Dodaj do ulubionych

Mini micro do jakiego wieku?

13.05.13, 14:57
Witajcie!
Zastanawiam się czy kupić mojej córce hulajnogę bo tak łypie ze swojego laufrada na inne dzieci śmigające na hulajnogachsmile
Wyczytałam już,że bardzo polecane są mini micro. Do jakiego wieku tak realnie dziecko na niej jeździ? Nie chciałabym kupić czegoś tylko na 1 sezon.
Córka ma obecnie 3,2 latka, waży ok.16kg i ma 98 cm.
Czy jest jakaś inna polecana hulajnoga dla 3-latki, chętnie odrobinę tańsza?smile

Edytor zaawansowany
  • p.o.v 13.05.13, 15:02
    moja śmiga wciąż na mini micro, mimo, że ma 5,5 roku, ale jest chudzielcem, wazy 17,5 kg. Jeśli się nie mylę to mm są do 20kg?
    uważam, że to absolutnie najlepsza hulajnoga świata.
  • babowa 13.05.13, 21:19
    nikulam, wlasnie kupilam uzywana mini micro za 50 zeta z odbiorem w Wawiesmile
    stan rewelacyjnytongue_out
    Baska probuje sie odpychac, troche jednak zle stawia stopy i chwilami zalicza wywrotki
    ogolnie , jest mocno nia zainteresowana

--
    --
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • valtho 13.05.13, 22:03
    Przydaje się do 5-6 roku życia , a potem już można maxi micro smile.
  • marimaris 19.05.13, 14:14
    to by się zgadzało. Bo potem Micro ma serię Maxi Micro i ona jest od 6 lat. Więc tak jakby kontynuacja.
  • abiega 15.05.13, 18:13
    wg mnie tu nie ma znaczenia wiek ale waga i wzrost, nasze dzieckow wieku 3 lat juz przelatywało przez "kierownice". Kupilismy kolejna MAXI MICRO i jest ok, jest regulowana wysokosc kierownicy.
  • marimaris 19.05.13, 14:16
    z tym przelatywaniem przez kierownicę to bez przesady. Ale coś w tym jest - maxi micro jest od 100 cm wzrostu. Mini micro do max 20 kg i przy minimalnym wzroście 90 cm.
  • mikams75 19.05.13, 16:08
    tylkoe ze te maksymalne wagi we wszystkich sprzedach dla dzieci sa mocno na wyrost.
    Zanim dziecko osiagnie 20 kg to juz bedzie, jak ktos wyzej napisal, przelatywac przez kierownice.
    Dla 5-latki sredniego wzrostu mini micro jest juz troche za male.
  • marimaris 19.05.13, 14:12
    Na hulajkach piszą że mini micro jest od 2 lat. Opis masz tutaj: hulajki.pl/860-micro-hulajnoga-mini-micro-sporty-niebieska.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka