Dodaj do ulubionych

Wada serca u dziecka jestem zalamana

14.12.17, 22:32
Ostatnio dowiedzialam się ze moje 6 letnie dziecko ma wadę serca. Byliśmy na bilansie i lekarka usłyszała lekkie szmery dala skierowanie do kardiologa zeby lepiej to zbadać. I zaraz umowilam córkę prywatnie żeby nie czekać i na badaniu wyszło ze ma wadę serca ze jej komory są odwrotnie ze lewa jest z prawej a prawa z lewej jestem załamana niemoge znaleźć Zadniej informacji na ten temat żeby się pocieszyć ze wszystko bedzie dobrze. Będziemy kierowani do kliniki strasznie się boje ona taka żywą jest nigdy bym nie przypuszczala ze moze mieć jakąś wadę biega tańczy śpiewa często nie choruje ciągle mam nadzieję ze w klinice powiedzą ze wszystko jest w porządku ze jest zdrowa. Czy którąś z was miała taki problem ? Lub podobny
Edytor zaawansowany
  • aga.aga22 14.12.17, 23:14
    Czesc, nie e mialam takiego problemu, natomiast moze pocieszt Cie fakt, ze teraz leczy sie z powodzeniem skrajnie trudne wady serca, a Twoje dziecko dotad sobie swietnie radzilo. Wyobrazam sobie Twoja panike, ale bedziecie pod opieka specjalistow. Pozdrawiam
  • mika-222 15.12.17, 06:33
    Dzięki za słowa otuchy ,to jest straszne tak się boje żeby nie miała żadnych komplikacji dalej mogła biegać i być taka jak jest. Nieda się tego opisać co ja teraz przezywam
  • ela.dzi 15.12.17, 07:58
    Trzymaj się i tak już przedmówczyni mówi, teraz naprawdę leczy się z powodzeniem różne wady serca. Będzie dobrze !
  • camel_3d 15.12.17, 10:28
    Syn kuzyna mial polaczone. Miedzy lewa i prawa komora byla duza dziura. Wade odkryto kolo 8 roku zycia. Dziure zalatano i ma teraz 28 lat i zero problemow.

Trzymaj sie, bedzie dobrze. Skoro dziecko 6 lat zylo i nie bylo problwmow, to znaczy ze nie jest az tak zle.
  • juuuu7 15.12.17, 11:06
    Wspolczuje. Ale skoro przez 6 lat wada nie dawala objawow to nalezy wierzyc, ze nie jest zle.
    Trzymaj sie. Mam nadzieje, ze szybko dowiesz sie wiecej.
  • mika-222 15.12.17, 15:16
    caly czas mam nadzieje ze to jednak nietrafiona diagnoza i wszystko będzie dobrze ale to czekanie w niepewności dobija już jesteśmy umówieni do kliniki w Zabrzu
  • dotcomhaha 16.12.17, 19:59
    Powiem ci ze troche szok..dopiero na bilansie 6 latka wysluchali szmery na tyle niepokojace ze dali skierowanie do kardiologa?to kto osluchiwal to dziecko przez 6 lat..bo zakladam ze do lekarzy chodzilas..mojej corce (obecnie ma 4 lata) lekarka wysluchala szmer jak miala 8 miesiecy.młoda miala konsultacje kardiologiczna trzy razy (echo +ekg+opinia specjalisty ) i ma tzw szmer niewinny i przygodny bez nieprawidlowosci w ukladzie krazenia,do kontroli za dwa lata.na pocieszenie ci powiem ze jesli jest zywym srebrem i nie choruje ,np nie ma omdlen ,szybko sie nie meczy to nic powaznego-tzn nie chce robic za autorytet bo moze tak to zabrzmialo,ale tego ci zycze.
  • mika-222 18.12.17, 17:43
    Dzięki za pocieszenie. Byliśmy u swojego pediatry i jest zdziwiona diagnoza Zaczela czytać to wszystko i mówi ze ten kardiolog wcale nie jest pewny swojej diagnozy z tego co tam pisze ze dziecko jest zdrowe żywe nie męczy się i ze nie choruje ciągle na drogi oddechowe raz w życiu miała zapalenie oskrzeli ale to w przedszkolu się zaraziła takto jak do przedszkola nie chodziła to prawie wogole nie chorowała

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.