• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

prezent na urodziny rowerek biegowy,czy hulajnoga? Dodaj do ulubionych

• 01.05.13, 20:22
    Proszę o rade,mój wnuk niedługo kończy 3 latka,zastanawiam się co mu kupić j/k w tytule.Rowerek ma, 3 kołowy,nie wiem co fajniejsze ,biegowy? czy hulajnoga? odnosnie rowerka biegowego,jak ważne są podawane parametry,(mały jest nie za wysoki ma 95 cm.wzrostu).
    Edytor zaawansowany
    • 01.05.13, 20:26
      dla trzylatka to wlasnie rowerek biegowy jest hitem. Dziecko siedzac musi dotykac swobodnie nogami do ziemi, ale nogi powinny byc stosunkowo wyprostowane.
      Hulajnoga moze jeszcze poczekac.
      • 01.05.13, 20:29
        Rowerek biegowy.
        Hulajnoga moze jeszcze poczekac.
    • 01.05.13, 20:32
      Laufrada
      Hulajnoga następna
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvcbxmytdr0jes.png
    • 01.05.13, 20:35
      Mój syn za trzy dni kończy 3 latka i niedawno dostał już drugi rowerek biegowy. Uważam, że jest to hit wśród wszystkich zabawek. Teraz syn ma wzrost 98 cm i dostał rowerek Kettler Sprint air z pompowanymi kołami, nóżką i hamulcem /płaciłam 314 zł miesiąc temu/
      allegro.pl/kettler-rowerek-biegowy-sprint-air-rocket-wa-sklep-i3185105475.html
      poprzednio jeździł najmniejszym Puky LR M.
      • 01.05.13, 20:38
        Tutaj tańszy i gwarancja 3 lata /kupowałam u nich/
        allegro.pl/kettler-spirit-air-rocket-i-inne-rowerki-sklep-i3216591131.html
        i tutaj też jeszcze tańsze:
        allegro.pl/kettler-sprint-air-4-modele-gratis-i3187947560.html
    • 01.05.13, 20:36
      Kochane Mamy,a jakie polecacie?-dzięki za podpowiedzi.
      • 01.05.13, 20:42
        My mamy już drugiego puky, teraz model lr 1
        --
        • 01.05.13, 21:06
          My mamy tego allegro.pl/rowerek-biegowy-hudora-ratzfratz-retro-i3157726059.html
          Mlody dostal go na 3 urodziny ktore mial zima a na wione zaczal na nim jeździc. Wzrostu mial jakos 104-106 cm. Pojeździl caly sezon. W tym roku jako 4 latek ze wzrostem 111 cm tez by mogl jeździc nadal ale przeniosl sie na rowerek z pedalami 16 cali a biegowy przejela 2,5 letnia siostra.
          • 01.05.13, 21:46
            Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć,że rowerek biegowy wcale nie musi być firmowy i full wypas. Ja 4 lata temu kupowałam biegówkę z takich tańszych (wtedy 125zł z przesyłką),coś podobnego do tego:
            allegro.pl/rowerek-biegowy-milly-mally-5-kolorow-hamulec-24h-i3187695619.html
            Z tym,ze nasz jest bez hamulca i nawet bez błotników. Mamy taką naprawdę bardzo podstawową wersję i spradził sie rewelacyjnie! Najpierw jeździł na nim mój starszy syn (przez 2 lata),potem syn kuzynki (przez rok) a teraz zaczyna jeździć mój młodszy syn.Mimo,że rowerek był tani to spisuje sie super.
          • 02.05.13, 07:09
            > My mamy tego

Miałam z nim do czynienia, tzn. kupiłam go na 3 urodziny dla siostrzenicy. I niestety dla 3-latki średniego wzrostu okazał się za duży, więc ostatecznie rodzice kupili jej Kettler (nie wiem który model), a moja córka 4,5-letnia jeździła właśnie na tym rowerku kuzynki, potem oddaliśmy z powrotem wink. Ogólnie rowerek wart polecenia, nie widzę, żeby był gorszy od Puky (syn taki ma), może tylko jakość ciut słabsza, ale i tak dobra (my płaciliśmy za ten rowerek 100 zł), jest lekki (lżejszy od Puky), łatwo nim jeździć i manewrować, jednak jest on dla dziecka, które ma ponad metr, a wnuczek autorki wątku jeszcze tego wzrostu nie osiągnął.

A do autorki wątku: ile chcesz przeznaczyć na prezent dla wnuka? Bo na rowerek czy hulajnogę można wydać ponad 300 zł, ale i za 100 na pewno można kupić fajny rowerek czy hulajnogę. Teraz w Biedronce są rowerki biegowe, chyba za 99 zł. Podejrzewam, że pewnie też nie są złe, kwestia tylko na jaki wzrost są.
            Osobiście wybrałabym rowerek biegowy, choć hulajnoga to oczywiście również fajny pomysł.

--
            Klara (26.01.2006)
            Staś (14.01.2009)
    • 01.05.13, 21:52
      A może fliker?
      --
      http://lb3m.lilypie.com/crjkp2.pnghttp://lbym.lilypie.com/jpsJp2.png
    • 01.05.13, 22:20
      rowerek biegowy!
      A jaki to zalezy ile chcesz wydac. Przy wyborze wielkosci trzeba patrzec na wysokosc siodelka/dlugosc nog.

Tu masz troche do poczytania:
      www.aktywnysmyk.pl/content/52-dobor-wielkosci-rowerka-biegowego
      poza tym na tej stronie znajdziesz mnostwo informacji i rowerkach biegowych.
      Ja kupowalam dla 2,5 letniej corki i musialam sie tez kierowac waga rowerka, bo corka drobna byla i ciezkiego rowerka nie dawala rady doprowadzic do pionu a lekki przechyl rowerka na bok i juz wywalala sie z nim. Z lekkimi rowerkami natomiast dawala sobie rade.
      I polecam tez na pompowanych kolach. Hamulec moze sie przydac (moja w pewnyn momencie nauczyla sie korzystac z niego) ale nie jest niezbedny, swietnie tez sie hamuje nogami.
      • 01.05.13, 22:36
        No my mamy i rowerek i hulajnoge. Córka ma 3 latka . Na hulajnodze zasuwa jak szalona. Natomiast rowerek bardziej prowadza miedzy nogami ( mamy tez z decathlonu corka ma okolo 98 cm ,ale juz w tamtym roku próbowala jezdzic) . Teraz zazyczyla sobie rowerek klasyczny taki z pedalami i zalapala o co chodzi w 3 godziny z tym pedalowaniem. Jezdzi z kolkami bocznymi Na tym biegowym tez jezdzi ale nie wiem czy bedzei jeszcze tak chetnie nadal go uzywala. Generalnie ten biegowy z decathlonu jest ok . I nawet dzieci okolo 85 cm wzrostu daja rade na nim
        --
        Co nas nie zabije to nas wzmocni
    • 01.05.13, 22:33
      oregano1 napisała:

> Proszę o rade,mój wnuk niedługo kończy 3 latka,zastanawiam się co mu kupić j/k
      > w tytule.Rowerek ma, 3 kołowy,nie wiem co fajniejsze ,biegowy? czy hulajnoga? o
      > dnosnie rowerka biegowego,jak ważne są podawane parametry,(mały jest nie za wys
      > oki ma 95 cm.wzrostu).
      Ale jaka to miałaby być ta hulajnoga:na dwóch kółkach ? Chyba nie,bo za duża jeszcze; ale dla młodszych dzieci są takie 3 kołowe hulajnogi. smile sprawdzone,na własnych dzieciach,a teraz dostała ją córka sąsiadów.
      • 02.05.13, 09:50
        niekoniecznie... my zapobiegliwie kupiliśmy młodemu (za niecały tydzień kończy 3 lata) trzykołową, po czym parę dni temu w Decathlonie dorwał dwukołową i to ze skrętnym tylnym kołem i po prostu pojechał... uncertain ale fakt, on fizycznie od początku był nieźle rozwinięty - na laufradzie zaczął jeździć jak miał 18 miesięcy
        --
        • 02.05.13, 12:14
          wazne tez gzie to trzecie kolko - jak z tylu to sie kiepsko na tym jezdzi, lepsze sa z dwoma kolkami z przodu.
          • 06.05.13, 07:30
            mikams75 napisała:

> wazne tez gzie to trzecie kolko - jak z tylu to sie kiepsko na tym jezdzi, leps
            > ze sa z dwoma kolkami z przodu.

Moja corka ma 2 kólka z tyłu i zasuwa na niej . Być moze 2 z przodu sa lepsze, nie wiem,ale na pewno nie zgodze sie ze sie kiepsko jezdzi
            --
            Co nas nie zabije to nas wzmocni
    • 03.05.13, 22:32
      My mamy biegowy i chwalimy sobie. Ma regulowaną wysokość kierownicy i siodełka, więc jest pewna elastyczność.
      Nasz rowerek można zobaczyć tutaj:
      mamamili.blogspot.com/2013/04/rowerek.html
      --
      zapraszam na swojego bloga: mamamili.blogspot.com/
    • 05.05.13, 12:25
      Lepszy rowerek biegowy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.