Dodaj do ulubionych

Idiotyczna bajka zniszczy córce dzieciństwo

23.06.19, 13:51
Jestem tak załamany ze chce mi się płakać. Moja 3-letnia córka ma iść we wrzesniu do przedszkola. TVP ABC od dzisiaj emituje bajkę o psie, któremu jakis psychol nadał ludzkie imię, takie jak ma moja córka. Pytam poważnie co robić? Zmiana imienia? Jest jedno bardzo podobne, nawet niektórzy na osiedlu tak ja nazywają. Ci idioci nie pomyśleli co robią. Już widzę wyśmiewanie się z córki że jest psem.
Edytor zaawansowany
  • juuuu7 23.06.19, 14:51
    Wyluzuj. Nie ma powodu do paniki.
  • kanna 23.06.19, 14:53
    Oddychaj.
    ZAWSZE były bajki, gdzie bohaterowie nazywali się tak samo jak dzieci.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • domin38 23.06.19, 15:06
    Tak ale ludzie a nie jakis durny pies.
  • kanna 23.06.19, 17:38
    Niech się zastanowię... pszczółka Maja , np?
    Ze nie wspomnę już o Guciu :p

--
    Pół wieku poezji
  • kanna 23.06.19, 17:39
    A chociaż ten pies w bajce sympatyczny?
    Bo taki pająk Tekla to był bardzo niesympatyczny...

--
    Pół wieku poezji
  • juuuu7 23.06.19, 19:51
    Pewnie Marta mowi😂
  • domin38 23.06.19, 19:56
    I nie jest to chore? Nadajemy normalne klasyczne imię, nie Vanessa albo Nikola i ta bajka zrobi z niej pośmiewisko.
  • juuuu7 24.06.19, 06:41
    Trolujesz. To nie jest nowa bajka, trzeba bylo zrobic research skoro tak bardzo Ci to przeszkadza.
  • domin38 24.06.19, 08:02
    Nie zrobiłem. Nie wpadłem na to ze jakas idiotka wymyśli bajkę, w której nada ludzkie imię psu. Nie wpadłem na to ze nadając zwykle normalne imię zniszczę dziecku dzieciństwo. Nie chce mi się żyć.
  • juuuu7 24.06.19, 08:09
    To Ty pisales o zonie z padaczka, ktora moze zabic dziecko przygniatajac je...
    To juz nie mam pytan😂
  • gvalchca 24.06.19, 10:30
    Pytasz poważnie, to poważnie odpowiadam: poszukaj pomocy dla siebie, żeby radzić sobie z codziennymi problemami. Bo jeśli córka nauczy się od Ciebie podejścia, to będzie jej trudno w życiu.
    Imię ładne btw smile
  • piertrucha 24.06.19, 13:36
    To chyba prowokacja. Dzieci w wieku 3 czy 4 lat nie nasmiewaja się z rówieśników. Nie widzą różnic, przechodzą nad pewnymi rzeczami do porządku dziennego. Marta mówi leci już od dawna na mini mini. To Pana nastawienie może zrobić dziecku więcej krzywdy niż inne dzieci. A starsze dzieci nie oglądają już takich bajek więc proszę nie wpadać w paranoję.
  • ga-ti 05.07.19, 23:52
    To bardzo dobra bajka, pouczająca, z poczuciem humoru, moje dzieci bardzo lubią i jednocześnie nigdy nie skojarzyli imienia psa z imieniem swojej ciotki smile
    Był jeszcze Filemon i Bonifacy, gąska Balbinka, żaba Monika, myszka Zuzia, ryjówka Florcia, słoń Beniamin, motyl Emanuel, itd, itp.
    Spokojnie, dzieci na początku przedszkola to płaczą, a nie z imion koleżanek się nabijają. Weź coś na wstrzymanie i może poszukaj pomysłów na wzmocnienie samooceny swojej córki, bo jeszcze jej krzywdę zrobisz swoimi lękami.
  • eukaliptusy 15.07.19, 23:33
    Imię z bajki to o wiele mniejszy problem niż niezrównoważony, lękowy ojciec. Błagam cię, zwróć się po pomoc.
  • camel_3d 16.07.19, 08:56
    trol?

bo nie wierze, ze ktos moze byc tak glupi...

3 letnei dzeici zapomna o tym zy 2 dni...
  • camel_3d 16.07.19, 08:57
    nie moglas sie wczesniej dowiedziec, jakie imiona sa dla psow?

co za matka...
  • marisol25 16.07.19, 09:29
    domin38 napisał:

> Jestem tak załamany ze chce mi się płakać. Moja 3-letnia córka ma iść we wrzesn
    > iu do przedszkola. TVP ABC od dzisiaj emituje bajkę o psie, któremu jakis psych
    > ol nadał ludzkie imię, takie jak ma moja córka. Pytam poważnie co robić? Zmiana
    > imienia? Jest jedno bardzo podobne, nawet niektórzy na osiedlu tak ja nazywają
    > . Ci idioci nie pomyśleli co robią. Już widzę wyśmiewanie się z córki że jest p
    > sem.

Marta mówi? Lol. Uwielbiam ta bajkę. A na drugie imię mam Marta.
    BTW coś z tobą nie tak facet. Xdd
  • marisol25 16.07.19, 09:31
    Maaarta jak zwyczajny pies, robi wof i wof i wrr,
    przedziwna dzieje się gdy literkową zupę je
    (W drodze gdzieś do brzuszka Marty grupa liter zagubiona trafia do jej głowy i Marta...)
    ...Nawija jak szalona. Mówi wciąż (jak się żuje co?) Marta coś mówi mówi mówi mówi mówi wciąż
    (Co tam piszą? Co dziś na obiad?)
    Mówi wciąż:
    (- Cześć Julka i spółka!
    - Ja nie jestem Julka)
    Może mylić się, lecz i tak mówić chce(No cześć)
    Wyrazy zna, ma głos jak dzwon. Wszystko ci opowie poproś tylko ją. Czasem może zrobi gdzieś błąd, ale Marta się tym nie przejmuje skąd.
    Ten pies ma głos (Próba, raz, raz) taki los. Marta mówi, mówi, mówi, mówi
    ( gada, coś wyjaśnia, coś wylicza, coś wygłasza, coś prawi, coś tłumaczy, coś bzdurzy, coś nawija coś i już...czasem ma już dość)
    Marta uwierzcie mi mówi wciąż!

Poznaj historię zmian tego tekstu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.