Dodaj do ulubionych

Prezent na roczek

17.10.17, 16:46
Hej. Moja siostrzenica kończy niedługo roczek. Kompletnie nie mam pomysłu na prezent. Szukam czegoś sentymentalnego. Ma pełno zabawek, pieniędzy też nie chce dawać. Polecicie coś?
Edytor zaawansowany
  • juuuu7 17.10.17, 17:08
    Sentymentalnego? Takie pojecie dla dziecka to abstrakcja jest...
    Moze wykup jej sesje u fotografa? Bedzie pamiatka😀
  • mama.2.dzieci 17.10.17, 18:33
    Polecam zabawki do ciągnięcia, może to nie jest sentymentalne, ale przyjemny zwierzak na sznurku może być przed długi czas dobrym towarzyszem zabawy wink janod ma uroczego pieska na sznureczku www.bajaboo.pl/edukacyjne/do-ciagniecia/piesek-drewniany-do-ciagniecia-duzy-janod.html kaczuszki też są urocze. Przy większych środkach polecam równiez wózek-pchacz, tez uroczy motyw pieska od janod www.bajaboo.pl/edukacyjne/pchacze/szalony-piesek-wozek-chodzik-janod.html do przewożenia różnych skarbów, misiów itp.
  • ania.n-82 18.10.17, 14:30
    Jeśli masz dużo zdjęć siostrzenicy (albo możesz je zdobyć od rodziców) to zrób fotoksiążkę z pierwszego roku życia dziecka. Ja robię co roku fotoksiążki dla naszej rodziny i dzieci bardzo lubią je oglądać. Szczególnie córka (3 latka) uwielbia oglądać swoje zdjęcia z czasów jak była malutka.

Jeśli nie fotoksiążka to może jakieś ładne wydanie baśni, na przykład Andersena? Będzie pamiątką na lata.

Nie napisałaś jaki masz budżet na prezent, jak napiszesz to będzie nam łatwiej coś podpowiedzieć.
  • cenna89 19.10.17, 09:56
    ZNalazłam www.murrano.pl/prezent-na-roczek-cat-211.aspx i myślę, że zamówię od nich. Mają ciekawy asortyment.
  • juuuu7 19.10.17, 10:00
    Aha, czyli po prostu spamujesz...koszmarny pomysl
  • hanusinamama 20.02.18, 14:38
    Tak poduszka albo kolejny swiety obrazek lub aniołek...super prezent
  • car-olla 21.10.17, 19:44
    Ja jestem wielką zwolenniczką kupowania książek na prezent - dla ludzi w każdym wieku, ale dla dzieci szczególnie, bo można dzięki temu też rozbudzić w nich pasję do czytania. Ostatnio mój syn powiedział, że ulubionym miejscem na osiedlu jest księgarnia, nawet nie wiecie jak byłam z tego dumna smile
  • m.i.patryk 22.10.17, 02:19
    Sentymentalne prezenty nie są takie głupie wcale - ja na chrzest dostałam złote kolczyki od babci, wiadomo, że zaczęłam je nosić dużo później, ale do dziś je mam, wiem skąd są i z jakiej okazji je dostałam.
    Zgadzam się co do książek jako uniwersalnego prezentu.
    Z praktyczniejszych rzeczy fajne są pchacze, jeśli siostrzenica jeszcze nie chodzi. Mój syn dostał pchacz, który można potem przebudować na rowerek bez pedałów, więc będzie przydatny dłużej niż tylko do samej nauki chodzenia.

--
    This sky, this bend in the river,
    Slows down and delivers me, the tide rolls back,
    And all my memories fade to black./ Sting
  • hanusinamama 20.02.18, 14:37
    A jak dziecko nie ebdzie nosic kolczyków. Ja dostałam takie ze nawet nie przymiezyłam. Dla mnie wyrzucona kasa w błoto. Nie wiesz co zapytaj rodziców. MOja córka dostała złota branzoletkę....do tej pory nie nosi (ma 6 lat). Nie twierdze ze trzeba dawać kasę ale mozna kupić piekne ksiązeczki dla dzieci, sa naprawde fajne zabawki edukacyjne. A juz dawanie 56 aniołka, 47 swietego obazka ...jakbym miała u córki ustawic wszystkie aniołki i swiete obrazki wygladałoby jak sklep z dewocjonaliami. Moja córka dostała na roczek odtwarzacz do cd i 2 naprawde super płyty z piosenkami. Teraz ma 6 lat ten sam odtwarzacz i inne płyty.
  • hanusinamama 20.02.18, 14:33
    Sentymentalna zabawka na roczek...padłam. Sentymentalnie mozna zaproponować np ze zrobisz zdjecia na imprezie (jak umiesz) i zrobisz im album...a i tak bym kupiła cos dziecku. Chociazby ładną kolorową ksiązeczke z obrazkami.
  • snapy7722 22.05.18, 22:00
    tak sentymentalne dla nas smile są oczywiście drewniane zabawki, może w przyszłości również z sentymentem będzie je wspominać: www.samdlamam.pl/drewniane-zabawki-ekologiczne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.