Dodaj do ulubionych

Moja 1,5roczna córka notorycznie ściąga pampersa

08.07.18, 12:51
Moja 1,5roczna córka notorycznie ściąga pampersa nie można jej zostawic na 2sekundy zeby sie nie rozebrala do golusia. Próbowałam juz wszystkiego odwracania uwagi nowa zabawka zakładałem pampersa tył na przód użyłam pieluchomajtek . Wystarczy że się odwrocie a ona w magiczny sposób potrafią rozpiac nawet kombinezon zapiety na plecach na guziczki czy zameczek juz nie wiem co mam robić pranie robie po 5 raz dziennie bo wszystko jest zasiusiane a czasem nawet gorzej surprised .Pomocy
Edytor zaawansowany
  • juuuu7 08.07.18, 19:36
    Body tez potrafi sobie rozpiac?
  • scarlett_cry 08.07.18, 19:51
    Zdjecie ich zajmuje jej mniej czasu niż mi jej ich założenieuncertain
  • gvalchca 08.07.18, 19:55
    Próbowałaś skierować na nocnik? Może masz ten rzadki, szczęśliwy egzemplarz co to ma ochotę się sam spontanicznie odpieluchować smile
  • scarlett_cry 08.07.18, 20:05
    Zuzanna jest raczej tym dzieckiem ktore uważa że nocnik gryzie a łóżko to lepsza toaleta
  • gvalchca 08.07.18, 22:34
    W tym wieku jest to jeszcze zupełnie normalne wink Mówiąc poważnie, nie mam rady, ale póki lato, to bym odpuściła i ewentualnie schowała dywany i zabezpieczyła kanapy (albo przekierowywala dziecko z dala od nich). Może bez walki samo przejdzie wink
  • leni6 09.07.18, 09:17
    A może warto sprawdzić pod kątem zaburzeń integracji sensorycznej ?
  • camel_3d 09.07.18, 11:03
    kolejna...
  • leni6 09.07.18, 11:40
    Co kolejna? Nie znam się za bardzo ale z tego co wiem to bywają takie zaburzenia że dzieciom przeszkadzają ubrania i się rozbieraja. Jeśli coś takiego jest przyczyną to chyba lepiej "wyleczyć" niż siebie i dziecko męczyć?
  • camel_3d 09.07.18, 16:38
    tak.. w PL to ta integracja sensoryczna to takie slowo wytrych.. u kazdego dziecka si ecos znajdzie... Mieszkam w DE i to wogole malo kto o tym slyszal...
  • amiralka 10.07.18, 16:32
    To może wreszcie powinni, camel...wink
  • camel_3d 10.07.18, 19:22
    no..matki na wszytsko sie lapia smile
  • leni6 12.07.18, 06:31
    Nie masz pojęcia o diagnozowaniu zaburzeń integracji sensorycznej w Polsce, nie wiem z czym ci się myli ale może jednak nie wypowiadaj się w temacie o którym nic nie wiesz.
  • teligo 09.07.18, 12:18
    Moja miała tak samo, taki okres w życiu smile I to zimą w dodatku. Sprzątałam i tyle. Nic nie próbowałam z tym robić, samo przeszło po paru miesiącach i to od razu w szybkie odpieluchowanie i korzystanie z nocnika.
  • alpepe 11.07.18, 22:47
    Może pora ją wysadzać?

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.