Dodaj do ulubionych

Kiedy i jaki szampon do włosów dla dziecka

IP: *.* 11.04.02, 14:15
Cześć. Mam taki problem. Moja 6 miesięczna córeczka ma coraz wiecej włosków. Kąpię ją w Oilatumie i także tym myję główkę. Jdnak nie wiem, czy nie czas zacząć już używać szamponu i jakiego? Poradźcie mi coś, bo sama nie wiem co robić. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: madzia22 IP: *.* 11.04.02, 17:48
    Polecam szampon Bambino dla niemowląt.Madzia
  • 12.08.17, 17:38
    Moim zdaniem teraz najlepszy Bebble, ale można kupic chyba w aptekach na razie tylko, nie jest drogi a bez SLS i SLES
  • Gość edziecko: iwo1 IP: *.* 11.04.02, 18:10
    Nie pamiętam już od jakiego okresu czasu zaczelam używać szamponu dla Jasia,ale jeśli widzisz że jest taka potrzeba to poprostu zacznij...my używaliśmy różnych najfajniejsze wg.mnie to shauma lub ultra dour dla dzieci/morelowy/Nie szczypały w oczy ,nie plączą włosków i Jaś je polubił.Natomiast dziecko mojej koleżanki tolerowało tylko szampony firmy gerber,myślę że tak naprawde nikt nie jest Ci w stanie odpowiedzieć jaki szampon jest dobry ponieważ to zależy od ciebie i maleństwa ,jest w czym wybierać...pozdrawiam iwona
  • Gość edziecko: rglod IP: *.* 11.04.02, 19:18
    CześćMój synek skończył już prawie 13 miesięcy, czupryna na jego głowie wprawia w zachwyt babcie, lekarki i innych.Powiem ci szczerze że nie używam żadnego szamponu,od samego początku myję mu głowę mydełkiem BAMBINO.Poczekaj jeszcze z wprowadzaniem szamponu,jak wiesz dużo kosmetyków uczula delikatną skórkę naszych dzieci a tego przecież nie chcemy.rena
  • Gość edziecko: ewkka IP: *.* 12.04.02, 07:34
    Bardzo szybko zrezygnowałam z mydełka na rzecz szamponu z powodu kłopotów z czuprynka Basi. Mała urodziła się z długimi i gęstymi włoskami, które po myciu w mydle były matowe, elektryzowały się no i pojawił się osad na główce przypominajacy łupież. Dlatego już w czwartym miesiacu przeszłam na szampon. Teraz używam Nivea, wczesniej był Penaten i Johnson-miodowy. Ewa
  • Gość edziecko: kasjana IP: *.* 12.04.02, 08:15
    Ja niemal od początku używałam Jonsons - ziołowy (zielony).Słyszałam opinie, że produkty tej firmy uczulają. Ale ja stosowałam je zanim dowiedziałam sie o opinii i nic złego sie nie stało.
  • Gość edziecko: Gosia1 IP: *.* 12.04.02, 09:48
    Bardzo lubiłam szampon Penaten. Jest niezwykle delikatny i ma bardzo subtelny i miły zapach. Myłam tym główkę dzieciom (jednemu i drugiemu) do 6 roku życia - włosy po nim są niezwykle miękkie i puszyste, lśniące. Teraz używam szamponu Schauma firmy Schwarzkopf (Krzyś ma prawie 7 lat, córka używa już szamponu "dla dorosłych" :-) )i jestem równiez zadowolona, ale nie tak jak po tym Penaten. Do kąpieli wlewam Mu szampon plus płyn do kąpieli w jednym firmy Ziaja - rewelacja!! Nadaje się dla dzieci od 1 miesiąca życia, ma cudny, super delikatny zapach. Muszę dodać na marginesie, że ja jestem "oszołomem" jeśli chodzi o zapachy :lol: , nienawidzę zbyt intensywnych, perfumowanych zapachów zwłaszcza dla dzieci, a mnóstwo kosmetyków właśnie dla naszych pociech aż świdruje w nosie, brrrrr. Dlatego zanim cokolwiek zdecydowałam się kupić, grymasiłam, przebierałam i wąchałam aż do mdłości :lol: :lol: :lol: - taka już jestem. Ale za to teraz jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam Gosia z bardzo kapryśnym nosem :hello:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.