Dodaj do ulubionych

Idzie niebo ciemną nocą...

30.06.17, 10:39
Szukam wykonania które jeszcze rok temu było na utube a potem zostało zablokowane z powodu praw autorskich. Bylo tam ok godziny innych kołysanek, śpiewała kobieta o przyjemnym głosie. Nie chodzi o wersję Turnaua i Umer, ani o tę co obecnie wyświetla się jako pierwsze w utube. To "idzie niebo miało inną melodię niż Turnaua.

Wie ktoś kto mógł to wykonywać? Może macie na jakiejś płycie z kołysankami?
Edytor zaawansowany
  • 30.06.17, 15:31
    Do wersji, którą ppamiętam z dzieciństwa najbardziej mi pasuje: www.youtube.com/watch?v=4ODckQXOmhA, ale nie wiem, czy to miły głoswink Albo wersja Wesołe Nutki i Przyjaciele.
    Moja rada - zainstaluj sobie na komórce Spotify, tam jest w sumie dużo płyt z dziecięcymi piosenkami, znalazłam minimum kilka wersji tej jednej piosenki, więc pewnie któraś z nich to ta "Twoja" smile

--
    trzecipasazer.wordpress.com/
  • 30.06.17, 21:06
    Małgorzata (chyba takie imię) Kosik?
  • 30.06.17, 22:02
    Ooo już blisko wink

O tę melodię chodziło ale wykonywał ktoś inny.
  • 14.07.17, 00:03
    Może chodzi Tobie i wersję zaśpiewaną przez AIDĘ ?
    youtu.be/d_XB6sMDZoY
    Jeżeli tak to znajdziesz ją też na płycie Kołysanki Mini Mini 2 - jak i wiele innych kołysanek pięknie zaśpiewanych przez AIDĘ.
  • 14.07.17, 14:14
    TAK,TAK , TAK smile to ta wersja najpiękniejsza, dzięki smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.