Dodaj do ulubionych

prezent dla 3 latka.

20.11.17, 21:05
Co kupiłyscie na Mikołaja lub pod choinke.
Edytor zaawansowany
  • 20.11.17, 21:14
    Ja pytałam moją trzylatkę co by chciała dostać, potem z pomocą brata narysowała list do Mikołaja (to znaczy brat rysował a ona kolorowała, wszystko pokolorowane na różowo bo prezenty obowiązkowo mają być różowe). Na liście prezentów jest lalka, konik i kurczak smile Pewnie dorzucę jeszcze do tego jakieś książeczki. Znalazłam już nawet w internecie różowego kurczaka, z resztą pójdzie łatwiej.
  • 21.11.17, 23:37
    List do mikołaja to fajny pomysł o ile dziecko nie ogląda za dużo telewizji i reklam, szczególnie niestety w przypadku kanałów dziecięcych to jest bardzo uciążliwe. My teraz przy minimini się bardzo pilnujemy i staramy reklamy przewijać (mamy dekoder z taką funkcją) bo inaczej kończyło się to tym, że zawsze syn chciał wszystko co akurat było reklamowane. A wracając do prezentów, to ja zawsze do każdego prezentu dorzucam książkę smile
  • 21.11.17, 23:50
    Moi nie oglądają reklam (bajki oglądają na komputerze) więc to nie jest problem. Książki też dorzucam z każdej okazji, chociaż ostatnio staram się powstrzymywać i nie kupować za dużo bo półki mamy pełne a czasu na czytanie nie ma aż tyle. Więc pewnie będzie "symbolicznie" po 1-2 książki.
  • 20.11.17, 21:27
    Moj dostanie większą biegowke i duplo pod choinkę, na Mikołajki też duplo, bo to u nas jest hitem ostatnio. Myślałam też nad klockami magnetycznymi i kulodromem ale stwierdziłam że jeszcze za mały (na razie bardziej 2,5 niż 3 lata).
  • 20.11.17, 21:35
    Jakie magnetyczne bralas pod uwagę?
  • 21.11.17, 07:12
    Magformers, geomagi i inne z kulkami odpadają ze względu na niemowlaka w domu.
  • 21.11.17, 07:49
    Moi mają w przedszkolu coś w tym stylu:
    www.amazon.de/Magformers-005-36001-Konstruktionsspielzeug-30-teilig-mehrfarbig/dp/B007D6GG16/ref=sr_1_4?s=toys&ie=UTF8&qid=1511246753&sr=1-4&keywords=magformers
    tylko nie wiem czy tej firmy bo pudełka nie widziałam. Sprawdza się dobrze, nie ma małych części. Mają w grupie roczne dzieci (przedszkole zintegrowane ze żłobkiem) i nikt nie zjada części smile
  • 21.11.17, 08:22
    Może nieprecyzyjnie napisałam, jak będę kupować to magformers, bo nie mają malych kulek jak wiele innych klocków magnetycznych. Z wad to są drogie.
  • 21.11.17, 02:08
    Mój syn, 4 lata, dostał takie klocki i razem z siostra 1.5 roku, często się nimi bawią:
    www.google.pl/search?q=klocki+korbki&client=safari&hl=pl-pl&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiN0_7uvM7XAhUGHJQKHRRPBf8Q_AUIEigB&biw=320&bih=460#imgdii=JWlcFpYKX2SxEM:&imgrc=nmrIdnpv4F_NLM:
  • 22.11.17, 14:16
    Moja niespelna 3latka bardzo lubi bawic sie kulodromem. Dostanie kolejne elementy do kolejki Tomek i Przyjaciele. Zazyczyla sobie Peppe i Georga wiec pewnie dorzucimy pluszaki jakies male.
  • 23.11.17, 15:00
    a jaki macie kulodrom?
  • 23.11.17, 16:08
    Mamy cos takiego: www.piccoland.pl/wonderworld/771-wonderworld-kulodrom-trix-track-zestaw-cat-mouse-trak.html Sama nie da rady go zbudowac, ale jak stoi gotowy to chetnie sie nim bawi.
  • 24.11.17, 09:43
    A nie mozesz dziecka zapytac o czym marzy? Moj synek w tym wieku uwielbial Psi Patrol oraz wszelkie auta ( zdalnie sterowane ale tez resoraki czy np typu wywrotki itp ). Dostal tez tor kuleczkowy quercetti oraz kolejke drewniana - i ta kolejka bawi sie nadal ( po roku ).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.