Dodaj do ulubionych

Jaki materac dla 2,5-letniego dziecka?

15.05.13, 11:28
Potrzebuję kupić materac 90 x 200 i jestem zamotana jak dawno nie byłam wink Na allegro oglądałam i są te strefowe wszystkie i nie wiem czy brać toto, piankowego chyba dla niej nie chcę, ale chciałabym też jakiś tańszy, nie ukrywam. Da się?
--
http://s4.rimg.info/e87a8b9149ac6af4ff378db788340275.gif
Edytor zaawansowany
  • 15.05.13, 13:31
    no cóż, ja wychodzę z założenia że: chcę dla dzieci jak najlepiej, ale nie zawsze mnie stać ... daję im najlepsze co mogę w cenie na którą mogę sobie pozwolić. to Twoja decyzja. Moje śpią na kokos-pianka-gryka, nie narzekają wink syn ma 5 lat, córka 2,2.
  • 16.05.13, 00:44
    A odpieluchowane na noc to dziecko? Bo jeśli nie, to nie kupuj za drogiego, bo niebawem znów będzie do wymiany.
    --
  • 16.05.13, 10:27
    Strefowe wg mnie są bezsensu zwłaszcza dla dzieci. Bo zdaje się dostosowane są do rożnych miejsc ciała (głowa, nogi) a przecież dziecko rośnie a strefy się nie przesuwają.
    Słyszałam ze najlepszy jest lateks ewentualnie pianka. Kokos i gryka ponoć nie maja jakiegoś szczególnego wpływu zdrowotnego. My mamy prostą wersalkę plus nakładkę lateksową (4cm).
    --
    „My jesteśmy pesymiści, naszym hasłem dąb bez liści; źle było, źle będzie w Polsce zawsze i wszędzie, oprócz nas wszyscy są w błędzie”
  • 16.05.13, 10:58
    A ja polecam
    materace-dla-ciebie.pl/rodzaj/rodzaj_materaca#!/filtr1=180|filtr2=1|
    Zadzwoń i doradzą ci odpowiedni materacyk do wagi dziecka. Rozmiar można zamówić jaki się chce, robią na zamówienie. Na allegro bym nie kupowała bo nawet te najmiększe są za twarde dla malucha, wiem bo zamówiłam i odsyłałam. Teraz mamy piankowy memory smerf (190x100) dla 2 latka i jestesmy super zadowoleni.
  • 17.12.14, 09:24
    A czy taki stelaż nie będzie za duży dla 3 latka? www.sklep.resmar.pl/produkt/stelaze/stelaz-do-lozka-90x200-bog-fran.html
  • 17.12.14, 16:04
    Najlepsze materace są z twardej dobrej jakościowo pianki, do tego kupujesz ochraniacz jak najbardziej naturalny i nie potrzeba nic więcej.
  • 08.03.17, 00:38
    Jaka pianka? Gdzie przeczytalas że pianka jest najlepsza? Wszedzie pisza lekarze i naukowcy ze naturalne wypelnienia typu gryka czy kokos są najzdrowsze dla dziecka
  • 08.03.17, 13:17
    Podobno najlepsze są z pianki wysokoelastycznej lub kauczukowe. My mamy z pianki i jest rewelacyjny. Koszt około 400zł. Kauczukowe są droższe.
  • 08.03.17, 13:19
    I jeszcze jedno - ważna jest wysokość materaca, dla tego wieku min 11cm.
  • Witajcie,
    Siła nacisku dziecka jest mniejsza niż osoby dorosłej dlatego powinno wybierać się dla niego materac miękki lub średniej twardości. Zbyt twardy materac będzie uciskał mięśnie oraz kręgosłup co nie pozwoli na ich regenerację w trakcie snu i prawidłowy rozwój.

Wybierając materac dla dziecka warto pomyśleć o jego przyszłości i o tym by materac posłużył nawet gdy dziecko dorośnie. W tym celu rozważ zakup materaca dwustronnego, z jednej strony może być miękki, a z drugiej twardszy. Gdy dziecko podrośnie materac wystarczy odwrócić na drugą stronę. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie materacy zapraszamy do kontaktu:matinee.pl smile
  • kfiatuszkowa napisała:

> Potrzebuję kupić materac 90 x 200 i jestem zamotana jak dawno nie byłam wink Na a
    > llegro oglądałam i są te strefowe wszystkie i nie wiem czy brać toto, piankoweg
    > o chyba dla niej nie chcę, ale chciałabym też jakiś tańszy, nie ukrywam. Da się
    > ?

Witam kfiatuszkowa
    Oczywiście, że się da smile
    Zapraszam na matinee.pl, w ofercie jest materac Dioryt. Z jednej strony jest bardzo delikatny, idealnie dopasowują się do ciała dzięki piance memory ale sprężyny kieszeniowe zapewniają prawidłowe podparcie kręgosłupa. Natomiast gdy dziecko podrośnie wystarczy materac odwrócić na drugą stronę smile
    Zapewniamy rozwianie wszelkich wątpliwości, darmową wysyłkę i o rabat można zapytać smile
  • 22.06.17, 12:27
    A mi właśnie polecano piankę dla dziecka, zdecydowałam się na piankę bultex sembella, przypomina strukturą naturalną gąbkę morską, przez co jest bardziej przewiewna, ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, lepiej kupić lepszej jakości, taki co posłuży z 10 lat , dobrze jest kupić dla dziecka ochraniacz na materac, tak w razie czego.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.