Dodaj do ulubionych

słabe i mocne strony dziecka :)

25.07.18, 20:25
oczywiście nie chodzi o żadną rywalizację, nakręcanie się etc. po prostu pochwalcie się w czym Wasze dzieciaki są mocne, a z czym mają problemy smile

to wykres rozwoju mojej Ali i faktycznie tą swoją komunikacją i umiejętnością porozumiewania się nadrabia wszystko inne wink

https://images91.fotosik.pl/5/a888868e1a880334.png
Edytor zaawansowany
  • rb_111222333 27.07.18, 22:09
    To tak na serio?
  • agata_abbott 28.07.18, 20:46
    O matko...

--
    teoriachaosu.blog/
  • blue_orchidea 30.07.18, 15:10
    dobra może źle to napisałam. wink ale bardzo mnie zainteresował kalendarz na kidzfriend.com/pl gdzie właśnie te mocne i słabe strony dziecka można odpowiednio wspierać poprzez zabawę, fajne są te wykresy rozwoju i porady na każdy dzień.
    Tak pomyślałam, że w sumie fajnie będzie pogadać o słabszych i mocniejszych stronach dziecka, a przede wszystkim powymieniać się pomysłami i sposobami na wspieranie tego rozwoju. Sporo moich koleżanek martwi się tym, że dzieci późno zaczynają mówić i ja np. nie miałam pojęcia, że wszelkiego rodzaju zabawy oddechowe mogą być pomocne w rozwoju mowy - zdmuchiwanie piórek ze stołu, gaszenie świeczek, puszczanie baniek, zdmuchiwanie papierowych ścinek etc. U mojego dziecka akurat nie było z tym problemu , ale myślę że sporo mam nie wie, że w bardzo prosty sposób i przede wszystkim poprzez ZABAWĘ można pomóc maluchowi
  • camel_3d 02.08.18, 11:57
    ale masakra....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.