Dodaj do ulubionych

Zielona Ciuchcia

IP: *.* 20.09.02, 09:43
Mamy dzieci,chodzących do przedszkoli Zielonej Ciuchci w Warszawie,opowiedzcie proszę jak tam jest.Czy Wasze dzieci są zadowolone,czy Wy jesteście zadowolone? Zamierzam od października posyłać tam mojego Franka. PozdrawiamDorota
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: Gruszka IP: *.* 20.09.02, 15:24
    A do której Ciuchci będzie chodził Twój synek?Marysia już drugi rok chodzi do Zielonej Ciuchci na Zaciszu. Obie jesteśmy zachwycone, nawet tata (początkowy wróg przedszkola) przyznał, że nie jest źle ;) Co najbardziej cenię w tym przedszkolu? To, że dzieci traktuje się tam jak ludzi. wiem, brzmi banalnie. Ale chodzi o to,że dla wychowawczyń to nie jest tylko przypadkowa zbieranina szkrabów. Bardzo szybko orientują się, czy np. dziecko jest nieśmiałe czy też kipi w nim energia. I dopasowują do tego swoje podejście. Masia jest małym nadwrażliwcem,nowe sytuacje potrafią wywołać nieprzespane noce, biegunkę itp. Długo obcy człowiek był przyczyną śmiertelnego przerażenia. A jednak w przedszkolu panie dały sobie z nią radę. Teraz ma nową wychowawczynię,trudno było jej się pogodzić z odejściem ukochanej pani. Nowa wychowawczyni starała się więc znaleźć taką chwilkę wyłącznie dla Masi (siadała pani na kolanach przy poobiednim czytaniu i mocno się przytulała), zrobiła z niej pomocnicę w porządkach na sali. Podziałało i dziś moje dziecko jest śmiertelnie obrażone, że nie posłałam jej do przedszkola z powodu kataru. ;) Nikt nie zostawia rodzica z taką sprawą na zasadzie: "Pani dziecko,pani problem". W przedszkolu jest okres adaptacyjny. Panie starają się rozmawiać z rodzicami debiutantów, indywidualnie ustalać "strategię rozstania". Kolejną rzeczą dla mnie b. ważną jest to, że zawsze wiem co się dzieje w przedskolu. Dostaję rzetelne i wyczerpujące informacje: w postaci codziennego planu zajęć danego dnia, rozmaitych ogłoszeń i regularnych spotkań z wychowawczynią (takie wywiadówki).To takie moje wrażenia, nieco chaotyczne.Jeśli masz pytania,możesz pisać na priva-chętnie odpowiem.Marta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka