym wieku i działa znakomicie - szczególnie kołysanka big_grin

--
    Gdy jest się żywym, większość czasu spędza się na wybaczaniu innym, natomiast w obliczu śmierci należy wybaczyć sobie.
  • 17.07.17, 23:23
    Moj trzylatek ma swoją playlista na Spotify na której jest m.in Sting (trzy tygodnie kminilismy co to jest za piosenka "o zakręconym Jasiu" która syn chciał a okazało się ze to jest "i cant stop thinking about you"), Piotr bukartyk, T.Love, genesis i dire straits big_grin wszystkie utwory wybrał sam i musza lecieć w określonej kolejności big_grin
    A poza tym bardzo lubi słuchać Śpiewających Brzdąców smile
  • 18.07.17, 10:46
    Piosenki Ani Brody. Moje dziecko je uwielbiasmile

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.