Dodaj do ulubionych

Wakacje z prawie czterolatkiem i 1,5-roczniakiem

14.06.17, 21:10
Szukam pomysłu​ na wakacje na tydzień z dzieciakami w odległości do 300 km od Warszawy prawdopodobnie pod koniec sierpnia.
Edytor zaawansowany
  • 14.06.17, 23:20
    Mazury? Mysle, ze dla kazdego z Was cos sie znajdzie do roboty😉. Byle tylko pogoda byla...
  • 15.06.17, 00:00
    Myślę, że najlepiej wybrać kierunek, który Tobie się najbardziej podoba, to co sama lubisz robić, oglądać. Wszędzie znajdziesz też to, co spodoba się takim maluchom, czyli hotel/kwaterę (co wolisz Ty) z zapleczem dostosowanym dla dzieci, placem zabaw, salą zabaw, basenem, odpowiednią infrastrukturą, jedzeniem itp. No a wakacyjną aktywność też dostosujesz pod dzieci, bo wszędzie jakieś atrakcje dla 4 latka też są.
    Standardowo Mazury albo nawet i do morza dojedziesz, albo na południe, Góry Świętokrzyskie, albo Kazimierz, albo Białowieża, albo na zachód Gniezno i okolice, Toruń i okolice, wiele możliwości.
  • 16.06.17, 09:50
    Dzięki dziewczyny, ale szukam konkretnych nazw miejscowości/kwater smile Wiadomo, że wyjazd miałby być głównie pod dzieci, więc wszelkie atrakcje dla nich h wskazane.
  • 16.06.17, 09:55
    Sama nie byłam ale dwie znajome rodziny chwalą sobie Nałęczów - ładnie, dużo atrakcji dla dzieci, dużo noclegów do wyboru. Na pewno kiedyś sie wybiorę, póki co wolimy wakacje w głuszy.
  • 28.06.17, 19:07
    Ela, tez polecę naleczow. Zatrzymywaliśmy się w dwóch miejscach: siwi dwór i w krainie Alicji. Q tym drugim jest bardzo fajny i piękny ogród, w którym jest plac zabaw, króliki i kucyki - jak to u Alicjiwink dodatkowo właściciel za darmo rozpalał nam ognisko kiedy chcieliśmy. A w samym naleczowie jest ładny park zdrojowy a w nim basen. W centrum jest tez płac zabaw. Blisko Nałęczowa jest Zoo i Owadolandia - z wielkimi owadami.
  • 28.06.17, 19:13
    Jeśli masz trochę więcej kasy i może być super blisko to Hotel Warszawianka nad zalewem zegrzynskim. W hotelu jest Aquapark, kręgle a dla dzieci w wieku 4+ jest wielka strefa zabaw z masa atrakcji (rodzice nie mogą wchodzićwink), jest tez pokój do zabaw dla maluchów. Na zewnątrz jest plac zabaw, dmuchany tor przeszkód a w okolicy park linowy.
  • 28.06.17, 19:14
    No i oczywiście hotel ma swoją plaże i atrakcje wodne.
  • 28.06.17, 19:18
    W krainie Alicji, w ogrodzie, są tez różne ptaki i groty solne. Super miejsce dla dziecismile
  • 16.06.17, 14:21
    wiartel.pl/
  • 16.06.17, 14:33
    www.gim.pl/ceny-i-pakiety/wakacje
  • 16.06.17, 14:38
    www.domki.natura-park.pl/
  • 16.06.17, 14:39
    www.istebna.org/
  • 16.06.17, 14:42
    i wersja budżetowa www.morskakraina.com/
  • 16.06.17, 14:43
    www.hotelstok.pl/
  • 16.06.17, 14:51
    i jeszcze budżetowo: www.rusalkamazury.pl/rekreacja.php oraz po sąsiedzku na wypasie: www.naturamazur.pl/
  • 17.06.17, 09:17
    Polecam Zamość i Zwierzyniec. Zoo, 2 zalewy w pobliżu, parki krajobrazowe, jeśli starszak się interesuje to muzeum szachów. Z konkretnych noclegów www.strusieafrykanskie.pl
    Oromny plac zabaw, czyste pokoje. NIestety nie ma udogodnien w postaci łóżeczka, nocnika itp
  • 17.06.17, 09:21
    Jeśli droższe może być to gorskiraj.com . Tu już wszystkie udogodnienia, pyszne , zabawy dla dzieci. Niedaleko do Rabki. Albo poszukaj w samej Rabce.
  • 17.06.17, 09:36
    To moje rodzinne strony i marzę o tym, żeby kiedyś pójść z chłopakami na szlakach Roztocza smile
  • 28.06.17, 11:09
    witam,
    fakt, nie co dalej, ale super miejsce - Sandra SPA Pogorzelica - www.sandraspa.eu
  • 28.06.17, 18:49
    Proponuje małą nadmorska miejscowość Białogóra (dobry i szybki dojazd z Warszawy). Byłamw domkach Morska Kraina www.morskakraina.com Duży bezpieczny zadbany teren. Domki fajne, polecam
  • 29.06.17, 12:47
    Niezależnie od wyboru lokalizacji, bardzo ważne jest miejsce gdzie się zatrzymacie. Obiekty idealne dla maluchów znajdziesz na dzieci.nocowanie.pl/. Korzystałam wiele razy. W tym roku u mnie wybór padł na morze i Władek big_grin
  • 29.06.17, 16:49
    My byliśmy ostatnio na przedłużonym weekendzie w okolicy Żnina i Wenecji. Bardzo fajnie, spokojnie, bez kupy turystów. Można pojeździć kolejka wąskotorową, pojechać do zaurolandii, Biskupin, jeziora itp.

--
    Nie mam pomysłu na sygnaturkę...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.