Dodaj do ulubionych

Brak apetytu

22.03.18, 07:16
Córka tydzień temu zwymiotowala w przedszkolu. Raz. Nic nie boli, nie miała podwyższonej temperatury, samopoczucie bez zmian, bawi się, b organizacji itp. Tylko od tego czasu nie ma apetytu. W zasadzie zjada w miarę normalnie śniadanie, obiad w przedszkolu podłubie, (panie zgłaszają ze niewiele zjada,wcześniej jadła normalnie ), i od powrotu do domu ok 15 nie je prawie nic. Przychodzi i prosi o jedzenie bo twierdzi ze głodna, chce nalesnika/jablko/kanapkę itp po czym ugryzie raz i mówi że nie dobre/jednak nie jestem głodna. I tak już tydzień. Daje jej probiotyki (miałam enterol) i nie wiem, czekać aż samo przejdzie? Robić jakieś badania? W przedszkolu kilkoro dzieci i pani miały jelitowka na drugi dzień po tym jak córa zwymiotowala.
Edytor zaawansowany
  • carmelita81 22.03.18, 08:53
    Moje dzieci (1,5 roku i 4,5 roku) właśnie tak jak to opisałaś przechodziły grypę żołądkową którą starsza przywlekła z przedszkola. Starsza raz zwymiotowała i oprócz słabszego apetytu i luźniejszych kup nic się nie działo więcej. Młodsza jadła w miarę za to zwymiotowała 2 razy. U was może być to samo ale jak się niepokoisz to może idź z nią do lekarza.
  • ela.dzi 22.03.18, 09:35
    Ja tak przechodziłam rota, że tak mnie żołądek bolał, że nie miałam siły i chęci nic jeść.
  • grajfrutt 22.03.18, 11:09
    No właśnie jej nic nie boli, w ogóle zachowanie normalne, tylko jeść nie chce. Nawet czekolady odmówiła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.