11.10.19, 20:58
Dzisiaj u mojego syna pojawiła się wysypka .Taka dziwna czerwone duże plamy w zgięciach ale też na brzuchu i szyi swędzące lekko wypukłe. Nie wiecie co to może być?Córka jak miała uczulenie to była taka pokrzywka bardziej a tu gładkie plamy.Na moje nieszczęście piątek dzisiaj i nie wiem co robić .W poniedziałek miał gorączkę jednodniową .
Obserwuj wątek
      • iwi41 Re: wysypka 11.10.19, 22:24
        ospa kojarzy mi się z krostkami .a to są plamy wielkości może pół dłoni i są ciepłe w porównaniu do reszty ciała.
    • mika_p Re: wysypka 12.10.19, 18:50
      Nowe ubranie? Nowy środek do prania?

--
      Dla starożytnych Rzymian algebra była niesamowicie prosta, ponieważ X zawsze było 10.
      • iwi41 Re: wysypka 13.10.19, 10:59
        Wygląda chyba ze AZS bo już prawie śladu nie ma po wysypce trochę za uszami i na głowie.
        Chociaz trochę dziwne bo synek ma prawie 4 lata i do tej pory nie miał wysypki alergicznej. Własnie się zastanawiam na co.
        Może ryba w panierce ma cos co uczula? Rybe normalna w sensie filet z dorsza czy makreli jadł i nic mu nie było.
        Drugi trop to mleczko kokosowe bo wcześniej sama je robiłam (czyli wiórki zalane woda i zmielone) a w piątek dałam z puszki.
        Córka uczulona na orzechy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka