Dodaj do ulubionych

SZKOŁY SPOŁECZNE

IP: *.* 18.03.01, 22:05
Proszę o Wasze doświadczenia związane z posyłaniem dzieci do takich placówek.
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: guest Re: SZKOŁY SPOŁECZNE IP: *.* 19.03.01, 17:05
      Cześć\nMój syn od roku chodzi do szkoły społecznej. Długo się wahaliśmy, bo to dla nas spory wydatek, ale nie żałujemy. W naszej szkole dzieci są najważniejsze. Każde ma opiekę. Gdy mój syn miał problemy, nauczycielka od razu to wyłapała, potrafiła poradzić. Kiedy dzieci się kłócą, zanim dojdzie do rękoczynów, zawsze, ktoś interweniuj. No i rodzice nie są tu intruzami. Każda ważna decyzja jest z nami konsultowana, nasze zdanie jest ważne i respektowane. A my jesteśmy naprawdę zainteresowani\nNasza szkoła jest malutka, więc wszyscy się znamy. Żadne dziecko nie jest anonimowe. Jeśli jakieś jest agresywne, natychmiast jest to zauważone. Nauczyciele, rodzice, szkolny psycholog, starają się z nim pracować. No i są efekty. Tu nie ma bójek, znęcania się nad młodszymi, palenia papierosów w starszych klasach (w szkołach publicznych to norma), ani szpanu (to z kolei norma w szkołach prywatnych). Acha i jeszcze jedno: dzieci lubią tam chodzić. Nie raz gdy przychodzę po synka (po lekcjach jest trochę na świetlicy), słyszę: "Mamo, dlaczego przyszłaś tak wcześnie?". Żeby nie było wątpliwości, dodam, że przedszkola nie cierpiał i nie mógł się doczekać, kiedy go wreszcie zabiorę.\nPewnie nie wszystkie szkoły społeczne są takie, zanim więc gdziekolwiek poślesz swoje dziecko, popytaj innych rodziców. \nPozdrawiam\nBeata
    • Gość edziecko: guest Re: SZKOŁY SPOŁECZNE IP: *.* 27.03.01, 22:48
      ooo...to tuż obok mojego Otwocka!w takim razie chciałabym zdobyć dokładniejsze informacje:gdzie dokładnie się mieści(ulica),od kiedy działa i na jaki wydatek mam się nastawiać.to że nasz synek nie pójdzie do szkoły państwowej jest dla mnie jasne od jakiegoś czasu(wcześniej byłam przeciwniczką)-moja mama jest nauczycielką w szkole panstwowej i jej opowieści podnoszą mi włosy na głowie(dodam,że jest to moja podstawówka i zawsze uważałam,że to dobra szkoła).czekam na odpowiedź.
    • Gość edziecko: guest Re: SZKOŁY SPOŁECZNE IP: *.* 28.03.01, 16:19
      Cześć Patrycjo,\nSzkoła jest w Józefowie przy ul. Armii Krajowej 5, tel. 789-20-80. Przyjdźcie całą rodzinką na dzień otwarty, będzie okazja żeby porozmawiać z nauczycielami, rodzicami no i dzieciakami. 7 kwietnia (to jest sobota) od godz. 10 do 15.\n\nAcha i nie najedzcie się za bardzo przed wyjsciem, bo ma być grilowanie. \nPozdrawiam Beata
    • Gość edziecko: guest Re: SZKOŁY SPOŁECZNE IP: *.* 29.03.01, 19:51
      dzięki Beato za informacje...ale pytałam trochę "na wyrost" - moj synek ma dopiero 4,5 roku...smile))wiem jednak,że są szkoły ,do których trzeba się zapisywać2-3 lata wcześniej.poza tym chciałam się zorientować na jaki wydatek się przygotowywać...pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka