18.02.19, 15:27
Czym kierować się przy wyborze opiekunki?
Edytor zaawansowany
  • gvalchca 18.02.19, 18:59
    Ważna jest zgodność poglądów na to, jak powinno wyglądać wychowanie/karmienie/spacery/dyscyplina. Nie zawsze możliwe jest idealne dopasowanie, więc warto ustalić listę priorytetów. Ważne jest także nastawienie do dziecka i "chemia". Wykształcenie, doświadczenie - to jest jakaś pozytywna informacja, ale nie kluczowa.
  • patrycja.pawlukiewicz 20.02.19, 17:54
    Jestem w tym nowa i gdzie najlepiej znaleźć taką osobę, są jakieś agencje?
  • anszetka 21.02.19, 10:48
    Jesli bierze sie nieznana osobe do opieki nad dzieckiem dobrze byloby porozmawiac z osoba u ktorej opiekunka juz pracowala. Wazne jest tez zeby kandydatka na opiekunke potrafila udzielic pierwszej pomocy w sytuacjach zagrazajacych zdrowiu, zyciu dziecka- do sprawdzenia w rozmowie. I zeby dziecko lubilo ja od poczatku.
  • patrycja.pawlukiewicz 21.02.19, 16:26
    Dzięki za pomoc
  • veronikagunndova 25.02.19, 11:04
    Moim zdaniem matka lub ojciec dziecka powinny zawsze być z dzieckiem. Opieka nad dziećmi to po prostu głupia Ameryka. Dziecko musi znać swoich rodziców.
  • patrycja.pawlukiewicz 26.02.19, 14:58
    A co gdy dziecko ma tylko matkę (wypadek śmiertelny) i ktoś musi utrzymać rodzinę?
  • annia_ko 26.02.19, 20:55
    A rodzice czasem muszą pójść do pracy zarobić na utrzymanie pociechy.
  • amiralka 27.02.19, 08:44
    Ale autorka postu nie wysyla dziecka na trzy lata do mamki więc bez obaw, dziecko rodzicow nie zapomni a jego zycie moze bhc wzbogacone o jeszcze jedną, cenną relację.
  • patrycja.pawlukiewicz 01.03.19, 15:44
    Dziękuję za wsparcie
  • stara-a-naiwna 07.03.19, 21:34
    referencjami i intuicją

i najlepszym wyznacznikiem tego jaka opiekunka jets jest samo dziecko: jeśli bedzie spokojne i będzie lubiło nianię to znazy, ze mu się krzywda nie dzieje
  • patrycja.pawlukiewicz 15.03.19, 13:55
    Zauważyłam to, że przy części kandydatek zachowanie było zupełnie inne i szczerze na tym polegałam w głównej mierze.
  • 3fanta 22.03.19, 17:37
    Referencjom bym nie wierzyła bo może je napisać ktokolwiek ze znajomych niani i możesz sobie dzwonićUsłyszysz same pochwały

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/klz9piqv3bf14lza.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.