Dodaj do ulubionych

Termometr bezdotykowy

26.09.18, 14:21
Na podstawie jakich informacji dokonywaliście zakupu termometru? Ważniejsze były opinie o konkretnym urządzeniu dla was, czy cena? Może funkcje? Znalazłem artykuł dotyczący tego, jak wybrać termometr bezdotykowy dla noworodka, który dotyczył jednak termometru Visiofocus Smart. Wszystko wygląda fajnie. Urządzenie taniej o 20% od najniższej ceny na ceneo znalazłem w sklepie medyczny-rzeszow. Nie wiem jednak, czy dobrze zrobię, jak tym się zasugeruję.
Edytor zaawansowany
  • eemcia82 27.09.18, 10:14
    to może lepiej poczytać, że takie termometry nie są dobre! kup zwykły cyfrowy pod pachę - dla maluszków są takie z gumową końcówką.
  • eowen 27.09.18, 10:37
    Prawda jest taka, że nie ma idealnego termometru. Każdy ma jakieś wady i zalety, trzeba wybrać pod siebie.

Moje z gorączką jest megamarudne, nie ma szans, by sobie dała cokolwiek włożyć pod pachę wtedy. Ja mam bezdotykowy, szukałam takiego używanego w szpitalach, ale też wiem, że a) trzeba brać pod uwagę temperaturę otoczenia, b) w różnych częściach ciała wychodzi różny pomiar, trzeba wtedy liczyć średnią - przykład z ostatniego miesiąca, na plecach 42 stopnie, czoło 38, średnia 40 stopni (mierzone w szpitalu przez lekarkę).
  • ela.dzi 27.09.18, 11:15
    Ja miałam 3 bezdotykowe, każdy polecany i do wyrzucenia. Albo źle wskazują albo się popsuły, a u mnie nigdy żaden nie wykazywał podwyższonej temperatury. Nawet Thermoflash szpitalny. Tylko elektroniczny pod pachę.
  • rulsanka 27.09.18, 14:53
    Elektroniczne pod pachę też się mylą.

--
    Pomoc dla Zuzi
  • ela.dzi 28.09.18, 07:44
    Moje nie, ale prawda, że kupiłam kilka i mam wśród nich sprawdzone.
  • rulsanka 27.09.18, 14:54
    Nie ma sensu odpowiadać na atak spamerów...

--
    Pomoc dla Zuzi
  • indjanek 27.09.18, 15:54
    Ja już zgłosiłem spam, chyba 2 osoby muszą zgłosić żeby zareagowali.
  • rulsanka 27.09.18, 19:49
    Ja też zgłaszałam uncertain

--
    Pomoc dla Zuzi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.