• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak długo czeka się na wynik? Dodaj do ulubionych

• 18.02.13, 12:59
    Witajcie!
    Jak długo czeka się na wynik wymazu z gardła?Robiłam córce wymaz w zeszłą środę, dziś poniedziałek i wyniku niema. Czy to znaczy, że jednak coś "wyhodowali"?
    Czy nawet jak wynik będzie ok to tak długo się czeka?
    Dziękuję za odpowiedzismile
    Zaawansowany formularz
    • 18.02.13, 13:13
      Tak, w laboratoriach w których robiłam znaczyło, że coś wyhodowali. Długo czekałam jak był problem z oznaczeniem antybiotyku na jaki bakteria jest wrażliwa.
      --
      Sygnaturka się zgubiła....
      • 18.02.13, 13:16
        No to supersad
        Kolejne 10 dni siedzenia w domu i bez puszczania do p-kola.
        • 18.02.13, 13:24
          Spokojnie może to będzie nosiecielstwo po prostu.
          Mój ma wyhodowanego hiba na którego był szczepiony-nie leczy się tego.
          Jak nie wyjdzie nić patlogicznego a dziecko czuje sie dobrze to też nie ma pośpiechu, oznaczony antybiotyk podaje się przy okajzi najbliższej infekcji.
          --
          • 18.02.13, 13:28
            Dziękuję Słonko.
            Zaczynam schizować. 3 tygodnie temu skończyła antybiotyk. Dziś ma chrypę i brzydko pachnie z buzi.
            Mam już dość siedzenia w domusad
            • 18.02.13, 14:38
              Może mieć grzyba co też jest dość typowe po antybiotykach, z buzi wtedy za ładnie nie pachnie, grzyby mogą dłużej rosnąć, więc może stąd to opóźnienie. Nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać niestety...
              --
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.