Dodaj do ulubionych

urodziny 5 latki

09.07.15, 06:35
Witam! Za kilka tygodni córcia skończy 5 lat. Niestety w okresie wakacyjnym kilku znajomych wyjechało na urlopy, dzieci zatem nie będzie dużo, może z pięcioro razem z córeczką. Szukam jakiegoś fajnego sposobu na przyjęcie urodzinowe, żeby nie było nudno czyli tort i zwykła zabawa w domu. Znacie może jakieś fajne miejsca, sposoby na niebanalne urodziny dla dziecka? Sama nie jestem dobrym animatorem, zwłaszcza, że właśnie urodziłam synka, więc nie mogłabym się poświęcić zabawie na 100%. Jestem z okolic Poznania. Dziękuję za wszelkie pomysły!
Edytor zaawansowany
  • 09.07.15, 15:45
    Może jakaś sala zabaw dla dzieci (figlopark). Czasem takie miejsca oferują możliwość organizacji urodzin dla dzieci.
  • 10.07.15, 15:42
    Hej, sala zabaw dla dzieci to dobry pomysł, taka z kolorowymi piłeczkami i innymi atrakcjami, no ale z tortu nie rezygnuj smile
  • 10.07.15, 19:06
    żeby nie było nudno czyli tort i zwykła zabawa w domu

Jak są dzieci i jest zabawa to nie jest nudno.

Sama nie jestem dobrym animatorem

Dzieci nie potrzebują animatora, jednynie pilnowania, żeby sobie krzywdy nie zrobiły.

zwłaszcza, że właśnie urodziłam synka

to jest argument za kulkolandią, a nie to, że zabawa jest tam lepsza

Jak na razie 2x urządzałam urodziny w domu (syn tak wolał) i było super ekstra. Dużo lepiej niż w kulkolandii, fakt że mamy ogród, ale nie robiliśmy żadnych animacji itp. a dzieci nie chciały wychodzić tak dobrze się bawiły.
  • 11.07.15, 14:14
    z moich obserwacji wynika, ze dzieci konkretniej trzeba zajac jesli urodziny sa w domu na ograniczonej przestrzeni a dzieci w takim wieku, ze zaczynaja dom roznosic wink Akurat 5-6 lat to wiek najwiekszego roznoszenia, 7 latki juz sa spokojniejsze. 5-6 latki jak sobie same znajda jakas sensowna zabawe to fajnie ale czasem trzeba chocby rzucic haslo i jak podlapia to sie same bawia. Ewentualnie miec cos przygotowanego w razie czego np. jak wybucha jakas wieksza sprzeczka w ich zabawe.
  • 11.07.15, 18:27
    U nas właśnie były 5-6latki i było spokojnie. A siedmiolatki - żywioł. Ale to były inne dzieci, więc trudno porównywać.
  • 12.07.15, 21:30
    Sala zabaw to fajne rozwiązanie bo nie trzeba sprzątać domu po takiej zabawie, i zawsze dzieci się bawią, razem czy osobno. Tydzień temu byłam z synkiem (5 lat) na 6 urodzinach u kolegi z przedszkola, było 5 chłopców, od 3,5 do 6 lat, wszyscy z tego samego przedszkola(jedna grupa). Rodzice jubilata przygotowali różne zabawy, gry itp. ale chłopcy bawili się sami, i nawet bałaganu wielkiego nie zrobili, na koniec jakoś dali się namówić na zabawę w szukanie skarbu, przekonał ich ten skarb smile
  • 13.07.15, 20:17
    Zobacz ofertę parku Rodzinka w Skórzewie. Jestem częstym bywalcem. Czysto i na cały dzień mnóstwo zabawy.
    Gdy masz pod opieką niemowlaka to taki park rozrywki to dobry pomysł.
    --
    Moje szczęścia....
    M: maj 2012
    B: wrzesień 2013
  • 25.01.17, 15:07
    Ja też polecam Klaun Polska! Super wszystko organizują, mają świetne zabawy i ekstra pomysły. Dzieciaki nie mają czasu na nudę! Byli na urodzinach mojej córki i wszyscy byli zachwyceni!
  • 26.06.17, 16:20
    Ja mojej latorośli urządzałam urodzinki w przepięknym ogrodzie w Konstancinie. Były tam stawy, oczka wodne, ogrom kwiatów, a do poprowadzenia całej imprezy poprosiliśmy firmę klaun, która zapewniła nam fajną animatorkę. Z miejsca się zaprzyjaźniła z dziećmi i wice wersa, a zabawy myślę, że zadowoliłyby nawet najbardziej wybredną osóbkę. My jako rodzice mogliśmy sobie spokojnie pobiesiadować i z daleka obserwować niesamowite harce naszych milusińskich. Z pracy animatorki byliśmy zadowoleni, a cena była bardzo rozsądna.
  • 30.07.17, 17:09
    Mamy mały domek rodzinny i urodziny wnuczki, gdzie było kilkoro dzieci były właśnie u nas organizowane. Zroniliśmy wnuczce prezent i zamuwiliśmy klaunów z Klaun Polska. To był strzał w dziesiątkęsmile. Nie tylko dzieci miały uciechę. Również i my - dziadkowie, bo nie ma nic lepszego jak patrzeć na uśmiechy dziecismile.
  • 01.09.17, 16:39
    Polecam animatorów z Klaun Polska. Świetnie potrafią zorganizować czas i różne zabawy dzieciom.
  • 11.09.17, 12:21
    Nie ufam niczemu, co ma klauna w nazwie.
  • 16.09.17, 11:50
    Również rozglądam się za jakąś fajną atrakcją dla mojego czterolatka na urodziny. Animatorzy z Klaun Polska brzmią dla ,mnie sensownie. Takie czterolatki jak mój syn lubią takie atrakcje.
  • 27.10.17, 12:17
    Przeglądałem ten wątek wcześniej, bo też szukałem jakiegoś rozwiązania na urodziny mojego synka. Mieszkanie mamy małe, więc koledzy i koleżanki z przedszkola nie pomieściliby się, a zależało nam na tym by zaprosić całą grupę. Zdecydowaliśmy się na małą, osiedlową salę zabaw i animatorów z Klaun Polska. Oni wszędzie dojadą, tylko trzeba się dogadać co i jak. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich zabawo - pracysmile. Bardzo fajne rozwiązaniesmile.
  • 04.11.17, 17:03
    Klauny z Klaun Polska to na urodziny dla dzieci faktycznie super sprawa. Praktykowałam, więc wiem. Mój Maciek bardzo zadowolony z imprezy! Było barwnie i kolorowo i śmiesznie. Czyli tak jak miało byc!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.