Dodaj do ulubionych

Częste korzystanie z toalety

11.05.19, 07:05
Hej moja mała często chodzi robić siusiu . Jakby mogła to co piec minut . Najgorsze jest to ze wogole nie robi . Nie odczuwa bólu podczas siusiania . Często myśli o tym ze musi ale nie musi bo była pare minut wcześniej . Byłam u lekarza i twierdził ze to nawyk . Nauczyła się tak . Próbuje ja przeciągnąć żeby dłużej wytrzymała ale nie chce
Co wy o tym myślicie ?
Edytor zaawansowany
  • mika_p 11.05.19, 23:45
    W jakim wieku ta mała? od kiedy kontroluje siusianie?

--
    "Podczas każdej oficjalnej wizyty powinno być obecne dziecko jako zapasowy temat rozmowy." J.Austen
  • miska123 12.05.19, 08:10
    mika_p napisała:

> W jakim wieku ta mała? od kiedy kontroluje siusianie?
    >
    Moja mała ma skończone 4 lata . Od 2 i pol roku . Ten problem pojawił się jakiś czas temu było ok i na nowo
  • mika_p 12.05.19, 14:06
    Cały czas tak ma? W sensie, czy potrafi się czymś zająć tak, żeby o bieganiu do toalety nie myśleć? Jak tak, to obstawiałabym jakiś stres, może jej sie zdarzyło nie zdążyć do toalety albo jakas nagła zmiana typu rodzeństwo, przeprowadzka, coś.
    Jeżeli ma tak stale, to tak jak Kyrelime pisze, badanie moczu.

--
    Po człowieku, który lubi salceson, można się wszystkiego spodziewać. Alutka Kosoń
  • kyrelime 12.05.19, 14:36
    U nas lekarz podejrzewał właśnie tak jak piszesz, że przyczyną było pojawienie się rodzeństwa. W sumie to też tak podejrzewałam, ale jednak okazalo się, że warto te badania zrobić na wszelki wypadek.
  • kyrelime 12.05.19, 13:41
    A robiliście badanie moczu? U nas było podobnie, dziecko nie odczuwalo zadnego bólu ani dyskomfortu, ale jednak okazało się, że w moczu są bakterie. Problem nawracal co jakis czas i też podejrzewalismy nawykowy charakter (bo wyniki miewał już potem prawidłowe), ale 10dniowe przeleczenie furagina wyelimowalo problem, wiec jednak bakterie musialy być.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.