Dodaj do ulubionych

Polećcie grę dla 5-latki

02.09.18, 21:29
Bez mnóstwa drobniutkich elementów, bo w domu jeszcze półtoraroczniak.
Bez długiego przygotowywania zabawy, jak w "pułapce na myszy".

Kiedyś moja córka miała "rodeo" (osioł, na którego nakłada się wyposażenie biwakowe, aż wierzgnie), ale to już za stare, nie ma w normalnych sklepach.

Co teraz jest fajnego?

--
Dla starożytnych Rzymian algebra była niesamowicie prosta, ponieważ X zawsze było 10.
Edytor zaawansowany
  • gvalchca 03.09.18, 07:02
    "Pędzące żółwie" są sympatyczne i spełniają wszystkie warunki.
  • teligo 03.09.18, 13:38
    "Potwory do szafy"
  • teligo 03.09.18, 13:40
    "Grzybobranie/cudowna podróż" (ale do kupienia tylko używana). Grzybobranie przy maluchu odpada, ale cudowna podróż to tylko pionki i kostka, raczej do ogarnięcia i świetna zabawa.
  • zabka141 03.09.18, 15:45
    Polecam gre Epoka Kamienia Junior. Corka dostalana 4 urodziny i to jest nasz rodzinny hit

m.rebel.pl/product.php/2,606/103291/My-First-Stone-Age-Epoka-Kamienia-Junior-edycja-polska.html

Lubimy tez Grzybobranie.

Nie ljbie zas Pedzacych Slimakow i Lotti Karotti - choc Lotti corka lubi. Dla doroslych tylko nuda.
  • unaluna 03.09.18, 20:43
    Dobble.

--
    Bąbel 15.11.2012
  • b.bujak 03.09.18, 20:46
    spadające krzesła albo spadające małpki (ale tu mniejsze elementy)

--
    5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!
  • b.bujak 03.09.18, 20:49
    skaczące żabki - coś jak "stare" pchełki
    www.empik.com/viking-jumping-frogs-gra-zrecznosciowa-viking-toys,p1101421215,zabawki-p

--
  • b.bujak 03.09.18, 20:51
    jenga w wersji osiołkowej, pewnie coś w rodzaju tego, co piszesz
    www.empik.com/goki-gra-zrecznosciowa-jenga-osiolek-z-patyczkami-goki,p1141313727,zabawki-p

--
  • mika_p 08.09.18, 17:24
    Basiu, spadające stołki to Mistakos - gra o stołki?
    blognawolnyczas.blogspot.com/2015/04/mistakos-krzesekowe-drzewko-recenzja-gry.html
    Jak tak, to biorę, z opisu fajna i jest w sklepie obok mnie

--
    Po człowieku, który lubi salceson, można się wszystkiego spodziewać. Alutka Kosoń
  • b.bujak 09.09.18, 12:02
    mika_p napisała:

> Basiu, spadające stołki to Mistakos - gra o stołki?

dokładnie to miałam na myśli;
    ale celowo nie wskazywałam firmy, bo dostępne są też krzesełka innych producentów;
    Mistakos jest jednak najbardziej znany i tu można domniemywać najlepszą jakość wink

--
  • beataj1 03.09.18, 21:38
    5 sekund junior. Można trochę ułatwić zasady, ale zabawa jest przednia.
    Dobble, Pingwin na lodzie oraz Zwariowane spaghetti.

Polecam jeszcze starego dobrego Farmera.

--
    Moje nowe motto życiowe:
    Mniej dramatu, więcej brokatu!
  • amiralka 04.09.18, 13:33
    Ja lubię gry ze smart games - czerwonego kapturka, albo trzy świnki. To są gry logiczne i bardzo rozwijające, ale nawet mniejsze dzieci mogą popuścić wodze fantazji i pobawić się figurkami, których nie jest tak dużo i nie da się ich połknąćwink
  • unaluna 07.09.18, 23:50
    Ja też lubię. Mamy pingwiny na lodzie, ale mojej pięciolatki jeszcze to nie pociąga (za trudne), za mnie wciągnęło natychmiast wink Natomiast Kamelot bardzo jej się podobał.

--
    Bąbel 15.11.2012
  • kyrelime 10.09.18, 12:39
    Nogi stonogi. Spadające małpki. Dobble.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.